🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ahahahah emojide bir ekonomi krizi diyorsun yani teşekkür ederim canım ♥️♥️♥️♥️♥️
Aslında diyet icin demistim ama olsun o da mantıklı canım :KK70:
11 Ocak 2023

Sabah 08.00
1 közlenmiş kapya biber
1 haşlanmış yumurta
5 siyah zeytin
2 dilim peynir

Ara 11. 00 2 gün kurusu 1 fincan yeşil çay

Öğle 13.00 1.5 kase cacık yarım kase tarhana çorbası

Ara 15.30 fındık ama saymayı unuttum

Akşam 17.30 1 kase yayla çorbası yeşil salata 4 adet bisküvi

Ara 20.45 1 muz

Spor 40 dk powerplate +10 bin adım
İradene hayranim gerçekten maşallah afiyet olsun 💚
Hayırlı akşamlar güzel insanlar ♥️
Bugünkü menüm
-sabah 11:00 greyfurt suyu
,-öğlen 13:00 3adet incir ve az şekerli kahve
  • akşam 18:00 kuzu pizola iki adet yanina fırında patates havuç ve patlıcan yanına salata
  • akşam 20:00 yeşil çay bir çay bardagi
Herkese sağlıklı haftalar beybiler
Bol su içtim ve az yürüyüş ♥️
Afiyet olsun canım bi başladın pir başladın 🤩
Çok teşekkür ediyorum doğum günüm olmasına rağmen diyetimi bozmadım ve pasta yemedim♥️
Maşallah iradene👌 kendi dogum gününde yememek💚
Verdgim bi dilimi naptin :KK12:
Selam kizlar, uyudunuz mu :))
Uyumuştum 😁
Günaydın Ballarım
Keyifli bir gün diliyorum.

11 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

12.30 1 portakal, 2 avuç kuruyemiş

16.30 1 kase şehriye çorbası, 8 yk mor lahana salatası, 1 kase yoğurt, 1 küçük ayva

( yemek yapmaya mecallim olmayınca böyle geçiştirdim. )

2 litre su

11.168 adım 🏃🏼‍♀️
Günaydın balim💚
Ayy keşke benim de yemek yapmaya bile mecalim olmasa be Aslım 🥺 evde bos bos oturunca yemege sariyorum.
Kütüphaneye gitmeyi dusunuyorum calismak icin aslında. Orda yemek yasak calisirken nasıl olsa😁
Dünün Raporunu Atıyorum

11.01.2023- 5.Hafta- 30.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:00- Filtre Kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:30-- 5 Kaşık Yulaf +1 Bardak Süt+1 Tatlı kaşığı Keten Tohumu+10 Badem+2 Ceviz+2 Hurma+1 Muz

14:30--Sütlü Filtre Kahve+10 Fındık+10 Badem
16:30-- Sade soda +sade kahve+3 erik

19:00--150 gr tavuk sote+kıs salatası+brokoli salatası

Adım :4300 (Spor yapamadım)
Maşallah canım her zamanki gibi🤩

30 gündür böyle besleniyorsun öyle mi? Eminim cok güzel incelmissindir odemini atmissindir ❤️

Uyumuştum 😁

Günaydın balim💚
Ayy keşke benim de yemek yapmaya bile mecalim olmasa be Aslım 🥺 evde bos bos oturunca yemege sariyorum.
Kütüphaneye gitmeyi dusunuyorum calismak icin aslında. Orda yemek yasak calisirken nasıl olsa😁

30 gündür böyle besleniyorsun öyle mi? Eminim cok güzel incelmissindir odemini atmissindir ❤️
Bendeki irade değil de yaşam biçimi oldu artık eskiden yiyemiyorum kötü oluyorum diyenlere asla inanmazdım ama alışınca fazla bişey yiyemiyor insan hemen kötü oluyorum. Çok teşekkür ederim

Bendeki irade değil de yaşam biçimi oldu artık eskiden yiyemiyorum kötü oluyorum diyenlere asla inanmazdım ama alışınca fazla bişey yiyemiyor insan hemen kötü oluyorum. Çok teşekkür ederim
Canim sen ne kadar sürede kaç kilo vermiştin? İlk günler soylemistin sanırım ama hatırlayamadım.
Haklısın alışkanlık haline getirmek cok önemli 😐

Canim sen ne kadar sürede kaç kilo vermiştin? İlk günler soylemistin sanırım ama hatırlayamadım.
Haklısın alışkanlık haline getirmek cok önemli 😐
Ben 1.5 - 2 sene gibi bir sürede 78den 55e düştüm. Benim evdeki tartım 1.5 kg fazla ölçüyor galiba diyetisyene göre 57 çıkıyorum çünkü ama fark eden bişey yok pek eksiyi görmek önemli.

