🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Bende spor yapınca emeğim boşa gitmesin diye yediklerime daha iyi dikkat ediyorum aslında. Aksam çocuk uyudukca Leslie yapayim bari bende
Leslie de çok güzel sıkılaştırıyo . ben de ara ara yapıyodum ama şuan evde hiç vaktim olmuyor .iş yerinde ögle araları yürüyebiliyorum sadece. evet spor yapınca o akdar emek verdım yemeyeyım dıyorum ben de :)

Ooo ıslak kek gerçekten çok büyük bi zafer olmuş yalniz

Güncelleme:
İftara 1 buçuk saat var ama galiba benim spor işi iptal çok acıktım bir de temizlik falan yaptım halim kalmadı.
Tv izlerken biraz yerimde yürürüm olmazsa.

Gece sahur
1dilim ekmek
1 bardak süt
Az peynir
2zeytin
1 tk reçel
2 tam ceviz
1 yağda yumurta
990ml su
Halsizlik modumda düşüklük var
Gece zar zor uyanabiliyorum
Sonrada iş için kalkmakta çok zorlanıyorum
Gün içinde 30dklık bir yürüyüşüm oluyor eve kadar işten eve gelince yarım saatlik bir uyku bastırıyor uyuyorum
Sonrası bir çorba yaptım online derslere katılıyorum y lisanstan iyice halsizlik oluyor yemek yapamadım sadece çorba yaptım
Açlık susuzluk çekmiyorun ama bi hareketsizlik oluyor

Aynen iş bitmiyor evde akşam uyumak yerine yarım saat de olsa yapacağım inşallah. Kaynanam yemeğe çağırdı bugün ordayz namazı burda kilarsam evde de spor yapar yatarım

Güncelleme:
İftara 1 buçuk saat var ama galiba benim spor işi iptal çok acıktım bir de temizlik falan yaptım halim kalmadı.
Tv izlerken biraz yerimde yürürüm olmazsa.
20 dk da olsa sporunu yap bence temponu tutturmuş olursun araya boşluk girince kaçıyor
Ben de yorgunum iş aşırı yoğun geçiyor ama bi yarım saat yürüyüşe geçicem
Ya şu sıralar hep mi böyle olur havalardan mı anlamadım , dün de ben uyuyakalmışım koltukta . Bugğn uyumak yok spora kaçıcam şimdi

Selamlar bugünki menümden kendim de hoşnut kaldım
Sabah
1 h yumurta
Öğle
1 kase mercimek çorbası
3 adet domates soslu köfte
1 kase yoğurt
1 kase yeşil salata
Ara
Avuç içi kadar kuru dut
Akşam
1 adet ızgara köfte
1 tortilla
1 kase yoğurt
Yeşillik
Su:1.5 olur
Spor: yarım saat tempolu yürüyüş
Toplam adım: 7642

4 Nisan Salı Menüm
05.00 1 haslanmis yumurta ve yesil soganla yumurta salatası, 1 dilim peynir, domates, yarım dilim tbe

19.40 1 kase domates corbasi, 5 kaşık mantı (ya özel istekti ben de kendime ayrı yemek yapamadım ama az yedim) , yoğurt

20.30 türk kahvesi, 2 Çilek, minik bi lokma haşhaşlı çörek (gerçekten kucuktu sadece tadına baktım )
21.30 1 hurma

Bir de şekersiz çay içtim.
Bir şey yemeyi düşünmüyorum sahura kadar. Belki Çilek ve bitki çayı içerim ilerleyen saatlerde. Uyumuyorum cunku gece.

Spor; 30 dk leslie 3 mil
Toplam adım 7200 (bu sefer hakkını verdim)
Su; 2 lt olur sahura kadar

İyi aksamlar kızlar bugün menüler daha güzel sanki
Sahurda 1 yumurta 1 Çay bardagi çilekli kefir
2 kaşık yulaf 1 kaşık granola süt karışımı
İftarda kaynanamdayim 1 kase şehriye çorba
6 7 tane köfte çok az pide(yumurtali pide almıştı eşim hamileyken asermistim çok severim) salata yoğurt 1 tane hurma 2 3 çatal patates kızartma
Türk kahve ve çay ictik yanında kaynanmin ısrarlarına rağmen helva çikolata ve tatlıyı da reddettim yemedim. Kendim bile kendime şaşırdım.
Eve gelince de 40 dk 3 mil Leslie yaptım bol bol su içtim ve terledim. Spor yapmak beni mutlu etti şimdi uyyabilrim.

selamlar açlık koymuyor bana ama uyku düzensizliği mahvetti buraya da gelemiyorum.
Pazartesi menü vermedim sanırım toplu yazayım.
3 nisan pazartesi
hurma süt
İftar bir adet enginar dolması
Bulgur pilavı yarım porsiyon üzeri nohut/ yarım kase çorba
5500 adım.

4 nisan salı
Sahur yarım gözleme yeşillik çay
İftar yarım kase tarhana çorbası
Ev yapımı tavuklu pizza iki dilim küçük porsiyon / 1 bardak soğuk çay

Su mümkün olduğu kadar 1.5 litre
Spor olarak bugün sadece 20 dakika pilates yapabildim

Sabah - kahve limonlu su
Öğle - 2 yumurta 1 domates az labne peynir
Akşam - biftek salata yarım muz
3 lt su 3 fincan yeşil çay limonlu tarçınlı karanfilli su 1 lt zerdeçal zencefil tarçın limon çayı 2 fincan
10.000 adım
2dk 27 sn plank
80 mekik

Ah o ısrarlar beni de çok yoruyor, hiç sevmem ısrar etmeyi de edilmesini de. Bravo güzel dayanmışsınız. Ama 3 koldan ısrar ediliyor eşim kv kp

Ah o ısrarlar beni de çok yoruyor, hiç sevmem ısrar etmeyi de edilmesini de. Bravo güzel dayanmışsınız. Ama 3 koldan ısrar ediliyor eşim kv kp
Bende hiç sevmem kimseye de ısrar etmem sen bilirsin der geçerim. Eşim de öyle ayrı bı yerden diyet yapma diye diretiyor biseyler yedirmeye çalışıyor. patatesi de israrlar sonucu yedim zaten pideye gönüllüydum de

Saricivcivcikcik browniye pıçak gelir mi ceza işini baya askıya aldık gevşiyoruz millet:)
Spor; 30 dk leslie 3 mil
Toplam adım 7200 (bu sefer hakkını verdim)
Su; 2 lt olur sahura kadar
Helal olsun balım
Türk kahve ve çay ictik yanında kaynanmin ısrarlarına rağmen helva çikolata ve tatlıyı da reddettim yemedim.
İraden muhteşem canım . helal olsun
Eve gelince de 40 dk 3 mil Leslie yaptım bol bol su içtim ve terledim. Spor yapmak beni mutlu etti şimdi uyyabilrim.
Spor gercekten mutlu edıyor ınsanı. emegıne saglık canım
sindirim için öneriniz var mı kızlar o kadar şişim ki Dün ki menü de yapmış olabilir karın ağrısı falan gün boyu yattım kayısı dışında.
Alyamsenam yeşil çay olabilir. bir de bana diyetisyen laktozsuz süt içine 3 hurma dogra 2 kasık yulaf ezmesı 1 tatlı kasıgı keten tohumu ekle ye dedi. yeni listede 1 gün bu vardı.
Şişkinlik için de kiraz sapı cayı vermişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…