Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dunki menüm hanımlar
1,5 dılım ekmek
1 domates
1 salatalık 1,5 kıbrıt peynır
5 yesıl 2 sıyah zeytın

ogle
1 tabak makarna (yağsız tuzsuz makarna sadece uzerıne bıraz salçalı kekık nanelı sos yaptım)

aksam(mısafırlıkteydım
4 bardak sekersız cay
2 dılım cevızlık ekmek
domates
salatalık
1,5 avuk cekırdek kuruyemıs karışımı :KK43:((

spor.
gun ıcınde sureklı hareketlıydım ozel spor yapmadım oyuzden yoentıcıler gelıcek dıye temızlık vardı temızlık personelını kontrol ettım artık her saat 15 dklık ıs vardı onun ıcın kalktım hareket ettım fılan
ozel spor yok oyuzden :KK43:

domates suyu?rhatsız etmıyormu domates suyu?
menü güzel ara ogun koymalısın bencede, yok cnm rahatsız etmıyor

canlarım,bildiğiniz gibi ben bu perşembe tatile gidiyorum,takımı her gün takip etmeye devam edicem,günlük yorumlarınızı ve menülerinizi okurum ama sanırım yorum yapmıcam.kendimide izinli yazmaya karar verdim çünkü dönene kadar tartılmıcam.
durum böyle oluncada,takımın motivesi size emanet:nazar:

menülere yorumlar çok önemli biliyorsunuz ve hergün mutlaka menü yazmış olmalısınız.yorumları yaparken kırıcı olmadan uyarmaya dikkat edelim, çünkü lay lay lomla hiç bir yere varamayız.hepimizin iyiliği için yorumları sıkı tutmalıyız bol bol saç çekimi serbest:KK4::KK1:

efsax mervecim ve koizumirisa bengisum canım ikinizden ben dönene kadar takımla ilgilenmenizi rica ediyorum:KK6:
benim yayınladığım liste üzerinden,hesaplamaları yaparsınız,bende sadece kontrol edip paylaşım alanında paylaşırım:KK34:
en az 3 hafta bu şekilde devam edicez sizlere güveniyorum şekerlerim:KK54:
gerekli uyarıları yapmakta tam yetkilisiniz:nazar:

elimden geldiğince sizlerle olmaya gayret edicem,gerek cepten gerekse ipad den devamlı hergün girmeye çalışıcam:KK76:
malum tatilde olucam ve çok fazla zamanım olamıcak burası için:KK55:

benden kurtulduğunuzu düşünmeyin ben her daim tepenizdeyim:KK1::KK53:

Son düzenleme:
canlarım,bildiğiniz gibi ben bu perşembe tatile gidiyorum,takımı her gün takip etmeye devam edicem,günlük yorumlarınızı ve menülerinizi okurum ama sanırım yorum yapmıcam.kendimide izinli yazmaya karar verdim çünkü dönene kadar tartılmıcam.

menülere yorumlar çok önemli biliyorsunuz ve hergün mutlaka menü yazmış olmalısınız.yorumları yaparken kırıcı olmadan uyarmaya dikkat edelim, çünkü lay lay lomla hiç bir yere varamayız.hepimizin iyiliği için yorumları sıkı tutmalıyız bol bol saç çekimi serbest:KK4::KK1:

efsax mervecim ve koizumirisa bengisum canım ikinizden ben dönene kadar takımla ilgilenmenizi rica ediyorum:KK6:
benim yayınladığım liste üzerinden,hesaplamaları yaparsınız,bende sadece kontrol edip paylaşım alanında paylaşırım:KK34:

elimden geldiğince sizlerle olmaya gayret edicem,gerek cepten gerekse ipad den devamlı hergün girmeye çalışıcam:KK76:

ikimizde elimizden gelenı yaparız ablacım sen hıc merak etme sen bır an once tatilden dönmeye bak bızı yalnız bırakma,ınss güzel bı tatıl gecırırsın ablamda bomba gıbı donersın kılocuklar gıtmıs olarak :KK9:
günaydın canım:KK54:

günaydın ablam:KK16:

günaydın hanımlar nasılsınız?
valla bugun benı streslı bırgun bekliyor:KK43:
yonetıcıler gelıcek bugünde ıse başladığımdan berı ılkkez geliyorlar stres yaptım valla.ıns sorunsuz gecer
Merhaba canım Günaydın demiyorum geç oldu artık :KK1: ben iyiyim gayet . Allah yardımcın olsun inş. güzelce halledersin.

