Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

yağmurcum sana cok katılıyorum ebeveyler konusunda tek bısey eklemk ıstıyorum oda patatesşe ılgılı glısemık ındeksı yüksek olduğu ıcın cabuk acıktırır ve nısasta ıcerıyor o yüzden yoğurtla tüketmeye gayret göster cnmcım

haklısın canım yoğurt veya ayran ile tüketilince daha iyi..

ne güzel ıns en yakın zamnda eskı sağlığına kavusursunn:KK16:

inşallah canım yaa ...

canım herşeyi ebeveynlerden beklemek yanlış bazen onlara laf anlatmak o kadar zor oluyor ki seni anlıyorum sendeki azme emin olduklarında gerçekten destek verirler biraz sabır de sadece. haşlanmış yumurta , haşlanmış patates süper ara öğün hatta ana öğün bile olur. bende çalışan anne kızıydım zor oluyordu evde ama zamanla evin annesi gibi oldum. sende alışırsın zamanla.

evde babam olduğu için yapamıyorum bir şey ramazanda. normal gün olsa hiç yoktan salata yapardım.

hiç azme emin olmakla falan ilgisi yok. Kalp falan yok bence onlarda. Hakaret diz boyu, ilgi sıfır, yardım etmezler köstek olurlar, yarın zayıflarsam sanki kendileri zayıflatmış gibi davranırlar gör bak.

evde babam olduğu için yapamıyorum bir şey ramazanda. normal gün olsa hiç yoktan salata yapardım.

hiç azme emin olmakla falan ilgisi yok. Kalp falan yok bence onlarda. Hakaret diz boyu, ilgi sıfır, yardım etmezler köstek olurlar, yarın zayıflarsam sanki kendileri zayıflatmış gibi davranırlar gör bak.

canım önemli olan onların zayıflatmış gibi mi davranması mı yoksa senin başarman mı? bende diyet serüvenine başladığımda 15 yaşlarındaydım. ailemin bana inancının kırıldığı çok zaman olmuştu.benim başarılarım onların ilgisini çekti. canım biz sana güveniyoruz o yeter sana inan beraber başaracağız:))

bak zayıflayamazsam evde kalacakmışım beni alan olmazmış duydum çok güldüm buna:))

canım önemli olan onların zayıflatmış gibi mi davranması mı yoksa senin başarman mı? bende diyet serüvenine başladığımda 15 yaşlarındaydım. ailemin bana inancının kırıldığı çok zaman olmuştu.benim başarılarım onların ilgisini çekti. canım biz sana güveniyoruz o yeter sana inan beraber başaracağız:))

bak zayıflayamazsam evde kalacakmışım beni alan olmazmış duydum çok güldüm buna:))

cnm onemlı olan senın basarmıs olman etrafındakılerın ne yaptığı degıl, yağmurunda dedıgı gıbı mral bozmak yok cnm sen kndın ıcın kılo verıyorsun .o yüzden kulaklarını kapat ve yolunda ılerlemeye devam et .hayatta her zaman konuşanlar oluckatır tek anne baban ıcın solemıyorum bunu. tek kılo konusundada konuşmazlar daha neler neler duyucksın kım bılır. onemlı olan senın onlara aldırış etmemen .ayy onu banada ck dıyorlardı neymıs evde kalırmısımda alan olmazmış . hıc ınanmam ole seylere rabbım bızlerı yaratırken ruh eslerımızle bır yaratmış ve herkesın mutlaka bı esı olduğuna ınanırım .tabı o esı bulma suresı uzayabılıyor. cok sukur cok güzel gıden bı ılıskım var ve Allah nasıp ederse evlılık yolunda adımlar atıcaz .benı beğenen ffızıgıme gelmesın kalbıme gelsın :KK9: bu demek deıl tabı kılolarımla mutluyum kıloyu en cok kendı ozguvenımı kazanamk ve sağlım ıcın ıstıyorum senınde ole olmalı kuzucum kızlar ben çıkıyorum ayakta uyuyorum artık y

Baklava olmasa bi harikaymış :KK9:
beyenerekte yemedim aslında ısırıncada bırakamadım:KK17:

