🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Günaydınnn ayyy tam civcivim bugün dengele demişken ramazan öncesi çocuğu bırakıp dışarı çıkalım teklifi gelmiştir beyimden :ıslık: napiim kurupasta için plank yapıyım fazladan bugünün cezası da yarına kalsın banka gibi yapılandırdım cezaları 😂

Günaydınnn ayyy tam civcivim bugün dengele demişken ramazan öncesi çocuğu bırakıp dışarı çıkalım teklifi gelmiştir beyimden :ıslık: napiim kurupasta için plank yapıyım fazladan bugünün cezası da yarına kalsın banka gibi yapılandırdım cezaları 😂
Banka faiz işletir yalnız tikkat et bebeyim:KK70:
(Banu Mehmet çifti tikkat et bebeyim:KK70:)

Kızlar benim yapamadığım bir off günüm vardı bugün eşimle yine işi astık akşam da arkadaşlarım ile kahve içeceğiz tatlı yemem söz 🤣 bugün menü ve spor bildirmesem olur mu Karabuğday patlağı falan aldım bugün yarına gelirim. Ama hala su tutuyorum 😞geçicidir inş iki kilo birden atar haftaya

balim ne sen sor ne ben soyliyim.15 gun dayanacak kadsr yedigimi düşünüyorum😀
Heyy maşallah benim balıma, inşallah vücut onları hemen atsın.
Akşam yemeğine kalbimi bıraktım bayılıyorum kendisine😋
Adim da harika balim

Ben de:KK60:
Çiğköfteyi ben de çok seviyorum canım, ayıptır söylemesi pek de güzel yapıyorum. Evde hala var, nasıl canım cekti bak şximdi.
Yarın iş yerindeki arkadaşlar kumpir yiyelim demisti, kaçamak yapmamak için oruç tutmayı dusunuyorum😃😃yoksa yerim kumpirin kalorisi çok mudur😂
Kıyamam yaa, birazcık ye bence, öğlen olursa zaten akşama eritirsin. Biraz da ekstra hareket yapıp akşamı hafif geçirirsin, gerçi tüm bunların artık çok geç olduğunu farkettim ama yazdıklarım kalsın. Bi daha yemek istersen böyle yaparsın artık :)))
Günaydın kızlar. Akşamdan uykusuzum çocuk uyurken spor mu yapsam, uyusam mı kitap mı okusam aklımda deli sorular🤭
Çocuklu olanların en büyük ikilemi :))
Kızlar güzel bir düşük kalorili tatlı tarifi bırakıyorum😘 belki biliyorsunuzdur.

3 yemek kaşığı irmik
2 Su bardagi süt
2 yemek kaşığı bal
Muhallebi gibi küçük kaselerde 2 tane çıkıyor. Üzerine isteğe bağlı bitter çikolata(ben koymadim), Hindistan cevizi ya da meyve.

Bir de bunun top seklinde yapılan versiyonu var kakaolu o da güzel oluyor😋

Bir de benim favorim; çilek ya da muz, hurma blendrdan çekip üzerini erittiginiz bitterle kaplayıp buzluğa kaldırıyorsunuz. Özellikle ramazanda iftar sonrası kahve yanına ara öğün olarak bir top harika oluyor bunu mutlaka deneyin tadı hala agzimda🤌🤌🤌
Daha tek lokma yemedim, nasıl canım çekti. Keşke evde olup yapabilseydim.

sonngulen sonngulen nazar ettin bana ekurim😄😄hastalandım ben iyice. istirahat verdi doktor ama evde dinlenip oyilesmem de cok zor . diyete devam ediyorum insALLAH ama spor yalan oldu. yine de cumaya eksi görebilmek için elimden geleni yapicigimmmm🥰🥰🥰
Balım yaa ben hiç nazar eder miyim sana. Çok geçmiş olsun. Ev yoğun farkındayım ama dikkat et kendine. Sen her halinle eksiyi görürsün balım ben inanıyorum sana.
Kızlar ben dün gece kaçamak yaptım şu gong oluyorya misır patlagi ondan 2 tane yedim:110:
Cezamı verecekseniz verin erkenden sporumla beraber halledeyim geç verecekseniz sonsuza kadar susun :KK70:
Şaka şaka geç verecekseniz yarın yaparım.
Bakalım kim ne vermiş sana :)
Hiç enerjik de hissetmiyorum ama sabahın 7sinde şaka yapacak enerjiyi nerden buldum acaba hiç komik de degil:işsiz:
Ben güldüm şahsen :))
Çok iyi canım tebrikler😍 birkaç kişi neredeyse başa baş gidiyoruz bakalım seni yakalayabilcem mi biraz zor ben cuma 68dim ama😁

