Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

otarz durumlarda bende karışmış durumdayım cnm herkes farklı bıseyı savunuyor doğru olan hangısı bılen yok ::44:

bugun herkesın menusu cok guzel

Geçmiş olsun ablam ne hastanesi?

Darısı diğer günlerin başına
teşekkür ederim pıtırcığım
tahlillerimi falan yaptırdım,kansızlık sorunum var bayadır yine başlamış

sanırım özel bir diyete falan başladın:44 yüzden yorum yapamıcam,olması gerekenlerdir

tatlım makarnayı haftada 2 öğünden fazla yemessen ve öğlenleri tüketirsen sorun olmaz
nutellaya bulaşma bence azcık azcık derken kavonozun dibini görüverirsin
tadımlık kızartmalar görüyorum.
su güzel sporda görmek isterdim şu listede

Geçmiş olsun ablacım bence yine de dengeli olmuş toplam kaloriye bakacak olursak . sadece düzensiz olmuş ama o da kan tahlili yüzünden yani sağlık için sonuçta. Afiyet olsun dönerde
teşekkür ederim tatlım

otarz durumlarda bende karışmış durumdayım cnm herkes farklı bıseyı savunuyor doğru olan hangısı bılen yok ::44:
yemek ve spor arasında en az 1,5 2 saat olmalı,yani ne aç karnına nede tok karnına spor yapılmıyor
sabah ilk yarım saatte kahvaltı etmek çok doğru

evet ablam ama akşam makarnayla ılk günden kaçamak yaptım

bu aralar uykusuzluk sorunu yaşıyorum buda dengemi bozuyor
bugün erken uyumaya çalışayım ,inşallah uyuyabilirim
iyi geceler

tskler cnm evet bugun bıraz gec oldu ıns düzene gırer hala cok susuyorum yanlış zehırlenıcem dıye ıcemıyorm
Düzelir elbet canım düzelmezse bile kilo verdirir gibi görünüyor bu diyet sana. Ay ben de suyu zorla içiyorum nasıl oluyor bu iş anlamadım sevin bence zevkle içiyormuşsun suyu.

Tamamdır ablacım diyetimde ilk defa yedim makarnayı zaten bi farklılık olsun diye yağsızdı oda zaten. nutella konusunda da haklısın ama 2. ara öğünümde hep canım çok çekiyor nedense o an sağlıklı düşünemiyorum halbuki evde meyve de var spor yarın çok çok yapmak istiyorum başarırım umarım.

günaydın hanımlar nasılsınız?
valla bugun benı streslı bırgun bekliyor
yonetıcıler gelıcek bugünde ıse başladığımdan berı ılkkez geliyorlar stres yaptım valla.ıns sorunsuz gecer

dunki menüm hanımlar
1,5 dılım ekmek
1 domates
1 salatalık 1,5 kıbrıt peynır
5 yesıl 2 sıyah zeytın

ogle
1 tabak makarna (yağsız tuzsuz makarna sadece uzerıne bıraz salçalı kekık nanelı sos yaptım)

aksam(mısafırlıkteydım
4 bardak sekersız cay
2 dılım cevızlık ekmek
domates
salatalık
1,5 avuk cekırdek kuruyemıs karışımı ((

spor.
gun ıcınde sureklı hareketlıydım ozel spor yapmadım oyuzden yoentıcıler gelıcek dıye temızlık vardı temızlık personelını kontrol ettım artık her saat 15 dklık ıs vardı onun ıcın kalktım hareket ettım fılan
ozel spor yok oyuzden

Son düzenleme:

domates suyu?rhatsız etmıyormu domates suyu?

bugün sende güzel sporlar görücez demek süper

Tamamdır o zaman senin söylediklerine güveniyorum ablacığım

İyi geceler tatlı rüyalar İnş mışıl mışıl uyursun hemencecik .Uykunda da bol kalori yak sporlu rüya görürsen belki işe yarar
pek deliksiz olmasada biraz uyudum en azından,yavaş yavaş eski düzene girecek inşallah.bir aydır 'action' halinde yaşantım ona bağlıyorum
sporlu rüya

Son düzenleme:
günaydın hanımlar nasılsınız?
valla bugun benı streslı bırgun bekliyor
yonetıcıler gelıcek bugünde ıse başladığımdan berı ılkkez geliyorlar stres yaptım valla.ıns sorunsuz gecer
günaydın tatlım
inşallah çok çok güzel geçer bugünkü denetim

menün güzel sadece ara öğünlerin yok.ara öğün yapmalısın mutlaka metabolizmanın yavaşlamaması için

günaydın şekerler
güzel bir gün olur inşallah hepimiz için
benim kulağım telefonda,'ayşe hanım aracınız hazır teslim alabilirsiniz.' sözünü işitmek için
aslında bu heyecandan değil,bir aydır arabasız kalmanın etkisi kazadan sonra 1 ay geçti ve o bir ay bana çok uzun geldi,sanki bütün özgürlüğüm kısıtlanmış bir yere tıkılmış gibi hissettim
sağolsunlar eşim ve çocuklarım gitmek istediğim heryere kendileri bırakıp aldı beni ama yinede olmuyor birilerine bağımlı kalmak,ruhuma aykırı

16 AĞUSTOS 2013/23 AĞUSTOS 2013

***8.TAKIM 323.ETAP***

moni ( 89,9 / / / % ) izinli
hrnsnr (56,1/ / /% )
koizumirisa ( 103,8 / / /% )
sky87 (91,5 / / / % )
deligelin ( 107,8 / / / % )
kelebeklerhepbekler (92 / / / % )
efsax ( 84,4 / / / % )9.takımdan transfer oldu kilosu 2 ye bölündü
newlife35 ( 57,7/ / / % )318.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 4 e bölündü
yağmur3872 ( 64,7/ / / % )izinli
8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
kızlar şu 2 linkdeki güncellemelerin son sayfalarını hergün okuyun lütfen takip edin.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri-14.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-887.html

1- YARIŞMACININ VERDİĞİ/ALDIĞI KİLONUN YÜZDE HESABI NASIL YAPILIR?
Formülümüz şu şekilde:
[(Etap başlangıç kilosu - Etap bitiş kilosu) / Etap başlangıç kilosu] x 100
Örnek: Yarışmacı 61 kilo. Bir hafta sonra 60,5 kiloya düşmüş olsun.
61-60,5 = 0,5
0,5 / 61 = 0,008196721
0,008196721 x 100 = %0,82

TAKIM YÜZDESİ HESAPLAMAK

yüzdeleri topluyosun kişi sayısına bölüyosun

birde spor konusuna değineyim;

spor başlangıç >>cuma günü sabahı
spor bitiş >>perşembe akşam
ı

yani cuma günü sporlarınızı bildirirken,perşembe akşamına kadar olan sporlarınızı toplayıp yazıyorsunuz.kilo bildirimini erken saatlerde yaptığımız için cuma günkü sporlar gelecek haftaya dahil ediliyor

kilomuzu ve sporumuzu şu şekilde bildiricez:

***ÖRNEKTİR***

kilo bildirimim

geçen hafta : 90,5
bu hafta :90,4
aradaki fark :0,1
hesaplanmış hali : %0,11

bu haftaki toplam sporum :115 dk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…