Ben de malesef bütün ramazan öyleydim. Geç yatınca sahura kalkamıyorum, erken yatınca uyuyamıyorum :KK14:
ilk defa uyudummmm:21:
birde saat 3 de telefonumun çalan alarmıyla uyandım keşke kurmasaydım uyusaydım yemek yemeden de tutardım dicemde,eşim ve çocuklar beni kaldırana kadar uğraşırlardı:KK1:

benmde bugun bıttı cnm tekrar uyelıkte mantıklı gelmedı en ıyısı bayram donuşu olayım dedım bızde aylık yapıyorlar , hahaha benımde kosu bandı sus nıyetıne duruyordu kac senedır ılk defa bu kadar cok yoruluyor garıbım :KK9:. sendede baya malzeme varmış cnm evet salon kadar olmuyor amayıne de hıc yoktan ııyıdır sımdı bayram sonrası plates ve stepte başlayacak salonda onada gıttım baya bı spor olucak ama ıste suan vücut durmus durumda vermıyor kıloo o sıkıntı oluyor :44:
ben kilo vermem durunca 3 günlük hızlandırıcı liste uyguluyordum ramazan öncesi,sağlıklı aç bırakmayan listeler.etkisini gösteriyordu:KK34:regl yaklaştı benim ramazan bitmeden yapıcam 3 günlüklerden,zencefilli ödem atıcı çay da yapıyorum,tarifini yazarım birazdan:KK34:
evde her şey varda yapan yok:KK1:

yedımde yedım demıssın cnm ama gayet normal yemıssın :KK9: gulac bı 1 kasıkcık gayet güzel olmuş sporda varr ohh mıs mıs
çeşit çok olunca çok yedim sanıyo insan gözü doyuyor:KK1:
ben evde bi çorba bi sebze yapıyorum genelde, çok bişey yapmıyorum yiyemiyorlar diye,byle bi yre gidince feleğim şaşıyor:KK52:

Kardeşlerimi kıskanıyorum yaa bir insan yerde kilo almaz mı annem kilo alsın diye ek besin kullanıyor. 163 cm boyunda 42 kilo yemeklerde benim en az 3 katım yer ne bulsa reddetmez kilo alamıyor. incecikler psikolojim bozuluyor. annem onlara kızım biraz daha ye diyor bana da kızım sana yeter bak evlilik yaşın geldi biraz dikkat et offfffff:KK43:(
sorma tatlım ya:KK31: benim ablamda öyle,anacım yer yer kilo almaz,onunla dışarı çıkmak istemiyorum gözü hep yemeklerde insan bi doyar yahu:KK52: ona diyorum şişko olan benim yemeklere saldıran sensin bu işte bi terslik var diye:44:6 yaş var aramızda sırf o zayıf diye beni ablası sanmıyolarmı çıldırıyorummmmm:KK47::KK43:

bu anne babalar neden böyledir bilmiyorum:44:düşüp dizini kanatan çocuğumuzu bağırıp döven bi milletiz:nazar:hırpalayarak seviyoruz.
belki hayat şartları ,belki ilgisizlik bizi bu duruma getiriyordur bilmiyorum.Allah kimseyi evladıyla sınamasın:KK50:yavrularımızı bize bağışlasın.amin.
kuzucum bizlerde senin ablalarınız,ve senin azmini çabanı görüp seninle gurur duyuyoruz:21::KK54:
burada hep birlikte elele bunu başarıcaz:KK16:
annen ve babana da kırılma,emin ol senin iyiliğini isterler,sen zayıfladıkça senden daha çok sevinip mutlu olacaklar:KK34:biz anne babalar çocuklarımızı koruyup kollamak isterken onları kırıp incitebiliyoruz malesef.
seni seviyoruz ptırcıkım:KK54:

Son düzenleme:
beyenerekte yemedim aslında ısırıncada bırakamadım:KK17:

ilk defa uyudummmm:21:
birde saat 3 de telefonumun çalan alarmıyla uyandım keşke kurmasaydım uyusaydım yemek yemeden de tutardım dicemde,eşim ve çocuklar beni kaldırana kadar uğraşırlardı:KK1:

ben kilo vermem durunca 3 günlük hızlandırıcı liste uyguluyordum ramazan öncesi,sağlıklı aç bırakmayan listeler.etkisini gösteriyordu:KK34:regl yaklaştı benim ramazan bitmeden yapıcam 3 günlüklerden,zencefilli ödem atıcı çay da yapıyorum,tarifini yazarım birazdan:KK34:
evde her şey varda yapan yok:KK1:

çeşit çok olunca çok yedim sanıyo insan gözü doyuyor:KK1:
ben evde bi çorba bi sebze yapıyorum genelde, çok bişey yapmıyorum yiyemiyorlar diye,byle bi yre gidince feleğim şaşıyor:KK52:

sorma tatlım ya:KK31: benim ablamda öyle,anacım yer yer kilo almaz,onunla dışarı çıkmak istemiyorum gözü hep yemeklerde insan bi doyar yahu:KK52: ona diyorum şişko olan benim yemeklere saldıran sensin bu işte bi terslik var diye:44:6 yaş var aramızda sırf o zayıf diye beni ablası sanmıyolarmı çıldırıyorummmmm:KK47::KK43:

bu anne babalar neden böyledir bilmiyorum:44:düşüp dizini kanatan çocuğumuzu bağırıp döven bi milletiz:nazar:hırpalayarak seviyoruz.
belki hayat şartları ,belki ilgisizlik bizi bu duruma getiriyordur bilmiyorum.Allah kimseyi evladıyla sınamasın:KK50:yavrularımızı bize bağışlasın.amin.
kuzucum bizlerde senin ablalarınız,ve senin azmini çabanı görüp seninle gurur duyuyoruz:21::KK54:
burada hep birlikte elele bunu başarıcaz:KK16:
annen ve babana da kırılma,emin ol senin iyiliğini isterler,sen zayıfladıkça senden daha çok sevinip mutlu olacaklar:KK34:biz anne babalar çocuklarımızı koruyup kollamak isterken onları kırıp incitebiliyoruz malesef.
seni seviyoruz ptırcıkım:KK54:

bnmde ramazanda durduya vermem.bugnde bn uyuyamıyorm uykum akıyor aslında nasıl lısteler cnm onlar sok dıetlr faln mı ?bnde bu hafta tartıya çıkmaya korkuyorm. regl yeni bitti şişkinlik hala duruyordur diyee:KK50:

zencefilli ödem atıcı metabolizma hızlandırıcı kür

3 işaret parmağı uzunluğunda kesilmiş taze zencefil veya 5-6 adet kuru zencefil
3 elma
bir dal çubuk tarçın
1 yemek kaşığı karanfil
1 yemek kaşığı karabiber
1 adet limon
3 litre su

elma ve limon dörde bölünüp,tüm malzeme suda kaynamaya başladıktan sonra,5 dakika zaman tutulup ocak kapatılacak.

her gün olmak üzere,3 su bardağı,yemek öncesi veya sonrası ılık yada sıcak içilecek.
şöyle ayarlanabilir,sabah kahvaltı sonrası 1 bardak
öğlen yemek sonrası 1 bardak
akşam yemek öncesi 1 bardak gibi.

ben limonun 4/1 ini kattım kaynarken c vitamini gitmesin diye içerken bardağıma sıkıyorum.

Son düzenleme:

bnmde ramazanda durduya vermem.bugnde bn uyuyamıyorm uykum akıyor aslında nasıl lısteler cnm onlar sok dıetlr faln mı ?bnde bu hafta tartıya çıkmaya korkuyorm. regl yeni bitti şişkinlik hala duruyordur diyee:KK50:
şok diye geçiyor ama bence çok sağlıklı ve doyurucu.kilo verimi durunca ayda 2 kere de uygulanabiliyor.bende 3 ayrı 3 günlük liste olcak,bakayım bi arşive:KK1:

zencefilli ödem atıcı metabolizma hızlandırıcı kür

3 işaret parmağı uzunluğunda kesilmiş taze zencefil veya 5-6 adet kuru zencefil
3 elma
bir dal çubuk tarçın
1 yemek kaşığı karanfil
1 yemek kaşığı karabiber
1 adet limon
3 litre su

elma ve limon dörde bölünüp,tüm malzeme suda kaynamaya başladıktan sonra,5 dakika zaman tutulup ocak kapatılacak.

her gün olmak üzere,3 su bardağı,yemek öncesi veya sonrası ılık yada sıcak içilecek.
şöyle ayarlanabilir,sabah kahvaltı sonrası 1 bardak
öğlen yemek sonrası 1 bardak
akşam yemek öncesi 1 bardak gibi.

ben limonun 4/1 ini kattım kaynarken c vitamini gitmesin diye içerken bardağıma sıkıyorum.

şok diye geçiyor ama bence çok sağlıklı ve doyurucu.kilo verimi durunca ayda 2 kere de uygulanabiliyor.bende 3 ayrı 3 günlük liste olcak,bakayım bi arşive:KK1:

cok saol cnm tarıf ıcın bakta bı denıyeyım olmazsa bnde cnm bnm mıde yıne ayakta:KK50:

günaydın kızlaar :KK16::KK16:
dünkü menüm :KK17:
iftar 3 tane hurma 5-6 tane minik ev köftesi bir tabak yoğurtlu salçalı makarna
spor 50 dk yürüyüş
arkasından bir bardak süt bi tane çikolatalı gofret :KK17: yedikten sonra çok pişman oldum ama iş işten geçmişti :KK9:
sahur bir tabak makarna yine :KK1: çok seviyorum ya dayanamıyorum :KK53:
bugün tartı günü bakalım 53leri görüp bayrama moralli gitmek istiyorum tabi umarım cozutmam bayramda :KK55:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bugün
sabah alarm çaldı kapatıp yatmışım geç kaldım işe ya :KK53::KK53::KK53:
işleri halledip geleceğim bayyyy:KK16::KK16:

Ay benim öyle çok zayıf kardeşlerim yok ama bana 8. sınıftayken, hangi üniversiteye gidiyorsun diyen bi amca vardı :KK43:

Bugün oruçluyum, sahur ful karbonhidrat oldu malesef. Bir de bugün tartılacağız, esefle kınadım kendimi . İftarda toparlar, sporla desteklerim.

