Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bugunkı menü

az bıber oldurme
peynır
domates
5 yesıl 3 sıyah zeytın
2 tam buğday ekmegı

ogle
4 kasık bıber oldurme ıle az patlıcan kızartması
üzerinde 6 kasık sarımsaklı yoğurt
2 dılıılm tam buğday ekmegı

ara
1 adet ufak bayram sekerı
(sarımsaklıyı yıyınce tansıyonum oynadı sanırım halsız hıssetım oyuzden)
aksam
1 tabak bıber oldurme ıle az patlıcan kızarma
4 kasık yoğurt
2 dılım buğday ekmegı
1 tabak ezo gelın çorba

ara
6-7 kasık böğürtlen
3 ıncır

spor
15 dk kosu bantnda 5.00 ıle yürüme 40 calorı (basındondu dıye bıraktım )

dıyeceksınız nıye bukadar bıber oldurme yedın valla 2 haftadır kalan bıberler vardı zıyan olmasın dedım neyapayım 1 kasıktan az yag koyup ağzını kapatıp arada sallayarak yaptım patlıcan nerden cıktı dersenız oda 2 haftalık 2 patlıcan vardı barı onuda kızartayım yoksa cope gıdıcek oyuzden .

spor az oldu ama basım donuyor agrı kesıcı ıctım bırtane kendıme geleyim dıye .

arkadaşa dıyetısyen zamanında aksam yemegınden once sütte kaynatılmış sarımsak ye demıs bu nıye bılen varmı

kaptan su senın zencegıllı kurun varya onu yapıcamda malzemeler hazır da
1 kasık zencefıl
1 kasık tarçın koydum az degıldır dımı toz bunlarda.
aklıma bırsey takıldı elmayı 4 e boluyoruz ya koyarken cekırdeklerı ılemı koyuyoruz yoksa cıkartıpmı cekırdeklerı koyacağız?

ıcemem dıye korkuyordum bugun baktım evde dogadann tarçınlı karanfıllı cayı var bayım nasıl olucak dedım ıcınede zencefıl attım dedımkı bunu ıcersem o karısımıda ıcerım ıcebıldım hemde koca kupa
bende yapıcam onu yarın kaynatcam sıseye koyucam D:
sabah aksam ıcerım ogle ıcınde bırsey yapıp ıse goturcem

evde tekım annemler dayımın yanında (ee bende korkuyorum koca kız oldum ama korkuyorum neyapayım :SS ) neyse oyuzden kendı yatağımda ışık acık yatıyordum bırkac gundurde oturma otasında çekyatta tv acık yatıyorum oda gece 4-5 kere uyanıyorum uykumkaıcyor tv ye bakıp uyuyakalıyorum fılan pek rahat uyku cekmedım ( sanırım bırazda bunun etkısı kendıme gelemıorum hep bır halsızlık ::

hoşgeldin tatlım,geçmiş olsun.bende tatildeyim ve izinliyim.aman takımı boş bırakmayın.
arkadaşa dıyetısyen zamanında aksam yemegınden once sütte kaynatılmış sarımsak ye demıs bu nıye bılen varmı
sarımsak sütte kaynatılıp içildiğşnde hem kokmaz hemde yumuşadığından kolay yutulur.çok faydalı olduğundan iç demiştir.

yeterlidir,tadı güzel oluyor rahat içiliyor.kabuğuyla çekirdeğiyle sapıyla komple at yıkayıp canımcım

Bugünkü menüm hanımlar:

Sabah: 2 dilim uno denge light
5 siyah zeytin
domates maydanoz
1 dilim beyaz peynir

Ara: 2 form çikolatalı bisküvi
1 bardak süt

Öğle: 4 yk etli nohut
3 kepçe yayla çorbası

Ara: 3 mile leslie

Ara: 1 paket form bisküvi (177 kal)
2 form çikolatalı bisküvi
1 bardak süt
(abarttım )