Uyumuştum 😁

Günaydın balim💚

Evet Civcivim bir ayı geride bıraktım çok şukür .15 gunde bir olan off gunum dısında yedıklerımı yazdım hep. Çok nadir canım cok bısey ıstedıyse bır lokma aldım bıraktım o da 2 ya da 3 kere oldu .Adet dönemi çok zorladı beni.Çok şükür verdim biraz kilo ama vücuduma yansıyan görüntü daha fazla vermişim gibi gösteriyor. Ben daha once voleybol oynuyodum ,daha sonra agırlık çalıştım o yuzden vucudum sıkı aslında. Kiloları verince de fit görüntüme ulaşırım ınşALLAH.

İlk ödül günümde bunu yaşadım ben de . Dünyaları yiyebilirim sanmıştım ama diyetisyenin ye dediklerini yediğim zaman bile akşam mahvolmuştum. Aslında vücut istemiyor .tamamen alıskanlıktan yapıp vücudumu da mahvetmişim.

Yok, "bunlar" dan kastım, menüler yani? Arinma programi, ya da detoks gibi, gecici bir beslenme sekli mi?
Yok canım arınma programı değil. İnşALLAH geçici bir beslenme sekli de olmaz. Ben diyetiyene gittim dedim ki:) Ayagımda problem var ,tansıyon hastasıyım ,bunları bunları yıyorum ,bunları hıc yıyemıyorum dıye konuştum. O da bana bu şekilde 2 ana 2 ara şeklinde liste yazdı. Ama bu beslenme şekliyle çok mutlu ve rahatım. İnşALLAH sağlıklı beslenme ve sporu ,yaşam şeklim haline getirebilirim.

Uyumuştum 😁

Günaydın balim💚

Evet ömrümde ilk defa diyet yapıyorum ♥️😀 inşallah devamı gelir.

Uyumuştum 😁

Günaydın balim💚

Onu sanald kabul ettim 😂😀 ama yinede yemedim pasta dilimini😂

Eşim istedi sipariş verdik tabi ki :KK12:ben artık o işten gelmeden biraz yemek yiyip yarı tok karşılıyorum:KK70: çünkü kendisi her an hadi şunu sipariş edelim hadi şu aburcuburu yiyelim diyebiliyor. Şimdilik böyle bir çözüm buldum kızlar
Allahım bizi eşlerle mi sınıyorsun :olamaz:
Benimki de aynı öyle, özellikle diyete girdiğim gün sipariş miktarı 5 kat artar, ye yee baskıları 5 kat artar, baskı yaptığı yetmez gibi bi de dram yapar, sensiz boğazımdan geçmiyor der, Lisbetimin soldan çıkan şeytan dediği gibi :KK70: paçamızdan çekselerde başaracağız, eşlere rağmen yapacaz kızlar 😍
Enerjiciğim menulerin cok guzel :)bana cok da gelmedi . İnşALLAH güzel kilolar vereceksin :KK200:

Sporlar cok ıyı:KK9:
Teşekkür ederim Lisbetim 😘 Menüyü az görmen normal çünkü hepsini yememiştim :))))
29 yaşına girdim 😀 teşekkür ederim. Hayata geç başlamış gibi hissediyorum kendimi bu yaşta hissetmiyorum..
Humacım nice mutlu senelerin olsun, yeni yaşında hayallerine kavuşman dileğimle iyi ki doğdun 💐
Dün fırsat bulabilseydim sürpriz olarak sana güzel bir şeyler yazma niyetim vardı, bir dahaki sefere inşaallah ❤
Hiçbir şeye geç kalmış değilsin, yaşın çok genç, önünde uzun yıllar var. Yapmak isteyip yapamadığın şeyler sana böyle hissettiriyor, aynı şeyleri çoğumuz yaşadık, yaşıyoruz, inan her şey olması gerektiği yerde 😘
Ben dunki adımı söylemedim hemen bildiriyorum bin adım 😀
Canım 1000 adım az değil mi, özellikle az hareket etmenin sağlıkla ilgili bir durumu var mı? Belki sadece o gün için öyle denk gelmiştir bilemedim şimdi.

