Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bugünkü menüm
sabah az beyaz peynir az kaşar peyniri 3 zeytin 1 dilim ekmek 1 bardak çay
ara 3 bisküvi 1 bardak çay
öğle sabahın aynısı
akşam 4 kaşık pilav 3 4 kaşık saç kavurma salata 1 dilim ekmek
2 parça çikolata
1.5 lt su
30 dk yürüyüş

Bugünkü Menüm :

Sabah : 1,5 dilim tam tahıllı ekmek,yarım kibrit kutusu keçi peyniri,4 zeytin,6-7 tane patates kızartması,yarım domates
Ara : 1 nektarin
Öğle : 4 yk kabak yemeği, yarım tabak yağsız spaghetti,1 yk yarım yağlı yoğurt,3-4 tane patates kızartması
Ara :7 tane badem,3-4 tane patates kızartması yarım dilim tam tahıllı ekmek
Akşam : 8 yk kabak yemeği 2 kaşık yarım yağlı yoğurt , 1 dilim tam tahıllı ekmek
Ara : 1 küçük çilekli yoğurt (45 kalori), annem tost yapmıştı onun ucundan bir parça
su : 2,5 lt
Spor : 30 dk zumba,20 dk leslie,30 dk 4-5 km hızla yürüyüş

cnm menün ve sporun gayet güzel:26:, su goremedım tek ıcemıyormusn :44:

çikolata olmasa cok güzel bı menü, hatta cok az yemıssın cnm :26:, suyu bıraz daha çoğaltmalısın tatlım :44:

spor cok güzel tebrık ederım cnm :26: menüye gelınce bol karbonhıdratlı bı gun olmuş kızartmalardan uzak durmalısın cnm benm,suyunda cok güzel :26:

20.08.2013 ( 81,1 )
11:00
elmalı limonlu tarçınlı çay
12:15 1 bardak az tuzlu domates suyu, 1.5 bardak su
13:30 1 orta boy patates haşlaması 4 bardak su
14:30 1 tabak bol sırkelı marul salatası , 1 bardak domates suyu, 2 bardak su
16:30 1 kase 2 salatalıktan yapılmış az tuzlu cacık ,20 tane üzüm,1.5 bardak su
18:00 1 orta boy haşlanmış patates, 1.5 bardak su
20:00 1 tabak 1tatlı kasıgı zeytınyagıyla buharda pısırılmıs kabaklı domates, 1 bardak domates suyu ,2 bardak su
22:00 1 orta boy seftalı, 15 tane uzum , 4.5 bardak su

toplamda 18 bardak su,(1 bardak 200 ml)

Maş. canım çok güzel her şey.

selam kızlar nasılsınız dün kayseriye ailemlin yanına geldim pc yi almışken bi size bakayım dedim. yarın kısmet olursa konya yolcusuyum. hafta sonu dönerim anca. tatilde kilo alıp almadığımı bilmiyorum tartılmadım ama çok yedim bol hareket yaptım yüzdüm bol bol gezdim ama aldım gibi geliyor bana.

kaçamaklara dikkat edin spora bakın.

ayse abla ben neden listede görünmüyorum gruptanmı atıldım
tatlım izin istemişsin bende seni geçen haftadan itibaren izinli yazdım,bu hafta listeye alamam çünkü, izinler 2 haftadan az olamıyor.bu sebeple bir sonraki cuma yani,30 ağustosda tekrar listede olabilirsin.30 ağustosdaki listede olabilmen için bu hafta paylaşımda bulunman gerek

selam şekerlerim
ben yarın gideceğim için giremiyorum pek,sizlerde burayı boş bırakmayın lütfen
bu günler geçecek az kaldı eylül ortası hareketlenicez ve bizi kimse durduramayacak
o sebeple lütfen ama lütfen buraya paylaşımda bulunun,yokluğumda da aynı şekilde devam edin.ben zaten hergün okurum sadece yazamam.size güveniyorum canlarım

tatlım menülerin ve özellikle sporun harika
şu patateslere takıldım neredeye her öğün

çikolata daha erken saatte olabilirdi
pialv varken ekmek olmamalı,ikisi değişim listesinde
suyu ve ara öğünleri arttırmalısın

pıtırcığımmm harika bir menü

Son düzenleme:
hoşgeldin tatlım iyiyiz sende iyisindir umarım

Özletme kendini ablacım.

