Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın kızlar
gece 4 te yatınca anca uyanabıldım , aksam düşünmekten uyuyamadım
Ne oldu canım hayırdır? Gerçi bunun için pek sebebe gerek yok ben de genelde nefret ediyorum:92:
sebeb benım odun sevgılımm, sınır ettı dun hep aynı başka bıseye moralı bozuk oluyor benden çıkartıyor, her seferınde dıyorum ya bak bıseye canın sıkkınken sole , ondan sonra ne halt yapacaksan yap dıger turlu ben kendı ustume alınıyorum , kırılıyorum , yok almıyor kafası sınır ettı dun kavga ettık yıne bende kendı halıne bıraktım napım
Kızlaaaaaaar müjde müjdeeee 89,8 çıktım bu sabah ay o kadar mutluyum ki.

cok sevındım cnm arkası gelsın ınssallahhhh

Sıkma canını canımcım .Düzelir mutlaka. Çok teşekkürler canım inş gelecek arkası da

Merhaba Bugünkü menüm :
Sabah :1 bardak limonlu su, peynirli omlet( 1 yumurtadan yapılmış) , 4 zeytin, 1 dilim esmer ekmek , Şekersiz çay
Ara : 2 kuru kayısı , 2 ceviz
Öğle : 3 kaşık pirinç pilavı, 5 kaşık kuru fasülye, 3 dilim salatalık turşusu, 2 kaşık yoğurt
Ara : 1,5 avuç üzüm , 1 ceviz
Akşam : 1,5 dilim pirzola.(dilimler avuç içi kadardı) 2 dilim domates, az yoğurt, 1 dilim esmer ekmek
Ara : 1 adet patates kızartması(annem sosluca yapmış dayanamadım )
su : 2,5 lt+ yeşilçay biberiye karışımı çay.
Spor : bugün annem işe gitti ben de kardeşime baktım spor yapamadım ama odamı topladım süpürdüm sildim hareket olsun diye.
Veee babam gelirken fıstıklı baklava ve bal kabağı tatlısı almış ağzıma sürmedim kendimle gurur duyuyorum . Ama yarın kahvaltıda 1-2 tane yiyeceğim akşama kadar eritirim nasıl olsa.

günaydın kılzzqar biraz geç oldu ama
işler çok yoğun pek uğrayamam bugün bilginiz olsun

hafta sonu misafirim vardı çok yoğundum yemekti filan
onları gezdirdim çok yorucu oldu
bu haftada işler yoğun

mahvoldum ben

selamünaleyküm kızlar dun apar topar köye gıttık geldık bugünde anca gırebıldım , menumu yazmayayım:26:koye gıdınce babaannem sagolsun hem aksama hem sabaha hamur ısı bıseyler yapmış dıkkat ederek yedım ,su falan pek ıcemedım :26:

Efsaxcım bu özel bir durummuş ama geçmiş artık. hadi artık yeniden başla güzelce ve lütfen kendini salma. Emin ol ipin ucu kaçtı mı verdikleri de alırsın sonra tekrar hedefin 81 kilo olmak olur.

Lütfen kızlar artık buraya dönün .Kendimi çok yalnız hissediyorum. Diğer gruplardakiler her gün yazıyor menülerini . Madem yazmayacaktınız bizi yalnız bırakacaktınız neden bu takıma geldiniz anlamadım. Ben kendi adıma çok üzülüyorum . Bu takıma gelmekle bir sorumluluk aldınız ama o sorumluluğunuzu yerine getirmiyorsunuz kusura bakmayın ama.

toparlıcam ıns cnm cok sukur kılo almıyorum ama veremıyorumda , moral cok onemlıymıs onu anladım umarım en yakın zamnda toparlıcam kendımı

toparlıcam ıns cnm cok sukur kılo almıyorum ama veremıyorumda , moral cok onemlıymıs onu anladım umarım en yakın zamnda toparlıcam kendımı
Tamam canım arada bozsak bile bırakmamak lazım.dediğim şeyleri üzerine alınma sen genelde yazıyorsun zaten .Hatta benden çok yazıyorsun

Selam kızlar,15 gün kadar sonra evime dönücem sanırım. Havalar çok güzel böyle devam eder umarım.eylülün 20 si gibide yeni listelerime başlıcam sonrada allah nasip ederse gitsin kilolar.
Kelebeğim ve mervecim buraya boş bırakmıyorsunuz teşekkür ederim canlarım,nicemde dönmüş oda işden fırsat buldukça yazmaya çalışıyor.
Sky87 pazar günü sınavı vardı galiba şehir dışında döndüğünde oda paylaşımda bulunur.
Bengisuyu çok merak ettim günlüğünede uğramamış, inşallah bir sorun yoktur.bende hergün yazmaya gayret ediyorum,cepten zor olsada.

Tamam canım arada bozsak bile bırakmamak lazım.dediğim şeyleri üzerine alınma sen genelde yazıyorsun zaten .Hatta benden çok yazıyorsun

canım buraya yazmakta sıkıntı yok zaten , sanırım benden cok kk da vakıt gecıren yok ,ama ıste bende heves kalmadı , moral kalmadı , ole oluncada ne kadar dıkkat etsemde sporumuda yapsam , vücut dırenıyor benımle bır vücudumda gıcıklaşıyor :44:

bengisu en son plaja gıdeceklerdı bı dahada gelmedı umarım ıyıdır oda belkı netınde sorun falan vardır ablam , tatılının keyfını çıkar

okul kayıtlarımız başladı ve ben çok kötü bir şey öğrendim. İlk günkü önlük giyme töreni için bedenimizi soruyorlarmış kayıtta. Tabi ben bunu duyunca çok üzüldüm.Rezil olacağım herkesin önünde 48 diyince neden böyleyim ben yaaa

slm hanımlar 2 gundur sehır dışında sınava gıttıgım ıcın gıremedım daha once bıldırmıstım zaten yenı gırebıldım nete

1-

2

abla dun gece 11 dı eve gırdıgımde 12,30da yattım eşyaları yerlestırdım sabahda dırek ıse gfıttım gıremedım anca gırebıldım .
ıyı tatıller abla benım yerımede gez eğlen

Son düzenleme:

Düzelir elbet canım sen bi başla güzelce hiç bozmadan yap vücudun direncini kırarsın. Hem bak 20 kilo vermişsin bi 20 daha veremeyecek misin sanki.Sen çok zor bir şeyi başarmışsın zaten . Bak benim senden 9 kilo fazlam var daha ben ne yapayım ? senin kilonu görmek için çabalıyorum .:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…