Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canm sen kacınncı sınıfsın :S
slm hanımlar 2 gundur sehır dışında sınava gıttıgım ıcın gıremedım daha once bıldırmıstım zaten yenı gırebıldım nete

1-

hos geldın cnm ıns ıı gecmıstır sınavın

3-

sabah
2 dılım cavdar ekmegı
1 domates
2 bıber
7 zeytın
1 bardak kuşburnu cayı

sonra 1cay bardağı zencefıl kuru

ara yok
ogle
fırında yağsız 2 domates 7 bıber
4 zeytın
2 dılım cavdar ekmegı

ara
2 bardak sekersız cay
1 etı cın

cok acıktım
yarım elma
1 çatal helva

aksam
1 tabak sulu köfte
1 dılım cavdar ekmegı

ara
2bardak sekersız cay

spor
150 twıst hareketı 5 dk

Son düzenleme:

4

aynı seyı bende ıste yasadım gormedıgımız ıs kıyafetlerı ıcın beden ıstedıler bende pantolonba 46 dedım ütshırte xl
montada xxl :S

utandım bır bayan olarak

Teşekkürler ablacım . İnş. herkes işini halledip döner aramıza . Sen izinli olduğun halde ilgileniyorsuz bizimle teşekkür ederiz. İyi tatiller çok öptüm.Bana dua etmeyi unutma önlük giyme törenine kadar en azından 84 olmam gerek

6

su sporu artırmam lazım ama nasıl yapıcam bılmıyorum sabah ıse gıt aksam yorgun gel.
sonra sımdı kpss ye evde calıs hangı araya spor koysam bılemedım (( ,
sporu artırmam lazım olmuyor böyle haftada 200 300 gram vermekle :S

canm sen kacınncı sınıfsın :S

hos geldın cnm ıns ıı gecmıstır sınavın

çalışamadım pek aslında çalışmadım bırde yol yorgunluğu yoldan geldım gece 12,30da yattım sabahda bas agrısıyıla uyandım agrı kesıcı ıctm ama sınavda zonkladı yaptım amaıstedıgım puan olması cok zor mucıze fılan

7

Son düzenleme:

ınsallah 84 degıl 80 olursun canım ozamana kadar DD

9

Harikasın valla

4

aynı seyı bende ıste yasadım gormedıgımız ıs kıyafetlerı ıcın beden ıstedıler bende pantolonba 46 dedım ütshırte xl
montada xxl :S

utandım bır bayan olarak
Aynen ben de çok utandım. Kayıt yaptıracağım diye seviniyordum ama şimdi bütün mutluluğum gitti.korkarak gideceğim

tıp fakültesi 1.sınfa başlayacağım canım 30 eylülde.
canm 28 günde neler olur neler , 84 te olursun 80 de cnm, sole bıseyde yapabılırsın sıkılaşmak ıcın uğraşırsın kılo vermesende sıkılaştığın ıcın daha zayıf gorunur ve 48 gıymek zorunda kalmazsın bak ben suan 81 kıloyla 42 beden gıyıyorum , vücut toparlayınca kılo cok vermesende oluyor ılk başladığımda 48-50 gıyıyordum

canım rabbım hayırlısını versın ıns o ıstedıgın puanı alırsında, rahata kavuşursun cnm

Zor görünüyor gerçekten. Ben de okul başlayınca nasıl yapacağımı bilemiyorum.
hergün 15 dknı ayırsan en azından bence faydası olur. Hergün 10 dan fazla yapılan her hareket vücuda faydalı olurmuş öyle diyorlar.

İnş 80 olurum o zaman öyle dua edeyim ama ben şimdi hangi beden dersem o beden olacak önlük. Ve şimdikinden az bir beden söylemek istemiyorum. Allah korusun kilo veremezsen bu sefer önlük bana olmaz daha çok rezil olurum.

onluk dedıgın beyaz onluk dımı cnm okul nıye beden ıstıyorkı , satılıyor medıkallerde aslında bız ole almıştık herkes kendısı almıştı yanı , cnm sımdı 48 beden ıstersın geldıgınde kılo vermıs olursan ve beden dusmus olursan terziye daraltırırsınız o zaman

Ay çok iyi fikir bak bu. Haklısın ben kendime alırım bir tane poşette götürürüm . O büyük gelirse kendiminkini giyerim.Çok sağol valla.Milletin içinde bedenimi söylemek kaldı bir tek geriye. Onu da atlatacağım artık. Hem geçecek bugünler di mi zayıflayacağım sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…