Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım zaten günlük 1 saat yürüyüş benim için yeterli
benim göbek sorunum var mekiğe daha çok vakit ayırabilirim
bacaklarım ince benim sorunum malesef göbek ve belimdeki simitler

benimde göbüşüm var canım yaa ama doğumdansonra ilk 6 ay sadece yürüyüş diyolar o yüzden bişey yapamıyorum...benim bacaklarımda löp löp :)))

ben bugünki menümü yazıp kaçayım kızlar malumhaftasonu giremiyorum
menüm de dünle aynı ya
sabah kepek ekmeğe beyaz peynirli domatesli sandwich tek şekerli çay
öglen ikitane biber dolma (sonunda bitirdim ) yoğurt
akşam taze fasulye bir tabak yoğurt bir dilim ekmek
akşam ödül olarak dondurma yemeyi planlıyorumm

iyi tatiller kızlar
haftasonu yürüyüşe devam cumartesi piknik olursa gidemem sadece

kızlar bildiriminizde sorun var diyorum.. tamam kadis gitti ama onun dışında kimse ilgilenmiyormu bu gibi konularla... ??? paylaşım alanında doğru şekliyle düzenledim bir kere daha kontrol ederseniz sevinirim

kızlar bildiriminizde sorun var diyorum.. tamam kadis gitti ama onun dışında kimse ilgilenmiyormu bu gibi konularla... ??? paylaşım alanında doğru şekliyle düzenledim bir kere daha kontrol ederseniz sevinirim

moni (ayşe abla ilgileniyordu ) oda izinli teşekkür ederiz.

ah ah
işte durum bu
kızlar el insaf
kaç kişisiniz juju gelmiş hata var diyo paylaşım alanına bakmak düzeltmek çok mu zor
hepiniz bunu yapabilecek kapasitedesiniz ya

pilatesle kesinlikle kurtulursun göbekteni benim karnım dümdüz oldu
benim de kimse şu an 58'lerde olduğuma inanmıyor, sanırım sebebi zamanında yaptığım spor dersleri..çünkü 2 yıl boyunca haftada 2 kez pilates ve 2 kez de kardiyo yaptım, üstelik boyum 1.55, yani oldukça kısayım..enine çizgili elbisede bile zayıf görünüyorum..:44: ileriki günlerde yaptığım akvaryum ziyaretinde fotoğraf koyacağım, o zaman görürsün kilo durumumu

kesinlikle spora başla, kafa olarak ta çok rahatlayacaksın, nefis bir meditasyon çeşidi spor bence
eşim hayatında neredeyse hiç oralara gitmemiş, yıllardır birkaç kere..biz evlendiğimizden beri de hiç gitmedi, Paris/İstanbul arasında büyümüş..dünya görüşlerimiz tamamen aynı..ama yeme alışkanlıklarımız evlenene kadar çok farklıydı ben onun gibi beslenirken baktım 70'lere geldim, hemen tornistan yapıp hayatım boyunca beslendiğim şekile, Ege yemeklerine geri döndüm, otomatikman zayıfladım tabii onlar daha karbonhidrat ağırlıklı besleniyorlar, bence tamamen iklim koşulları, dolayısıyla sebze/meyve çeşidiyle ilgili...ama eşim de artık Ege yemeklerini çok seviyor

Ayşecim geçmiş olsun..
Oğlunun nişanını da şimdiden tebrik ederim, ben de izinli olacağım, izinden sonra görüşürüz, güzel haberlerini bekliyoruz..

cevapları kırmızıyla yazmaya çalıştım, dilerim olmuştur

evet mönü aynı :)
dondurma ödülünü kesinlikle hakettin
bugün yürüyüş yok sanırım..dilerim suyu da bol tüketmişsindir

kızlar selam,

bugünkü mönü

sabah
yağsız tavada 2 yumurta
4-5 tel çeçil peyniri
domates, salatalık, biber

ara
yok

öğlen
1 porsiyon döner
1 bardak ayran
dönere yağ, sos vs. ekletmedim, ekmeklerinden sadece 2-3 kare aldım, gerisini yemedim.

ara
yok

akşam
1 adet kabak dolma
4-5 kaşık yoğurt
yarım avokado

gece
2 dilim çikolata (2x37 kalori)

bugün 2,5 lt kadar sıvı tükettim
spor yok ama AVM'de 2 saat yürüyüş var

menüm

sabah patates kavurması , sucuklu yumurta, peynir, biraz kaymak ve bal, bir dilim ekmek

ara meyve suyu, bir dilim bisküvili pasta

öğle iki dilim ekmek, biraz peynir

ara süt , biraz kuruyemiş

akşam yayla çorbası bir kase, yaprak sarması 5-6 tane , salata

ara 3 tane yaprak çikolata

spor: merdivenleri inip çıkmak dışında ve hasta ziyaretine gelenlerle ilgilenmek dışında yok(

su içmeyi bile unuttum 2 litre anca içtim

sanki kilo vermişte ödülü haketmiş gibi yedikçe yedim...

gurbette yaşayınca arkadaşların ailen gibi oluyor. onların sıkıntısı senin sıkıntın oluveriyor. çok yorgunum, uykusuzum ve aklım hep arkadaşımda ne diyete ne spora konsantre olabiliyorum. özür dilerim...

kadiscim..
Oyu eksik kalan arkadaşları devre dışı bırakarak oylama sonuç formunuzu paylaşır mısın lütfen..

günaydın kızlar

dün rahatsızdım sürekli istifar ve söylemesi ayıp ishal olmuştum
bugün sabah tartıda 58.3 çıktım
çok mutlu oldum ama bakalım pazartesi tekrar tartılacağım nasıl çıkacak

dünkü menüm
sabah: avuç içi kadar kepekli tost yaptım ama içine reçel sürdüm şekersiz çay

ara: leblebi ve yeşil çay

öğle: 1kepçe çorba
salata, 4 kaşık bulgur
rosto avuç içi kadar
yoğurt
1 lokum

ara:yok

akşam: 1porsiyon mantı annemin gazabına uğradım yine
2dilim karpuz

su 1,5 lt
spor yok

canım geçmiş olsun. bol sıvı tüket yoksa direnç kaybedersin. ahh şu anneler yok mu:)) mantıda yenilir hani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…