Ben regl oldum 103.8 kiloyum. Şişkinlikten midir nedir veremiyorum kilo falan maydanoz yiyorum ben de cumaya değişim olsun diye ama gitmiyor. O diyeti de bir gün uygulayayım dedim ama pek yapabilecek gibi değildim, belki regl bitince zayıflarım diye başlamadan bıraktım.

Annem tartıya çıkardı, çift rakamları görmüşsündür sanmıştım falan dedi.

özletmem pıtırcığım her gün uğrarım

tatlım şişkinliktir o kilo değil,regl den ödem yapıyor vücudumuz
ben bi ara ilk hafta süper kilo verirdim 2. hafta verdiğimi almış görünürdüm bu bir müddet bu şekilde devam etti sonra normale döndüm.bu hafta verememiş görünsen bile haftaya fark atacaksın sanırım.sakın moralini bozma ve asla vazgeçme

kızlar 9.takım kaptanı benden bir ricada bulundu,tatile çıkmış, bu hafta olmadığından takımının listesini benim hesaplayıp paylaşmamı istedi.liste bu şekilde,oldu da ben gelemem bir şey olur ,exsaxcım senden ricam onların listesinide hazırlarsın tatlım.ama ben büyük ihtimal burada olur ve listelerini hazırlarım zaten

***9.Takım 323. Etap***

hoppidicik ( 83,7/ / /% )
buzdanmadam (68.0/ / /% )
betul77 (69,0/ / / % )
stubborn (75,0/ / / % )
burcucrup (66,1/ / /% )
angeloyku (88.7/ / / % )geçen hafta bildirim yapmadı,bu hafta ?
gizz (71,6/ / /% )

9.TAKIM ORTALAMASI %

Son düzenleme:
merhaba hanımlar nasılsınız?
2 gundur pekgıremedım kusura bakmayın.dun denetleme vardı gec çıktım sonra arkadaş cagırdı kızlar toplanıyoruz dedı ona gıttım gec geldım sonrada yattım uyudum bugünde dıger arkadaşa gıdıyorum yıne kızlar toplanacağız pek bıldırım yapamadım kusura bakmayın

iyi tatıller benım yerımede gez dolaş denıze havuza gır abla.

bu sabah 91,7 yi görüp çok üzüldüm kaç gündür uğraşıyorum ama hala 300 gram verebilmişim sadece diye.sonra arkadaşımla yemeğe gittik ben de o an hem açtım hem de zaten yemeyince de veremiyorum psikolojisiyle ne bulduysam yedim kumpir kola dondurma çikolata her şeyi yedim çok mutsuzum şu an bugün başka paylaşımda bulunmayacağım yarına kadar kendimi toparlamaya çalışacağım.sanırım ben bi haltı başaramayan salak bi insanım.

hayırrr sakın öyle düşünme kızarım
arada öyle ataklar olur çok normal ,aslında iyide oluyor diyetin baskısından kurtulup yiyoruz böylece özlediğimiz alışkanlığı ve 'asla bir daha yiyemiyeceğim' psikolojisinden çıkmış oluyoruz sonrasındada senin gibi pişman oluyoruz ve diyetin ne kadar önemli olduğunu anlıyıp bir daha aynı hatayı yapmıyoruzsöylemiştim tekrarlıyım,bana kubilay haftada 2 yada 3 öğün serbest gün veriyordu istediğimi yemek içmekte serbesttim sende o günleri kullandın farzet ve daha bi dört elle saruıl diyetine tatlım
sen çok akıllı bir genç kızsın ve ideal kilona ulaşacaksın başarı hikayeni okucaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…