🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Cok iyi canim ben huc spor yapamiyorum ya cok yoruluyorum.aksam.olunca kilirdayasim gelmiyo spor yapsam guzel gidecek😒
2 haftadır ben de spor yapamadım canım baya hasta olmuştum . hala da biraz öksürük var .ama spor olmayınca gitmiyor. kendimi zorlamam lazım. akşam vaktım benım de olmuyor.ögle aralarını değerlendiriyorum .

Ben dışardaydım gün boyu çocuğun Veli toplantıları sonra park vs genel oruçtan halsizdim 😀yemekten değil de uyku vs
Beni de uyku vuruyor alyamsenam. çok zorlanıyorum.geç yatıyoruz sahurdan sonra uyyamıyorum. bugun 2 bucuk saatlik uykuyla işe geldim:KK43:
Kızlar maalesef son 2 3 gün ben batırdım. Bıktım artık döngüye girmekten kaçamak sonrası toparlamak zor oluyor. Muhtemelen artidayim.
balım mesajları yeni okuyup yazıyorum . ramazanla birlikte biraz düzenler değişti. bozma morailini balım hızlıca toparlarsın inşALLAH.
Sürekli ilgilenecek kişi eşim oluyor bu durumda canim😂 zaten o bi köşeye geçip oturacaksa baştan hiç yapmayalım kpss olsa da olmasa da o da baba sonucta🤷🏼‍♀️
Toplumdaki algı anne herseyı yapar baba yapmaz. kesinlikle sana katılıyorum Civcivim. babalar köşe yastığı değildir. ve gayet de güzel bakıyolar .

3 Nisan Pazartesi Menüm
05.00 1 yumurtayla omlet, domates, 1 dilim peynir, yarım dilim ekmek
19.30 1 kase ezogelin çorbası, 6 kaşık nohut yemeği, 1dilim ekmek, 1 bardak ayran, taze soğan
21.30 türk kahvesi, 2 Çilek, 1 hurma
22.00 1 dilim dondurma
03.00 yağ yakıcı kahve, 3 Çilek 3 hurma
04.30 1 elma

Yine bir gün meyve batagindan çıkamıyorum:KK70:
Su; 2 lt
Spor; 7365 adım

YapmaSak cezamız ne 🤣🤣 bu saate kadar uyudum çocuğa yemek yedircem şimdi sonra çorba yapcam umarım yapabilirim bugün
Yapmazsan cezan bizim verdiğimiz bi spor yani faiz biniyor gibi düşün 🤣
Acılı sporlar veriyoruz ama ona göre 🤣
Tamam ilk günün gunahi olmaz ama bugun yap😁
Ah şuan benimde canım abur cubur istiyo cips çikolata kek off inşallah yemem
Yemedin sanırım yemediysen bravo 🫶🫶🫶
Ben hareket etmeyi hedefi falan unuttum uykusuzluktan halsizlikten. Karnım doyunca aklıma geldi :KK17:
Kıyamam ben sana ya:KK43:
Yoksa kıyar miyim :KK62:
Bugün yapalım olur mu balim:KK60:
3 Nisan Menü:
Sahur :
2 yumurta beyazından omlet+2 galeta+1 kase komposto+2 ceviz+salata

İftar:
1 küçük kase mercimek corba+2 kofte+2 kasık sebze+3 sarma+1 kalem börek şeklinde ıspanaklı börek+salata+3 kasık yogurt

AKşam: kahve+soda+2 hurma
2 bardak yeşilçay
spor : 14000 adım
***Dün akşam iftara davetlidik. Pide hakkım yerine böreği yedim . 6 kasık yemek yemem gerekiyodu onu da azaltıp sarma yiyerek dengelemeye çalıştım. yapılan tatlıları yemedım.kahve saatinde hurma yemek beni kurtarıyo :)
Lisbetim dengelemen çok güzel amaan diyip salsan çok şey değişir gerçekten.
Adımların da çok iyi masallah😍

Kızlar ben dün adımları tamamladım ama nasıl desem leslie yaparken ya da pilates yaparken yürüyüş yaparken olduğu gibi terlemedim enerji harcamadım🙃 o yüzden hoşuma gitmedi bu sanki kendimi kandırıyorum gibi oldu. Ha tabi oturmaktan iyidir hareket ettim sonuçta da.

Bugün iftara 2 saat kala falan bi spor denemesi yapcam. Akşam iftardan sonra zaman kalmayabiliyor. Bi deniyim olmazsa yine iftardan sonra devam.