Dün sahura kadar uyumadım, sahurdan sonra da aralıksız uyudum. Şimdi tekrar yatacağım , çok yorgun hissediyorum kendimi.

öncelıkle günaydın kızlar , gununuz guzl gecmesı dılegıyle bugun dıger takımda bıldırım gunu ve tartıyla yüzleşmekten korkuyorm :KK50:

günaydın kızlaar :KK16::KK16:
dünkü menüm :KK17:
iftar 3 tane hurma 5-6 tane minik ev köftesi bir tabak yoğurtlu salçalı makarna
spor 50 dk yürüyüş
arkasından bir bardak süt bi tane çikolatalı gofret :KK17: yedikten sonra çok pişman oldum ama iş işten geçmişti :KK9:
sahur bir tabak makarna yine :KK1: çok seviyorum ya dayanamıyorum :KK53:
bugün tartı günü bakalım 53leri görüp bayrama moralli gitmek istiyorum tabi umarım cozutmam bayramda :KK55:
makarna acıktırmıyormu cnm senı ben makarna yedıgım zamanlarda cok cabuk ackıyorum :44: spor yaptığın ıcın sporun bı kısmıyla gofretı kapatmışsın cnm :KK9:
Ay benim öyle çok zayıf kardeşlerim yok ama bana 8. sınıftayken, hangi üniversiteye gidiyorsun diyen bi amca vardı :KK43:

Bugün oruçluyum, sahur ful karbonhidrat oldu malesef. Bir de bugün tartılacağız, esefle kınadım kendimi . İftarda toparlar, sporla desteklerim.

Dün sahura kadar uyumadım, sahurdan sonra da aralıksız uyudum. Şimdi tekrar yatacağım , çok yorgun hissediyorum kendimi.

ole dıyenler olur cnm benm banada 18 yasındayken annemle kardesı olduğumuzu soleyen , hatta abartıp ablasımıyım dıye soran cok olmuştu ınsanlar gafta bulunabılıyor, ıftara yakın tartıl cnm daha olumlu sonuç alırsın , sporla halledersın kuzucum dert etme o kadar :KK16::KK16:

Son düzenleme:
selam kızlar:KK3:
uykusuzluktan şikayet ediyordum,dünden beri bir aylık uyku uyudum nerdeyse:KK1:yatıyorum kalkıyorum yatıyorum kalkıyorum anca çıktım yataktan:KK1:ablam aradıda kalktım belkide hala çıkmıcaktım:KK52:
iyi geldi gerçi,biraz da olsa beynimi toplarım sersem gibi dolaşıyordum ortada.

bugün tartıyla yüzleşmemiz var,dikkat edin diyemicem iş işten geçti artık:KK1:
gram gramda olsa hepinizden eksi bekliyorum napın edin eksi çıkın:KK1:
iftara 5 dk falan kala tartılcam:KK1: ne kadar etki eder bilmiyorum tartıya,kabızlığım var günlerdir:KK31:reglinde eli kulağında davul gibiyim:KK37:yaşayıp görecez dermişim:emir_bebek:

Son düzenleme:
selam kızlar:KK3:
uykusuzluktan şikayet ediyordum,dünden beri bir aylık uyku uyudum nerdeyse:KK1:yatıyorum kalkıyorum yatıyorum kalkıyorum anca çıktım yataktan:KK1:ablam aradıda kalktım belkide hala çıkmıcaktım:KK52:
iyi geldi gerçi,biraz da olsa beynimi toplarım sersem gibi dolaşıyordum ortada.

bugün tartıyla yüzleşmemiz var,dikkat edin diyemicem iş işten geçti artık:KK1:
gram gramda olsa hepinizden eksi bekliyorum napın edin eksi çıkın:KK1:
iftara 5 dk falan kala tartılcam:KK1: ne kadar etki eder bilmiyorum tartıya,kabızlığım var günlerdir:KK31:reglinde eli kulağında davul gibiyim:KK37:yaşayıp görecez dermişim:emir_bebek:
benim hiç yüzleşesim yok bugun ya:KK50::KK52::KK52:tırsıyorum yıne gram gıdıyor yada sabıtım dıye:KK43::44:

X