Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

efsaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
seni bekliyorum,paylaşım alanına götüremedim listeyiiiii

ablam nette sorun olduğunu bulunduğum yerde net olmadığını evde olmadığımı cuma gunu bıldırım yapamazsam bıldırım yapmadı olarak yazılmak ıstedıgımı yazmıştım ben ama daha yenı geldım evıme herkesten ozur dılerım :26:

HoşbulduuukBirlikte nice kilolar veririz inş.

ayse ablacim paylasim yapamiyorm yogunlultan diyette tabi iki hafta bu gece ani bi karrla tatile gitmeye karar verdik dewaminda konya ankara adana nevsehir ve son durak batman var bu kadar sehir disi yaparken pc yanimda olmucak beni 2 hafta izinli yazar misin?

Bugünkü listem:

Sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği, sucuklu menemen, 1 kk beyaz peynir
Ara: kayısılı çay, 2 mısır-pirinç patlağı (46 kal)
Öğle: 5 yk pilav, 8 yk taze fasulye, 1 kase yoğurt
Ara: 30 dk zumba
Ara: kraker (120 kal)
Akşam: Salata (yağsız) , 2 kk beyaz peynir, 3 yeşil 1 siyah zeytin, 1 dilim tam bug ekmeği

yayla carbası
1 dılm ekmek
1 kıbrıt kutusu peynır

ogle
1 közlenmiş biber
5 zeytın
1dılım ekmek

(tost yapıyordum 2 dk ofıse gıttım geldımkı ekmek komur olmuş bende bunlara talım)

aksam
1 porsıyon bıber oldurme(1 kasık yag ıle arada karıştırarak bıberkızartması gıbı yapma,biber kızartmasından daha az yağlı oluyo)
2 dılım ekmek
2kıbrıt kutusu peynır
2 sekersız cay

ara
1avuc kaju fıstık ((

spor :yok (
su 2ltyı gecmıstır hala daha ıcıyorum

oy oy yoruldum okurken delikız ya

inşallah sağlıklıdır hepsi de güzel güzel büyürler,kız komposto falan yapaydınız anneye sütü olsun
güzel yüreklim benim

işletme şefii pisss adammmmm

abla sekerlı oluyor ya komposto seker kopegı kor edıyor oyuzden sut yoğurt haşlanmış yumurta verdım sut olsun dıye tavuk olsaydı tavuk vercektım
2 yavru olmuş o kurtarmaya calıstıgımı olmuş dıgerınıde altında ezmıs(
neyse bugun anneyı yerındn kaldırdık uzağa bağladık yavrularıda kenara aldık(tabı anne havladı kızdı atladı sıpladı yavrulara zarar verıyoruz dıye duşundu anne tabı)
yerını genısledık toprak koyduk altınada sımdı yavrular daha rahat tabı.ıns ezmez yıne yavruları.
3 yavru kaldı gerıye bırı cok güzel enagırı o ama en bunyesı zayıfta o ıns o yasarda ondan cok güzel kopek olur.
sımsıyah yavrular ıcınde bır o farklı ayaklar beyaz kuyruk ucu beya cok güzel bırsey yavru
valla mecburen tasıycaz artık haftaıcınde yönetıcıler gelcekmıs kontorole yavruların yerını uzağa yapcagız(
oyle olmasa ben ıdare etcektım bır bahane bulurdumda uönetıcı gelınce ıs degıstı

Tarih : 17 . 08 .2013

Sabah Kalkış:
Günün Kilosu:
sabah ():
2 dılım kızarmış ekmek
1 yemek kasıgı bal
¼ salatalık
7-8 sıyah zeytın
1 bardak form cayı

Spor( 15.00' den sonra):
60 dk yuruyus
ara ( ):
üzüm
1 dilim ekmek
1 tane elma

akşam ( ):
2 kepce mantarcorbası
yarım ekmek arası kofte
1 bardak ayran

Spor( ):
60 dk yuruyus
Yatış:
Günlük KaloriAlımı:
Günlük ip atlamasayısı:
Günlük Basamak çıkma sayısı:
Günlük Koşu bandında AttığımAdım Sayısı : GünlükTahmini Enerji Harcaması: Faktör* kilo* süre(dk)
toplamda 2 saat spor 4 lıtre su

Son düzenleme:

Çok beğendim ben :)

yarım ekmek arası köfte yerine köfte olsa iyi olurmuş

Annemle avm ye gittik. O kumpir aldı kocaman karışık. Yemeyeceğim dedim önce . Çok da iyi gidiyordum sonra bir kaşık aldım.Sonra bir kaşık daha.. Kendimi durdurman 5-6 kaşık sonra oldu. Kaşık derken şu küçük plastik kaşıklardan yemek kaşığı değil.Ama yapmamalıydım hem de saat 9 da hiç yapmamalıydım. tek avuntum 40 dk yürüyerek gidip gelmiş olmam.

Merhaba Bayanlar Menüm :
Sabah : Kaşarlı sucuklu 2 dilim kepek ekmeğinden tost (dilimler avuç içinden de küçük).3 zeytin yarım domates 1 fincan 7 otlu çay
Öğle : 5 kaşık kısır 1 domates 1 salatalık
Ara : bir avuç çekirdeksiz üzüm , yarım çay bardağı süt
Akşam : fırında 2 adet tavuk göğsü (1 yk zeytinyağı ile pişti) ,1 adet patates (o da 1 yk zeytinyağı ile fırında pişti) ,1 yk yoğrttan yapılmış ayran
Ara : 5-6 küçük kaşık kumpir (bir anda dayanamadım)
Spor : 20 dk leslie , 10 dk zumba,30 dk 4-5 km hızla yürüyüş,40 dk orta tempolu yürüyüş toplam 100 dk.
Su : 13 su bardağı

Merhaba canım Bence çok başarılısın. Öğlendeki pilavı da akşam az yemeyle kapatmışsın. spor daha fazla yapıyordun önceden bugünlük böyle oldu sanırım.

Bence çok çok güzel tek eksik spor. Ve bir de kaju kajuyu ben de çok severim ama çok yağlı bir kuruyemiş. onu keşke sabah yeseydin gün boyu eritirdin hiç sorunu olmazdı.

su spor harika ama öğünlerin biraz düzensiz gibi öğle yemeği yok mesela. Ama yaptığın öğünler gayet başarılı. Ekmek beyaz ekmek mi bu arada ?

su spor harika ama öğünlerin biraz düzensiz gibi öğle yemeği yok mesela. Ama yaptığın öğünler gayet başarılı. Ekmek beyaz ekmek mi bu arada ?

tskler cnm evet bıraz duzensız ramazan sonrası hala bı düzen oturtamadım daha dünde evıme gelnce yenı yenı oturacak ıns kepeklı ekmek cnm beyaz ekmegı hayatımdan çıkardım cnm

gayet güzel olmuş cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…