Mideler başımıza bela zaten😂
Ben de usutmusum herhalde motoru çok fena bozduk:KK70:
200 bin kalori dediğin nedir bizi korkutamaz o bizden korksun bak nasıl eritiyoruz:spor::KK73::KK6:
Tamam canim ekliyorum tabloya😘
Sana da geçmiş olsun balım.

Çok güldüm buna yaa :))))

Ayy 2 gündür ben de çok fenayım doymuyorum midem kaziniyor gözüm zaten ac😂
Sporu hiç aksatmamam lazim bu hafta yoksa güme gideriz😂
Beyne botoks yapamıyorlar mi doyamama hissimi bastıracak. 😁 benim yeme hissim tamamen psikolojik. Diyetisyenle olurr dedim evet oldu da ama devam etmeyince yine aldim.🤬

Beyne botoks yapamıyorlar mi doyamama hissimi bastıracak. 😁 benim yeme hissim tamamen psikolojik. Diyetisyenle olurr dedim evet oldu da ama devam etmeyince yine aldim.🤬
Canim ben bu aralar gerçekten alıştım biraz aştım sanki eskisi kadar canım istemiyor abur cubur 🩵 bu hafta regl öncesi olduğu için hormonlar tavan ondan şaştı dengem😁
Her şeye de ağlayasım var 🥹
Birazdan oturup ben niye kilo alıyorum diye ağlayabilirim mesela:KK70: :KK70:

Ye balım can boğazdan gelir 🤣🤣
Öyle bir şey yok:KK12:
Kızlar benim yapamadığım bir off günüm vardı bugün eşimle yine işi astık akşam da arkadaşlarım ile kahve içeceğiz tatlı yemem söz 🤣 bugün menü ve spor bildirmesem olur mu Karabuğday patlağı falan aldım bugün yarına gelirim. Ama hala su tutuyorum 😞geçicidir inş iki kilo birden atar haftaya
Ye ye nolcak menü yazma balım şifa olsun sefan olsun bi keyif yapın esinle😝
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik ben çok hastaydım ve çok yoğun çalıştım. Dikkat de etmedim beslenmeme. Ama geri döndüm bugünnnn
Geçmiş olsun canım neyin vardı iyi misin simdi
Heyy maşallah benim balıma, inşallah vücut onları hemen atsın.

Çiğköfteyi ben de çok seviyorum canım, ayıptır söylemesi pek de güzel yapıyorum. Evde hala var, nasıl canım cekti bak şximdi.

Kıyamam yaa, birazcık ye bence, öğlen olursa zaten akşama eritirsin. Biraz da ekstra hareket yapıp akşamı hafif geçirirsin, gerçi tüm bunların artık çok geç olduğunu farkettim ama yazdıklarım kalsın. Bi daha yemek istersen böyle yaparsın artık :)))

Çocuklu olanların en büyük ikilemi :))

Daha tek lokma yemedim, nasıl canım çekti. Keşke evde olup yapabilseydim.
Cuma günü ben de bi çiğ köfte yapıyım en iyisi böyle olmayacak:KK70: eksi eksi:KK72: Yanina da marul bol limonlu :KK8:
Ayy neyse ben elencem böyle gidersek susuyum en iyisi:KK70:

Canim ben bu aralar gerçekten alıştım biraz aştım sanki eskisi kadar canım istemiyor abur cubur 🩵 bu hafta regl öncesi olduğu için hormonlar tavan ondan şaştı dengem😁
Her şeye de ağlayasım var 🥹
Birazdan oturup ben niye kilo alıyorum diye ağlayabilirim mesela:KK70: :KK70:
Hassas dönemdesin o zaman 😆hamilelikte en son hassastim🤦‍şu aralar benimde yalnız kalmaya ihtiyacım var kendi halimde birseyler yapmaya. Kitap okuyorum firsat verdikleri an. 😁

X