Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bizde seni unutmadık canım eylülde görüşürüz...

maşallah diyeyim nazar degmesin... ama o kadar az beslenmeyle nereye kadar dewam eder diyetin canım gündüz o dondurma yeerine koca bir tabak sebze yiyebilirdin...

[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Toplam spor : 1 saat 30 dk

off off off bunları üşenmeden tek tek nasıl yazdın helal olsun sporun harikaa o kadar sporadan sonra menüye laf söylemek yakışmaz...[/QUOTE]

cnm o konuda bıraz sıstemlıyım pcımde bı klasörüm var zayfılama seruvenım dıye orda yaptıgım hersey edındıgım her bılgı var hem kendı pcımde menulerım oluyor hemdeburaya yazmam kolay oluyor bı tane taslak menüm var orda gun gun eklemeler yapıyorm:26::26:

kızlar menümü yazayım

iftar yarım kepçe mercimek çorbası
bir tabak patatesli mantı
iki kaşık fırında kıymalı patlıcan

ara bir dilim baklava ve 2 adet saray sarması biraz balık kraker
ara elma

sahur akşamki yemeklerden ve haşlanmış yumurta yiyecegim aç değilim tatlı iştahımı kapadı

su az içtim dısarıdaydım

2 saat avm de yürüdük aralıksız...

off off off bunları üşenmeden tek tek nasıl yazdın helal olsun sporun harikaa o kadar sporadan sonra menüye laf söylemek yakışmaz...

cnm o konuda bıraz sıstemlıyım pcımde bı klasörüm var zayfılama seruvenım dıye orda yaptıgım hersey edındıgım her bılgı var hem kendı pcımde menulerım oluyor hemdeburaya yazmam kolay oluyor bı tane taslak menüm var orda gun gun eklemeler yapıyorm:26::26:[/QUOTE]

mantıklı canım aslında ben onu bile yapmaya üşeniyorum(

tatalılar mantılar ama 2 saat yuruyus süper olmuş cnm patateslı mantı bız tatar derız ona çokta severımm

tatalılar mantılar ama 2 saat yuruyus süper olmuş cnm patateslı mantı bız tatar derız ona çokta severımm

bende çok severim annem benim için yaptı ayy kalsaydı yine yerdim... midem hasta benim iftarda az yerdim normalde bugün kaçamak yaptım mantıyı görünce tabii sonu hüsrandı. istifra ediyorum çok yeyince(

bende çok severim annem benim için yaptı ayy kalsaydı yine yerdim... midem hasta benim iftarda az yerdim normalde bugün kaçamak yaptım mantıyı görünce tabii sonu hüsrandı. istifra ediyorum çok yeyince(

mıde sorunu sendedemı var cnm bugun sabah oluyorm sandım bende nasıl bı agrı zarzor oruç tuttum sende bulantı var bnde agrı ülserden gercı bazen bulantı + agrı oluyor ayy olsa bende hayır dıyemem sanırım acayıp cnm ıstedıı karnımda acıkmaya başladı ondan gozum donuyor

Son düzenleme:

Evde yemek olmadığı için böyle geçiştirdim Annem de çalışınca

Bugün oruca başlıyorum tekrardan

üşenme cnm benm cok vaktını almıyor hemde kontrol etmesı cok daha kolay oluyor

canım bu ara üşeniyorum spor bile yapamıyorum ramazanda zor oluyor bana. benim pc de diyet listeleri spor hareketleri ile dolu ama bu ara ilgilenmek istemiyorum depresyondayım galiba(

çok kötü hemde orucum bozulmasın diye hiç kalkmadıgım günler oluyor evdeyim tatil diye dayanıyorum yoksa tutamıyorum. sabah bulantı ile kalkıyorum iftarda 2 kaşık çorbayı zor içiyorum iftardan iki saat falan sonra anca yiyebiliyorum.

Evde yemek olmadığı için böyle geçiştirdim Annem de çalışınca

Bugün oruca başlıyorum tekrardan

canım ton balığı aktivia süper ara öğün oluyor bende çalıştığım zamanlar evde yemek olmaz onlarla idare ediyorum birde süt içmeyi ihmal etme diyetin ilerleyen zamanlarında sorun yaşamamak için...

Aldıramadım bir türlü ton balığı, laf etmeyi bilirler ama hiçbir şey yapmazlar yardımcı olmak için. Aah ah.

Kardeşlerimi kıskanıyorum yaa bir insan yerde kilo almaz mı annem kilo alsın diye ek besin kullanıyor. 163 cm boyunda 42 kilo yemeklerde benim en az 3 katım yer ne bulsa reddetmez kilo alamıyor. incecikler psikolojim bozuluyor. annem onlara kızım biraz daha ye diyor bana da kızım sana yeter bak evlilik yaşın geldi biraz dikkat et offfffff(

ALLAH yardmcn olsun cnm cok zor mide, depresyon degldr cnm ramazandandr cnm inş

Aldıramadım bir türlü ton balığı, laf etmeyi bilirler ama hiçbir şey yapmazlar yardımcı olmak için. Aah ah.

canım herşeyi ebeveynlerden beklemek yanlış bazen onlara laf anlatmak o kadar zor oluyor ki seni anlıyorum sendeki azme emin olduklarında gerçekten destek verirler biraz sabır de sadece. haşlanmış yumurta , haşlanmış patates süper ara öğün hatta ana öğün bile olur. bende çalışan anne kızıydım zor oluyordu evde ama zamanla evin annesi gibi oldum. sende alışırsın zamanla.

ole bünyede var cnmbnmde cok arkdsm ver yıyıp kılo almayan

ALLAH yardmcn olsun cnm cok zor mide, depresyon degldr cnm ramazandandr cnm inş

inşallah 1 hafta kaldı düzenli spora devam edersem ramazandandır. ben düzenli spor yapan ve aşırı hareketli biriydim. kaçamaklar hat safa olurdu menülerimde ne burlursam yerdim spor sayesinde verdim şimdiye kadar.

yağmurcum sana cok katılıyorum ebeveyler konusunda tek bısey eklemk ıstıyorum oda patatesşe ılgılı glısemık ındeksı yüksek olduğu ıcın cabuk acıktırır ve nısasta ıcerıyor o yüzden yoğurtla tüketmeye gayret göster cnmcım

kızlar ben bitki çayımı alıp sahur hazırlamaya başlıyorum ilerleyen saatlerde görüşürz. gece kuşu ben nasılsa sabahlar yine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…