Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

domates suyu?rhatsız etmıyormu domates suyu?
menü güzel ara ogun koymalısın bencede, yok cnm rahatsız etmıyor

canlarım,bildiğiniz gibi ben bu perşembe tatile gidiyorum,takımı her gün takip etmeye devam edicem,günlük yorumlarınızı ve menülerinizi okurum ama sanırım yorum yapmıcam.kendimide izinli yazmaya karar verdim çünkü dönene kadar tartılmıcam.
durum böyle oluncada,takımın motivesi size emanet

menülere yorumlar çok önemli biliyorsunuz ve hergün mutlaka menü yazmış olmalısınız.yorumları yaparken kırıcı olmadan uyarmaya dikkat edelim, çünkü lay lay lomla hiç bir yere varamayız.hepimizin iyiliği için yorumları sıkı tutmalıyız bol bol saç çekimi serbest

efsax mervecim ve koizumirisa bengisum canım ikinizden ben dönene kadar takımla ilgilenmenizi rica ediyorum
benim yayınladığım liste üzerinden,hesaplamaları yaparsınız,bende sadece kontrol edip paylaşım alanında paylaşırım
en az 3 hafta bu şekilde devam edicez sizlere güveniyorum şekerlerim
gerekli uyarıları yapmakta tam yetkilisiniz

elimden geldiğince sizlerle olmaya gayret edicem,gerek cepten gerekse ipad den devamlı hergün girmeye çalışıcam
malum tatilde olucam ve çok fazla zamanım olamıcak burası için

benden kurtulduğunuzu düşünmeyin ben her daim tepenizdeyim

Son düzenleme:
ikimizde elimizden gelenı yaparız ablacım sen hıc merak etme sen bır an once tatilden dönmeye bak bızı yalnız bırakma,ınss güzel bı tatıl gecırırsın ablamda bomba gıbı donersın kılocuklar gıtmıs olarak
günaydın canım

günaydın ablam

Ay ölüyorum şu an yoruldum 30dk zumba 20 dk leslie yaptım biraz oturayım dedim 1 tane de nektarin yedim şimdi. 30 dk daha yürüyüş yapacağım şimdi

günaydın hanımlar nasılsınız?
valla bugun benı streslı bırgun bekliyor
yonetıcıler gelıcek bugünde ıse başladığımdan berı ılkkez geliyorlar stres yaptım valla.ıns sorunsuz gecer
Merhaba canım Günaydın demiyorum geç oldu artık ben iyiyim gayet . Allah yardımcın olsun inş. güzelce halledersin.

menün gayet güzel canım sadece ayşe ablanın da dediği gibi ara öğünler eksik.

Sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim beyaz peynir, 1 köz kırmızı biber (konserve), 1 yeşil zeytin, 1siyah zeytin , dereotu , tere
Ara: ½ elma
Ara: 2 mile leslie, 5 dk cardio
Öğle: 10 yk etli kuru fasulye, salata (yağsız), 3 yk yoğurt,
Ara: 30 gram sade çubuk kraker (124 kal)
Akşam: 1 köz kırmızı biber(konserve), ½ köz patlıcan, 2 yk yoğurt, yarım tavuk göğsü haşlanmış, dereotu, maydanoz

hepsi çok güzel hele suya bayıldım

sabah biraz kaçmış sanki ama gerisi güzel

kazasız kullan inşallah abla

ii tatiller ablacım inşallah kilo vermiş dönersin aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…