Sayfamızın misyonları arasında 'günlük en az 3000 adım' atmak vardı. Bunu spordan ziyade sağlık için düşünmüştük.

Günaydın Ballarım
Keyifli bir gün diliyorum.

11 Ocak Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 kupa şekersiz kahve

12.30 1 portakal, 2 avuç kuruyemiş

16.30 1 kase şehriye çorbası, 8 yk mor lahana salatası, 1 kase yoğurt, 1 küçük ayva

( yemek yapmaya mecallim olmayınca böyle geçiştirdim. )

2 litre su

11.168 adım 🏃🏼‍♀️
Hemdemim, Canım Aslım ❤ senin bu menülerin beni ürpertiyor, sana yetmiyor gibime geliyor, proteini de yeterli alamıyorsun sanki. Hiç değilse sabah 1 bardak süt iç, kendine dikkat et.
Adımların ise daima güzel 😘

Ben 1.5 - 2 sene gibi bir sürede 78den 55e düştüm. Benim evdeki tartım 1.5 kg fazla ölçüyor galiba diyetisyene göre 57 çıkıyorum çünkü ama fark eden bişey yok pek eksiyi görmek önemli.
Darısı bize olsun 💚 motive olalım diye soruyorum çünkü dediğin gibi çok guzel rayına oturtmussun🤩
Arada bir anlat uzun uzun dinleyip gaza gelelim 🤣
Peki bu 1.5 2 sene de aralarin oldu mu yoksa hep böyle mi devam ettin? gerci zaten canın isteyince bir gun bıkana kadar yiyorum sonra devam ediyorum demistin
Evet Civcivim bir ayı geride bıraktım çok şukür .15 gunde bir olan off gunum dısında yedıklerımı yazdım hep. Çok nadir canım cok bısey ıstedıyse bır lokma aldım bıraktım o da 2 ya da 3 kere oldu .Adet dönemi çok zorladı beni.Çok şükür verdim biraz kilo ama vücuduma yansıyan görüntü daha fazla vermişim gibi gösteriyor. Ben daha once voleybol oynuyodum ,daha sonra agırlık çalıştım o yuzden vucudum sıkı aslında. Kiloları verince de fit görüntüme ulaşırım ınşALLAH.
Büyük başarı gerçekten :KK9: inş hep beraber hedeflerimize ulaştığımız gunleri de gorucez🤩
Evet spor kesinlikle daha cok kilo vermissin gibi gösteriyor..
Onu sanald kabul ettim 😂😀 ama yinede yemedim pasta dilimini😂
Haha hatun sanal pastayi bile yemiyor işte cesaret iste feraset iste adam gibi adamlik:KK70::KK70:
Allahım bizi eşlerle mi sınıyorsun :olamaz:
Benimki de aynı öyle, özellikle diyete girdiğim gün sipariş miktarı 5 kat artar, ye yee baskıları 5 kat artar, baskı yaptığı yetmez gibi bi de dram yapar, sensiz boğazımdan geçmiyor der, Lisbetimin soldan çıkan şeytan dediği gibi :KK70: paçamızdan çekselerde başaracağız, eşlere rağmen yapacaz kızlar 😍

Teşekkür ederim Lisbetim 😘 Menüyü az görmen normal çünkü hepsini yememiştim :))))

Humacım nice mutlu senelerin olsun, yeni yaşında hayallerine kavuşman dileğimle iyi ki doğdun 💐
Dün fırsat bulabilseydim sürpriz olarak sana güzel bir şeyler yazma niyetim vardı, bir dahaki sefere inşaallah ❤
Hiçbir şeye geç kalmış değilsin, yaşın çok genç, önünde uzun yıllar var. Yapmak isteyip yapamadığın şeyler sana böyle hissettiriyor, aynı şeyleri çoğumuz yaşadık, yaşıyoruz, inan her şey olması gerektiği yerde 😘

Canım 1000 adım az değil mi, özellikle az hareket etmenin sağlıkla ilgili bir durumu var mı? Belki sadece o gün için öyle denk gelmiştir bilemedim şimdi.