Bugun de yaptik biseyler😄😄küt küt öksürüyorum ama spor yapmanın verdiği haz baska😄😄zature olmam insALLAH 🤣🤣

Eklentiler

• 20230404_123553.jpg
    20230404_123553.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar ben dün adımları tamamladım ama nasıl desem leslie yaparken ya da pilates yaparken yürüyüş yaparken olduğu gibi terlemedim enerji harcamadım🙃 o yüzden hoşuma gitmedi bu sanki kendimi kandırıyorum gibi oldu. Ha tabi oturmaktan iyidir hareket ettim sonuçta da.

Bugün iftara 2 saat kala falan bi spor denemesi yapcam. Akşam iftardan sonra zaman kalmayabiliyor. Bi deniyim olmazsa yine iftardan sonra devam.
Çok terlemeden koşturmaca olmasin canim susuzluk yaşatmasın. Oruçlunun eziyet olur vucuduna

Emin miyiz buna lisbetim🤣 demin mesaj geldi afaddan fırtına olabilir diye de güneşli ama aşırı derecede rüzgar var ağaçlar sökülecek sanki😵‍💫
Bizim buraya da uyarı geldi bakalım neler olacak.
Evet canim ter akitanlar gercekten çok daha etkili oluyor😍
Basla balım zararın neresinden dönsen kardır bırakma.
Başladım kuzum, gece sahur yaptım ama yulaf kasesi hazırladım hafif olsun diye, inşallah akşamı da delirmeden kurtarırım. Bir de dün akşam oğluma ıslak kek yapmıştım tadına bile bakmadım, bence bu bir zafer.

Pizza ve waffle yedim dün 😃 bu günde hamburger patates kızartması akşam da künefe 😭😃 neyse yarın devam menü yazmiyorsam bilin ki yiyorum 😃😃
Kombo yapmışsın lissycim, zararlı olan başka ne kaldı yemediğin :KK70: :KK70: bu arada ben de geçen gün patates kızartması yemiş olabilirim :KK17:

selam kızlar gece sahurda yulaf lapası yedim hic acıktırmadı tavsiye ederim
Ben de bu gece yedim ama beni acıktırıyor malesef.
Normalde yulafi bende sevmedim yememistim bı de granola aldım sonra önce yulafi sütle pişiriyorum soğuyunca da granola koyuyorum içine granola da yumuşayınca yiyorum
Ben lapa şeklinde yapmıyorum canım, yoğurdun içine yulaf, biraz granola, elma ve muz doğrayıp biraz da fıstık ezmesi ekliyorum. Tatlı ihtiyacımı da kökten kesmiş oluyor böylece.
Yanmamak için çay icmiyorm 🤣
Çay çok fena, boş gitmiyor illa ki yanına zararlı olan ne varsa istiyor meret.

Yapmazsan cezan bizim verdiğimiz bi spor yani faiz biniyor gibi düşün 🤣
Acılı sporlar veriyoruz ama ona göre 🤣
Tamam ilk günün gunahi olmaz ama bugun yap😁
Dün yaptım ya 4 bin dedim 4500 oldu ama dediğin gibi terleme felan olmadığı halde çok susadım normalde de acikmiyorum susuyorum zaten bugün de iftardan sonra yapıp deneyeceğim.

Ben lapa şeklinde yapmıyorum canım, yoğurdun içine yulaf, biraz granola, elma ve muz doğrayıp biraz da fıstık ezmesi ekliyorum. Tatlı ihtiyacımı da kökten kesmiş oluyor böylece.

Çay çok fena, boş gitmiyor illa ki yanına zararlı olan ne varsa istiyor meret.
Yoğurtlu denemedim açıkçası hiç ama süte göre daha faydalıdır bence. Bende bı yofurtlu deneyim bakalm.
Eşim yokken çay yapmiyordum sırf bişey yememek için hele ki çocuk uyuduysa yemeden duramiyordum

İmreniyorum senin sporlarına ya masallah. O kadar yürüyüşü düşünmek bile yoruyo beni😂
Canım başlayana kadar bana da zor geliyo ama ter attıkca mutlu oluyorum. bir de sporla ölçümlerdeki incelme insanı gaza getırıyor.
spor yapamadım 2 hafta kılo veremedım o yuzden zorluyorum bıraz kendımı.

Canım başlayana kadar bana da zor geliyo ama ter attıkca mutlu oluyorum. bir de sporla ölçümlerdeki incelme insanı gaza getırıyor.
spor yapamadım 2 hafta kılo veremedım o yuzden zorluyorum bıraz kendımı.
Bende spor yapınca emeğim boşa gitmesin diye yediklerime daha iyi dikkat ediyorum aslında. Aksam çocuk uyudukca Leslie yapayim bari bende

X