🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Geçen günlerin acısını çıkarmak için 1 saat yürüdüğüm rotayı 1 bucuk saat olacak sekilde yürüdüm :) günün sporu tamamdır :)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-05-02 at 14.38.46.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-02 at 14.38.46.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 23
Bugün niyeyse modum düşük boğazım ağrıyor gibi ya🥹
Şu sporumu bi yapaydim ben:KK51:
Geçmiş olsun. Ben de sabah okula gitmeden önce 15 dk Egzersiz yaptım karin için. Böyle böyle uyanabildigimde yapacağım. Yoksa gün içinde vakit kalmıyor.

Geçen günlerin acısını çıkarmak için 1 saat yürüdüğüm rotayı 1 bucuk saat olacak sekilde yürüdüm :) günün sporu tamamdır :)
Konumdan yerini tespit edip seni takip ediyim de gör :rolleyes:
Geçmiş olsun. Ben de sabah okula gitmeden önce 15 dk Egzersiz yaptım karin için. Böyle böyle uyanabildigimde yapacağım. Yoksa gün içinde vakit kalmıyor.
Çok iyi yapmışsın canım🤩

Selamlar, bugün ben:
saat 12: 2 yumurtalı mantarlı omlet, yarım dilim ekmek, çok az peynir, domates, salatalık, yeşillik

sütlü türk kahvesi, 1 avuç fındık

saat 16.30: bir tabak yoğurtlu ıspanak, bir tabak kuru fasulye, yarım dilim ekmek

egzersiz:30dk leslie

aralıklı oruç düzenini seviyorum, çünkü ben açlıktan çok can sıkıntısından yiyen biriyim. Az az sık sık yeme şeklinde yapılan diyette bir şeyleri az yiyip kararında bırakmak benim için zorlayıcı oluyor. Ya hep ya hiç diyenlerdenim:KK48: Kızım ıslak kek istedi yaptım. Şuan diyet döneminde olmasam en az iki dilim kek yerdim. Çerez olayını abartırdım. Meyve yerdim. Bu diyet olayına başlamadan önce artık yiyemeyecek duruma gelene kadar yiyen biri olmuştum. Bir de yemek yapmayı da yemeyi de seven biriyim. Poğaça börek de çok yaparım maalesef. Uzunca bir süre aldığım kilolardan rahatsızlık duyan vicdan azabı sesimi bastırdım. Ta ki hamile zannedilene kadar. Şimdi kalıcı bir şekilde kilo vermeye ve verdiğim kiloları tekrar almamaya, öncelikle sağlığım için niyet ediyorum:) Bu grupta olduğum için mutluyum. Buraya akşam yaptıklarımı yazacak olmak gün içinde motive olmamı da sağlıyor. Hep birlikte en sağlıklı olduğumuz kiloya ulaşalım inşallah:KK200:

Selamlar ben de yazayım yediklerimi sporumu ilerleyen saatlerde güncellerim.

Sabah 9
Bi kupa sutlu kahve
Bi iki dilim kaşar
Bi elma
Bi dilim ekmek

Yukardakilerj aslında 9 dan öğleye kadar lokma lokma yedim.

14.30
Iki küçük şeftali
Bi avokado

16.30
5 6 yk pirinç pilavı
Taş kebabı
Ayran
Ispanak biraz
3 4 acı biber turşusu

Kızlar iyot kullanan var mı aranızda ? İki gündür yüzde 2likten 2 damla alıyorum günlük. Kendimi gayet zinde ve enerjik hissediyorum. Bide şu bağırsaklarım düzene girse süper olacak kefir içeceğim yarın bakalım..

Kızlar iyi geceler🩵
Bugün grip gibiydim boğaz ağrım var tuhafım alerji mi grip mi tam anlayamadım. Genel olarak halsizdim maalesef sporumu yapamadım. Beslenme de düzenli değildi canım hiçbir şey istemedi:KK43:
Erkenden uyucam inş yarın biraz toparlarım. Haber vermek için girdim, mesajlara yarın bakıcam🩵

Kızlar iyi geceler🩵
Bugün grip gibiydim boğaz ağrım var tuhafım alerji mi grip mi tam anlayamadım. Genel olarak halsizdim maalesef sporumu yapamadım. Beslenme de düzenli değildi canım hiçbir şey istemedi:KK43:
Erkenden uyucam inş yarın biraz toparlarım. Haber vermek için girdim, mesajlara yarın bakıcam🩵
Geçmiş olsun. Iyotlu şu ile gargarayi çok öneriyorlar ama hiç denemedim ben de.

Geçmiş olsun Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Bugün yine evimize kocaman bir pasta geldi ve yemedim 😶
10.00 Türk kahvesi Hindistan cevizi yağlı
14.00 2 çorba kasesi tavuk haşlama 1 dilim tb ekmek
17.00 ayran
19.30 3 çilek
20. 00 2 kaşık pilav 1 kase kemik suyu çorbası, yoğurt
Spor yok lu saat oldu çamasır astım yattım kızlar iyi geceler 😘

Kızlar iyi geceler🩵

Çok geçmiş olsun civciv🙏

Kızlar iyi geceler🩵
Geçmiş olsun Cİvcivim :KK43:

2 Mayıs Salı Menu ve spor:

Kahvaltıya kadar filtre Kahve
11:00-50 gr tambugday ekmegıne 2 kasık humus +1 dılım kasar +maurul+3 kasık nohut cıpsı ile sandvıc

14:00--1 portakal+1 bardak süt

17:00--sade soda+kahve+2 hurma
19.00--8 kıaşık kabak sote+salata+3 kaşık yogurt uzerıne 1 kasık nohut cıpsı
yatmadan yeşilçay
**Gün boyu süper giden beslenme gece mahvoluyor. kardeslermle 2 ye kadar oturuyoruz ve bıseyler yenılıp ıcılıyor. bu döngüyü kırmam lazım.bugun gidiyor evdekı herkes. kendı duzenımde daha ıyı olurum ınsALLAH.

Spor:1 .5 saat yürüyüş

Civcivim ben bi ara 66.500 düm ona göre - 500 ama sanki bi ara da 65.500 düm ona göre de +500 :KK70: kabus gibi rakamlar 64 ü görürsem biticek sanki. Hamile kalışım da 65 di 😂
Ben cuma günü gece yarısı pasta yerken hem yedim hem de üzüldüm yediğime, bir kriz anıydı ve kalanını ertesi gün çöpe attım sinirlenip.. Şimdi adi şekerin her türlüsüne acayip öfkeliyim. (çünkü ben olunca yiyorum ve etrafımdaki insanlar kendi yemedikleri ama benim görünce dayanamadığım şeyleri alıp alıp getiriyorlar! Üstelik diyet değil ama bir zayıflama çabam ve yeme bozukluğum olduğunu bildikleri halde)
BDV ye konu girmişim gibi iyi geldi bi rahatladım 😂 ama bu öfkemi taze tutucam hep ki tekrar yemeyim :KK70:
Geçmiş olsun hocam BDV ne

X