Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın herkese
iyi haftalar bol kg vermeler
4 saatlik uykuya rağmen kendimi çok dinç hissediyorum neden anlamadım aslında hafta sonum koşturma geçti hiç dinlenmedim
ve salı günü yemekli misafirim geliyor 15 kişi onun telaşıda var üzermde nasıl yetiştireceğim diye artık yarısını bugun aksam yarında öğlen izin almayı planlıyorum bakalım Allah yardımcım olsun

dünkü menüm

sabah: peynir zeytin domates közlenmiş biber ve kızarmış tost ekmeği kepekli az reçel
inanın haftalardır ilk defa bu kadar hafif pazar kahvaltısı yaptım
kendımı çok iyi hissediyorum bu yüzden

öğle : sabah geç olduğu için yok

akşam: 6 gibi 1 tabak makarna turşu ve yoğurt
ve saat 9 gibi çiğköfte 3 ısırımlık çok azdı yani

su hatırlamıyorum
spor: 2ye kadar ev temizliği ütü çamaşır
pazar alışverişi yaklaşık 2 saat
sonrasında koştur koştur türkçe olimpiyatlarına gittik gerçekten muhteşem bir geceydi çok emek verilmiş
coşku süperdi güzel eğlendik

günaydın kızlar
yeni bir hafta umarım kilo veririz bu hafta
çok çok azimli olacağım allaın izniyle bu hafta yürüyüşü arttırmayı planlıyorum bu hafta 59 u görmeye çok az kaldı

kadiscim maşallah çok koşturman oluyor inşallah kg kaybı olarak geri döner sana

menü güzel canım sabah biraz fazla gibi ama sabah olduğu için yakmışsındır

menü gayet güzel
sakın sakın eşine kızıpta kendini yakma o kendını yemeğe vuruyormuda sen yemek istiyorsun kızarız valla
evet ya ishal olunca sıvı kaybı ve doğal olarak kilo kaybı umarım aynı kiloda kalırsın...
inşallah ya pek bir sevindirik oldum 58.3ü görünce
dünkü menü
sabah:1 simit çay peynir
öğle:3 dolma
akşam:3 dilim ıspanaklı börek çay
1 saat yürüyüş
2 litre su içildi
kızlar bugün baya abarttım kilo verdim diye toparlayacagım hemen
kızzzzzzzzzz ne yaptın sen kg verdım dıye sevindirik olma aklını başına topla bacım bak okadar mücadele veriyoruz boşa gitmesin

hoşgeldin eşim
bu arada ikimizi eş seçtiler haberin yok sanırım bundan sonra sen menüme yorum yapacaksın bende senın
kım kg alırsa eşi sorumlu olacak ona göre yediklerimize dikkat edelim gerçi senin menüler benımkılerden cok cok iyi görünüyor

menü gayet güzel spora bayıldım bir ara bende yapıyrdum ama artk vakıt bulamıyorum cok fazla ip atlamak daha az vakıt ve daha kolay gelıyor bana

günaydın canım gerçekten pazar günü olmasına rağmen hafif beslenmişsin tebrikler
zaten ev işide yapmışsın yazdıklarına bakılırsa hiç oturmamışsın erimiştir bütün yediklerin
ama eglenmişsin ne güzel yorgunluğun gitmiştir bir nebze canım

bende eridiğini düşünüyorum yani inşallah gerçekten az yedim kendime bende hayret ettim

Gercekten cok az yemissin canim o kosusturmaya kalmamustir eminim..
Sali gunu turkce olimpiyatlari batmanda bakalim bnde gidecegim

günaydın kızlar
yeni bir hafta umarım kilo veririz bu hafta
çok ç
ok azimli olacağım allaın izniyle bu hafta yürüyüşü arttırmayı planlıyorum bu hafta 59 u görmeye çok az kaldı

Insallah canim 59 sonra 58 oo super...

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle kilo vermiş olan kadis, umutlayasasen, nice15, hrnsnr, sewil087, ata29 ve duygubaby arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Bu iş takım işi olduğu için kilo alanlar ne yazık ki takım ortalamasını olumsuz etkilediğinden aslında kendimi de sayarsam 14 kişilik takımda 8 kişinin kilo vermesi güzel bir başarı.. Dilerim bu etap kilo alan olmaz.

Dünkü mönümü paylaşayım:

10:00 ½ dilim ekmek, bir parça peynir, ½ domates

12:45 1 yemek kaşığı nesfit, süt, ½ elma rendesi

15:30 3 yemek kaşığı yoğurt, 1 yemek kaşığı müsli

19:00 içine 1 yemek kaşığı haşlanmış esmer bulgur eklenmiş çobana salata, 4 tane inegöl köfte

21:00 1 bardak ayran

Hedefime ulaşmama 1,1 kilom kaldığı için bu süreç bir an önce bitsin diye dayanabildiğim kadar az yiyorum artık.. Zaten isteksizlik de olduğu için zor olmuyor..

kızlar ben yarın yıllık izne çıkıyorum arada girer bakarım buralara ama kilo bildiriminde bulunamayacağım
kaptancığım bana bi izin yazıver 24üne kadar yokum

pikniğin üstüne temizlik hiç ii olmamıştır :)))
afiyet olsun yakmışsındır sen o ızgarayı canım...

cumarteside buradaydı türkçe olimpiyatları gerçekten güzeldi...

tşkler püsküüt inşallah bu hafta hepimiz kilo vericez...hedefe çok az kalmış darısı başıma...

Herkese mutlu sağlıklı haftalar kızlaaaarrrr
Hafta sonu bir yakınım kalp ameliyatı olduğu için şehir dışındaydım daha bu sabah gelebildim bakalım hafta sonunda neler olmuuuuşşşş

cumarteside buradaydı türkçe olimpiyatları gerçekten güzeldi...
sizin orası neresi
izmirde stada sığmadı insanlar ve gerçekten çok coşkuluydu
yaklaşık 100bin kişi aynı anda istiklal marşını okumak daha bir ayrı duyguydu

Herkese mutlu sağlıklı haftalar kızlaaaarrrr
Hafta sonu bir yakınım kalp ameliyatı olduğu için şehir dışındaydım daha bu sabah gelebildim bakalım hafta sonunda neler olmuuuuşşşş
geçmiş olsun tatlım

tatlım gerçekten cok guzel bir atmosfer yaşamalısın

Son düzenleme:

püskütcüm çok hafif beslenmişsin maşallah sana
hedefine gerçekten çok az kalmış ne güzel bir duygudur kimbilir
allahım bizede göstersin o günleri en kısa zamanda

inşallah canım ya çok yaklaştım bakalım biraz daha sabır ve azimle olacak allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…