Akşam: 4 kepçe mercimek çorbası
Salata (yağsız)
Light limonata

26.08.2013
10:30 1 bardak limonlu,elmasirkeli,elmalı tarcınlı çay(1 bardak sıcak su +1 dilim limon+1 dilim elma+1 parça kabuk tarçın+1 çay kaşığı elma sirkesi)500 ml su
11:30 yarım domates, yarım salatalık
13:30 1 orta boy yagsız patates haslaması , 2 yemek kasıgıkaymaksız yogurt, 300 ml su
15:30 1 büyük boy havuç,1 bardak bitki çayı(mısır püskülü,kıraz sapı , avakado yapragı),300 ml su
16:30 1 lakritze ,30 dk yuruyus( 2,6 km yurudum), 300 ml su
18:00 1 salkım sıyah uzum, 1 dılım krempeynırlı baharatlı ekmek, 300 ml su

21:00 900 ml su
22:00 30 dk yuruyuş(2,4 km)

acıklamayı kendın yapmıssın cnm menunun ıcın o yuzden yazacak bısı bulamadım afıyet olsun

canım corbalarında yuksek kalorılı oldugunu bılıyorsun dımı ve tahıl yerıne gectıklerını , 3-4 kepce yerıne 1-1.5 kepce yıyıp bı sebze yemegı ekleyebılırsın hem senı daha uzun sure tok tutar

Canım takım arkadaşlarım bu ara sizleri boşladım farkındayım ve çok özür diliyorum. Dün gece regl oldum ve benim bu dönemim çok ağrılı geçiyor. bugün çoğunlukla yataktaydım. 2-3 tane kaçamağım oldu ama çok sapıtmadım merak etmeyin Yarın ağrılarım daha az olursa spora ve diyete 4 elle sarılacağım inş. Hepinizi çok öpüyorum .

Evde ne varsa ondan yiyorum . :26:

Günaydın şekerlerim,kilolara dikkat aman bende veremesemde almamaya çalışıyorum.yürüyorum araba yı gerekli haller dışında kullanmıyorym.denizde bol bol hareket ediyorum bol bol yüzmeye kulaç atmaya çalışıyorum.
Cepten girdiğimden beğen butonu çıkmıyor yada ben görmedim bilmiyorum:)smiley zaten yok ruhsuz ruhsuz yazıyorum:)

hoşbuldum ayşe ablacım teşekkürler
tatilin tadını çıkar benim hiç iznim kalmadı bitirdim hepsini

selam hanımlar

sabah
2 dılım tam buğday ekmegı
peynır
domates
6 zeytın

ara ogun
1 muz

ogle
1 tabak alaca çorba(knorun hazır çorbası)
6 tavuk nugget
1.5 dılım ekmek

ara 1muz

aksam
1 taak ezogelın çorbası
1 dılım ekmek
yarım tabak tuzsuz yağsız makarna

ara ogun 1 avuç kuruyemıs (cekırdek)
2 kupa sekersız cay
1 ıncır

spor 10dk kosu bantı 5 dk step
15 dk

sonra suzup sıseye koyuyorz dımı amla yoksa oyle ıcınde duracakmı onlar

hersey cok ıyı cnm ama su ara ogun 1 paket form bisküvi (177 kal)
2 form çikolatalı bisküvi
1 bardak süt
(abarttım )
bıraz falza olmuş

Sabah: 1 dilim beyaz peynir, 30 çekirdeksiz yeşil üzüm ( 90 gram falan), 2 dilim uno denge light
Ara: ½ paket form bisküvi (88.5 kal), kayısılı form plus çay
Öğle: 4 yk yağsız makarna, 3 yk yoğurt, salata(yağsız), 1 tane etsiz çiğ köfte7
Ara: 3 mile leslie
Ara: Form bisküvi (83.5 kal)
Akşam: Salata(yağsız), 2 kepçe çorba, 1 kk beyaz peynir, 10 yeşil zeytin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…