Sayfamızın misyonları arasında 'günlük en az 3000 adım' atmak vardı. Bunu spordan ziyade sağlık için düşdüşünmüştük
Anaa ben o kurali dun kendim çiğnenmiş olabilirim:oops: Aslında bayağı da kosturdum ama 2 bin kusurlerde kaldim:KK61:

Bugün telafi edeyim inşallah 😬

11 Ocak Çarşamba

09:00
1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir
1 ceviz,3 badem, domates, yeşillik
1 dilim ekmek(24 gr),
3 kepekli galeta(37gr)

11:00
1 çb süt, 1/2 elma

13:00
1 kase yoğurt, 3 kepekli galeta (38gr)

15:00
1 çb süt, 1/2 Trabzon Hurması

18:00
1,5 kase mercimek çorbası
1/2 tabak mantarlı tavuk sote
3 yk yoğurt + 1 yk keten tohumu
1/2 kase salata, 1 galeta (13gr)

20:30
1 bardak ayran, 1 portakal

Su 2,5 lt
Spor 14.916

Yok canım arınma programı değil. İnşALLAH geçici bir beslenme sekli de olmaz. Ben diyetiyene gittim dedim ki:) Ayagımda problem var ,tansıyon hastasıyım ,bunları bunları yıyorum ,bunları hıc yıyemıyorum dıye konuştum. O da bana bu şekilde 2 ana 2 ara şeklinde liste yazdı. Ama bu beslenme şekliyle çok mutlu ve rahatım. İnşALLAH sağlıklı beslenme ve sporu ,yaşam şeklim haline getirebilirim.
İnsaallah canim. Temennimiz de yasam sekli haline getirmek. ❤️❤️
Evet ömrümde ilk defa diyet yapıyorum ♥️😀 inşallah devamı gelir.
İnsaallah ya 😊
11 Ocak Çarşamba

09:00
1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir
1 ceviz,3 badem, domates, yeşillik
1 dilim ekmek(24 gr),
3 kepekli galeta(37gr)

11:00
1 çb süt, 1/2 elma

13:00
1 kase yoğurt, 3 kepekli galeta (38gr)

15:00
1 çb süt, 1/2 Trabzon Hurması

18:00
1,5 kase mercimek çorbası
1/2 tabak mantarlı tavuk sote
3 yk yoğurt + 1 yk keten tohumu
1/2 kase salata, 1 galeta (13gr)

20:30
1 bardak ayran, 1 portakal

Su 2,5 lt
Spor 14.916
Afiyet olsun, ben de dün kepekli galeta tipi yemistim :)) grissini :) bir daha zor alirim, cunku frenleyemiyorum kendimi ben, cok lezzetli urunler karsisinda .

Selam kizlar, bugunu cuma hazirligi olarak hafif geciricem insaallah. Bu arada haftada ortalama kac kg veriyorsunuz? Benim ortalamam 500 gram anca. Aslinda memnunum, yavas ve kalici olur ama , amasi var iste :) artik haftada 1 kg vermek istiyorum ki o da makbul. Sıkıldım bu yavasliktan. Marttan beri, gıdım gıdım .

L LADY VEGA insaallah darisi bizlere. Beslenme seklimiz benziyor seninle, biraz tabi :) aralikli bana da yaramiyor. İstemsizce, yogunluktan yiyemedigim gunlerin aksami, tabiri caizse gözüm dönüyor. Baglasalar duramiyorum..Belki bikac gun sabrederek denesem iyi gelebilir ama maalesef o sabir ben de yok.. Bu arada tebrik ederim. İyi kilo vermissin. Benim de bu gidisle hedefime ulasmam 1,5-2 seneyi bulur.

Ne kadar uzun yazmisim öyle. Bu arada bir sey kesfettim, onu da reklamlardan sonra anlatirim:KK70:
Disari cikip adim kazanayim 😊
Bizimki sabahtan beri 967 saymis

Onu 1.000 yapip, fotosunu alayim, sifirlamadan. Disarda telden devam.

Bir 5.000 lik olup geleyim, amin 😂

X