🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Günaydın ballar
Kızlar dün akşam evde edi büdü ve junıor büdülerle kaldık :) evde yalnızlıgın nasıl oldugunu unutmusuz bugunden ıtıbaren düzenime tam anlamıyla dönmem lazım. zira kilo veremiyorum aglıcammmm kaçamak yaparsam bana ceza meza bısey verin yüzüp yüzüp kuyruguna geldim bırakmak istemiyoruuuummm :)

Aman deyim yok yemek yoook kendine cimdik at....

Sirkeli su iç çok fayda var
Teşekkür ederim
Merhaba ben Yasemin 34 yaşındayım yarışmaya ankaradan katılıyorum ve de şişmanım tam tamına 90 kiloyum gaz ile çalışıyorum kendime ekip arkadaşı ariyorum
Hosgeldin canim ben de civciv ben de şişmanım maalesef
İnşallah beraber hedefimize ulasiriz.
Geçici listeye ekliyorum. İlk sayfadaki kuralları da okursan tamamdir

O zaman Mahmut tuncerden şişmanım şarkısı gruba gelsin
Vayy şişmanım şişmanım sisman sevdim pismaniimm
balım inşALLAH cabucak toparlarsın.sogan corbası tavsıye ederım. antıbıyotık almıs olursun hem. ben hastayken ıcıyodum sureklı.
Balım tavuk çorbası yapmıştım onu içiyorum 2 gundur. O bitsin soğan çorbası yapayım seni mi kircam

Çok sevindim canım sonunda yalnız kalmaniza
Tamam o iş bizde herkes birbirinin menüsünü yorumlasin kızlar ceza sistemine geri dönelim bence de
Aman deyim yok yemek yoook kendine cimdik at....
Öyle oluyor muymuş kız

ahaha güne motivasyon sarkısı bırakmıssın Cİvcivim

Afiyet şifa olsun balım inşALLAH bir an önce toparlarsın
Evet ama bu şarkı olmadı sanki yaaa yanlış cagirisim yapiyor olumlu dusunmeye aykırı FitVenus

Bunu değiştirelim şey yapalım 2000lerde bi şarkı vardı fıstık gibiyim diye o olsun

İnşallah balım sağ ol dün bütün gün yattım resmen. 1000 adım atmışım o da yemek yaparken tuvalete giderken falan herhalde

Çok sevindim canım sonunda yalnız kalmaniza
Tamam o iş bizde herkes birbirinin menüsünü yorumlasin kızlar ceza sistemine geri dönelim bence de
Balımm bence de dönelim. cozuttum ben iyice. bir haftadır detoksu bilmem neyi ugrasıp hazırlıyorum sonra aksam oturup abur cubur yıyorum bosuna caba verdim ve kilo veremıyorum. almadıgıma sukredıcem artık ama böyle olmaz yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…