Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam kizlar dun menum felaketti utancimdan yazamadm bu motivasyonla gideersem artilari gormem olasi:-( yorum yapamiyorum telden giriyorm smdi bi koye arkadasimi ziyarete geldm yarin aksam ewimdeyim butun gecmise bakabilecgm

geçer canım
belli bir zaman sonra

sabah kahvaltı öğle kahvaltı olmuş
akşam yeterli olmuş da meyve yemeğin hemen arkasına mı

bebekle çok zor oluyo canım yemeği genelde 2 günlük yapıp yiyoruz cadıdan bize fırsat kalmıyoki yemek yapalımda yiyelim
evet yemek arkasına yedim meyveyi

merhaba kızlar ben geldim izin bitti :2: felaket durumdayım :26: sabah tartı +1 i gösterdi bana ama hak ettim iki haftadır ipin ucu fena kaçtı sizler ne yaptınız takım ne durumda bu hafta size katkım olmayacak gibi görünüyor

günaydın
güzel haftalar olsun
ben dün inmiştim 500 gr bugün yine şişmişim 500 gr
ne güzel sevinmiştim iniyorum diye
ama malesef
hafta sonu temizlik ütü yaptım
biraz gezdim
derken güzel bi hafta sonu geçirdim
bu cuma 2 kilo verme sözümü tutmak istiyorum

hoşgeldin canım
tatil güzel geçmiştir umarım
1 kilo üstüne yapımşmadan verirsen sorun olmaz
bu hafta listede sin o zaman canım

***8.TAKIM 315. ETAP***

kadis ( 72,3 / // %)
umutlayasasen ( 68,3 / // %)izinli
newlife35 ( 59,7/// %)
turuncu ( 70,5 / // % )
yağmur3872 ( 64,70 /// % )
hrnsnr (59,5///%)
tipitak (68,3///%)
ata29 ( 56,4 ///%)kilo bildiriminde 2.kez bulunmadı
sewil087 (55,0///%)313. etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3 e bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:

bestecim gelirsen listeye dahil olacaksın canım

Son düzenleme:
Günaydınlarrrr..
Herkese hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum.Bol kilo vermelerrr
Güzel ve yorucu bir haftasonu geçirdim.Benim ufaklık yine enfeksiyon kapmış,ateş 40 larda idi...
Neyse ki bugün çok daha iyiz
Az önce oğlumu yatırıp sabah yürüyüşü yaptım.Bu hafta 6lı rakamları görmek is ti yo rummm .!!!!
Haftasonu biraz cozuttum ama dün öğleden sonra toparlamaya başladım.Neyse ki cumaya daha 4 gün var
Dün yediklerim :

sabah : 10.00
-yarım simit
-1 dilim ekmek
-domates-salatalık
-2 dilim peynir
-yarım dilim karpuz
-1 çay kaşığı tereyağ
-birazcık çikolata

ara : yok

öğlen : 14.30
-1.5 dilim karpuz
-1 küçük kase kısır
-yarım dilim ekmek
-yarım dilim peynir

ara : 15.30
-2 parça çikolata (fıstıklı)

akşam : YOK

ara : 21.00
-1 bardak süt
-1 dilim peynir

spor : 1 saat yürüyüş
su : 1 lt

Ben cumaya kadar çok güzel kilo vereceğine inanıyorum

Hoşgeldin sewil.
Cumaya daha 4 gün var.Şimdiden takıma katkım olmayacak şeklinde düşünme bence

Günaydın kızlar benimde iznim bitti. Geçen hafta geldim eve mezun oldum sonunda :)
Bende + lardayim maalesef umarım toparlarim. Haftasonu düğünler kinalar derken beslenemedim. Umarım toparlarim en azından sabit olmuş olur kilom.

günaydın dicem ama öğlen olmuş yaaa

kızlar bugün yogunum biraz
hafta sonu menümü utancımdan paylaşamıcam ama fazla kaçamak yapmadım
boyoz ve tatlı dışında birde temızlık misafir ütü baya yoruldum birde regl oldum sanırım cumaya kadar inerim
herkese bol kg vermeli bir hafta diliyorum vakıt buldukça yorum yapacağım

izindekiler dönmüş hoşgeldiniz kızlar sevindim döndüğünüze umarım bu haftaki ortalamamız yüksek olur ve hepimiz kilo veririz.

hoşgeldin canım 1 kilo felaket değil toplarsın birkaçgünde:))

kadiscim senin metabolizmayı anlayamıyorum bence isyan ediyor diyete artık. hadi bakalım cumaya bekliyoruz.

menü kalabalık görünüyor canım. akşam yememen iyi olmuş dengelemişsin. off çikolata canım çok istiyor,(( biraz daha sabret 6 larda seni görmek istiyor.

hoşgeldin canım. hayırlı olsun mezuniyetin. toplarsın canım sen takımın hızlı kilo verenlerindensin.

tünaydın diyelim o zaman:)) bende regl öncesi krizleri tehlike haftasındayız...((

izindekiler dönmüş hoşgeldiniz kızlar sevindim döndüğünüze umarım bu haftaki ortalamamız yüksek olur ve hepimiz kilo veririz.

inşallah canım bu hafta memleketime dönecem vermiş olarak dönmek istiyorum...

İzinden dönen arkadaşlar hoşgeldiniz.
Kızlar bu hafta lütfen herkes kilo vermeye çalışsın.
Geçen hafta yüzdemiz çok düşüktü.Bu hafta da düşük olmasın

Inş kızlar toparlarim bugünde misafir var öğlende Kuran vardı komşuda. Az az yedim ama menü yazmaya dermanim yok. Cumartesi kına vardı 3 de geldik. Pazar günü 6 da yozgata gittik öğlen düğün vardı sonra ordan geri don akşam başka şehre mahvolmus durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…