dunki menüm hanımlar
1,5 dılım ekmek
1 domates
1 salatalık 1,5 kıbrıt peynır
5 yesıl 2 sıyah zeytın

ogle
1 tabak makarna (yağsız tuzsuz makarna sadece uzerıne bıraz salçalı kekık nanelı sos yaptım)

aksam(mısafırlıkteydım
4 bardak sekersız cay
2 dılım cevızlık ekmek
domates
salatalık
1,5 avuk cekırdek kuruyemıs karışımı :KK43:((

spor.
gun ıcınde sureklı hareketlıydım ozel spor yapmadım oyuzden yoentıcıler gelıcek dıye temızlık vardı temızlık personelını kontrol ettım artık her saat 15 dklık ıs vardı onun ıcın kalktım hareket ettım fılan
ozel spor yok oyuzden :KK43:
menün gayet güzel canım sadece ayşe ablanın da dediği gibi ara öğünler eksik.

Sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim beyaz peynir, 1 köz kırmızı biber (konserve), 1 yeşil zeytin, 1siyah zeytin , dereotu , tere
Ara: ½ elma
Ara: 2 mile leslie, 5 dk cardio
Öğle: 10 yk etli kuru fasulye, salata (yağsız), 3 yk yoğurt,
Ara: 30 gram sade çubuk kraker (124 kal)
Akşam: 1 köz kırmızı biber(konserve), ½ köz patlıcan, 2 yk yoğurt, yarım tavuk göğsü haşlanmış, dereotu, maydanoz

Bugünü biraz toparlayacak olursak ;(19.08.2013)
11:40 1 bardak az tuzlu domates suyu , 2 bardak su
12:54 1 orta boy az tuzda haşlanmış patates, 3-4 parça kavun, 2.5 bardak su
14:30 1 bardak yeşil çay,1.5 bardak su
15:00 1/2 bardak az tuzlu domates suyu,1.5 bardak su
17:00 100gr yağsız az tuzlu buharda az haşlanmış taze fasulye, 1 bardak tuzsuz domates suyu, 3 bardak su
18:30 1 tabak fesleğen soslu makarna, 3-4 kasık yağsız yoğurt, 7-8 çatal az yağlı salata(marul,nane,havuc,sogan),1.5 bardak su
19:30 1 bardak karışık form çayı.1,5 bardak su
21:00 7-8 tane küçük parça kavun,1.5 bardak su
3lt su,30 dk yuruyuş

hepsi çok güzel hele suya bayıldım

Merhaba bugünkü menüm :KK49:
Sabah :3 dilim tam tahıllı ekmek ,1yumurtadan ve 2 kib. kut. peynirden omlet,5 zeytin,yarım domates,2 dilim sucuk
Ara : 2 yk yoğurt
Öğle : 1 tabak tavuklu yağsız spaghetti ,1 kaşık yoğurt,Bol yağsız salata
Ara : Yarım dilim tam tahıllı ekmek üzeri nutella,1Çay bardağı kola ( ishal olmuştum annem zorla içirdi )
Akşan : 3 kaşık kabak yemeği ,1 kaşık yoğurt , 4-5 tane patates kızartması,1 tane biber kızartması.
su : 2,5 lt
Spor yok bahanelerimi sıralayabilirim ama bu bi işe yaramaz :2:

sabah biraz kaçmış sanki ama gerisi güzel

günaydın şekerler:KK3:
güzel bir gün olur inşallah hepimiz için:KK16:
benim kulağım telefonda,'ayşe hanım aracınız hazır teslim alabilirsiniz.' sözünü işitmek için:KK1:
aslında bu heyecandan değil,bir aydır arabasız kalmanın etkisi:KK1: kazadan sonra 1 ay geçti ve o bir ay bana çok uzun geldi,sanki bütün özgürlüğüm kısıtlanmış bir yere tıkılmış gibi hissettim:KK1:
sağolsunlar eşim ve çocuklarım gitmek istediğim heryere kendileri bırakıp aldı beni ama yinede olmuyor birilerine bağımlı kalmak,ruhuma aykırı:KK24:

kazasız kullan inşallah abla

ii tatiller ablacım inşallah kilo vermiş dönersin aramıza

X