🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Merhaba arkadaşlar dün fena migrenim tuttu. Bütün gün Cennet Mahallesindeki Pembe gibiydim kafada tülbent sarılı falan.
Ben migren atakları esnasında çok falza ağrı kesici tükettiğim için midem daha çok kazınır daha çok yemekyerdim amaaa dün sıktım dişimi vermedim canımı:sampiyon:
Dünün menüsünü ancak yazabiliyorum
10.00 yeşil çay
13.00 yumurta, peynir, zeytin, 1 dilim salam ve biber turşusu
17.00 Tavuk ızgara ve marul (kore dizilerinde görüyodum hep etleri marul arasına koyup yiyorlar ben de öyle yaptım :KK45:Ben beğendim artık hep böyle yiyebilirim.)
Akşam da full su içtim günün toplamı 2.5 litre.
Spor falan yapamadım ama full yattım bile diyebiliriz.

Regl olmuşum belim sırtım kopuyor 🥺
Çok geçmiş olsun, her ay eziyet resmen bu ağrılar.
Balım haklısın olmazsa yaparım birazdan.
Yeni uyandım midem o kadar kötü ki nerdeyse cikaracaktim🤦🏼‍♀️ alerjimi de tetikledi tıkanmış bir şekilde uyandım. Nerden yedim ya sağlam bir yerim kalmadi😶
Akşam sen ne yedin ki böyle kötü etti seni canım. Geçmiş olsun, bugün temiz beslenerek vücudunu toparlarsın.
Ballar bakamıyorum 2 gündür geçmişe kusura bakmayın bugün bakcam biraz derslere yogunlastim ondan. Bazen fırsatım olmuyor
Sorun değil balım, sen derslerine yoğunlaştıysan bu iyi bir şey.

Merhaba arkadaşlar dün fena migrenim tuttu. Bütün gün Cennet Mahallesindeki Pembe gibiydim kafada tülbent sarılı falan.
Ben migren atakları esnasında çok falza ağrı kesici tükettiğim için midem daha çok kazınır daha çok yemekyerdim amaaa dün sıktım dişimi vermedim canımı:sampiyon:
Dünün menüsünü ancak yazabiliyorum
10.00 yeşil çay
13.00 yumurta, peynir, zeytin, 1 dilim salam ve biber turşusu
17.00 Tavuk ızgara ve marul (kore dizilerinde görüyodum hep etleri marul arasına koyup yiyorlar ben de öyle yaptım :KK45:Ben beğendim artık hep böyle yiyebilirim.)
Akşam da full su içtim günün toplamı 2.5 litre.
Spor falan yapamadım ama full yattım bile diyebiliriz.
Geçmiş olsun canım sana da. Bu aralar hepimiz dağıldık galiba (hastalık açısından diyorum). Diyete yeni başladıysan ilk günler baş ağrısı yapabiliyor. Yemeden durmana sevindim, menünü de beğendim.

Geçmiş olsun canım sana da. Bu aralar hepimiz dağıldık galiba (hastalık açısından diyorum). Diyete yeni başladıysan ilk günler baş ağrısı yapabiliyor. Yemeden durmana sevindim, menünü de beğendim.
Hastalık beni gerçekten dağıtıyor direncim çok zayıf ama diyet konusunda bütün irademle savaşmaya hazırım:sopa:

Gerçibu benim diyete 47594374. başlayışım falan:KK45:
Ama o denemeler sayesinde kendimi daha iyi tanıdım diyebilirim. Şimdi daha hazır ve kararlıyım. İlk hedefim ramazan bayramına kadar en az 5 kg verebilmek, Hazirana da 65 kilonun altında girmek istiyorum inşallah.
Sizin kilonuz ve hedefiniz kaç?

Akşam sen ne yedin ki böyle kötü etti seni canım. Geçmiş olsun, bugün temiz beslenerek vücudunu toparlarsın.

Noodle yedim:KK43:
Neyse dövünmenin anlamı yok çocuk gibi toparlarım inşallah alışkınız zaten her ay regl öncesi geliyorlar 🤦🏼‍♀️
Ben de gidip kahvaltımı yapayım, tartıda hala eksi görememiş biri olarak mutsuzum malesef.
Balım sakın bırakma bazen öyle oluyor cuma günü birden gidiyor.

Saol canım normalde öok ağrım olmaz benim ama sanırım üşüttüm :KK43:

Hastalık beni gerçekten dağıtıyor direncim çok zayıf ama diyet konusunda bütün irademle savaşmaya hazırım:sopa:

Gerçibu benim diyete 47594374. başlayışım falan:KK45:
Ama o denemeler sayesinde kendimi daha iyi tanıdım diyebilirim. Şimdi daha hazır ve kararlıyım. İlk hedefim ramazan bayramına kadar en az 5 kg verebilmek, Hazirana da 65 kilonun altında girmek istiyorum inşallah.
Sizin kilonuz ve hedefiniz kaç?
ben de defalarca denemiş biriyim, birinde başarılı da olmuştum ne güzel ama pandemi ve hastalık süreçlerinde fazlasıyla geri aldım. Şu an 86-87 arası gidip geliyorum. Son hedefim 55 görmek, yolum çok uzun yani. Keşke ben de ramazan sonunda 7leri görmüş olsam ne güzel olur. Hepimize bu yolda irade ve başarı diliyorum.

Noodle yedim:KK43:
Neyse dövünmenin anlamı yok çocuk gibi toparlarım inşallah alışkınız zaten her ay regl öncesi geliyorlar 🤦🏼‍♀️

Balım sakın bırakma bazen öyle oluyor cuma günü birden gidiyor.
Bilmiyorum canım ya bugün acayip karamsarım niyeyse, sanki hiç kurtulamayacak pes edecekmiş gibi hissediyorum. Enerjim çok düşük bugün.

Selamlar arkadaşlar hastalara acil şifalar dilerim
Ramazan orucu tutacaklara hayırlı Ramazanlar
Bende herkes gibiyim regl şişkinliği hat safhada dün tatlı kaçamadı bile yapmadım.

Gelelim bugün 22 Mart
Kahvaltı iki buğday patlağı peynir domates
2 nescafe , Türk kahvesi
Züber toplardan 3/4 tane yedim.
Akşama nohutlu salata
Reformer 40 dakika son dersi bitirdim ara bir ay.

umarım güzel geçer hepimiz için Ramazan maddi kilo olarak 🤣kayıp
manevi olarak bol bol ruhumuzu doyururuz inş 🙏🙏🙏

Geçen haftada ki kiloya çıktım ben ama inatla bozmuyorum şuan

Bir tık daha iyiyim de kafamı koysam uyucam :KK43:
Geçmiş olsun canım sana da
Sağ ol canım inşallah uyuyabilirsin 😔
Selamlar arkadaşlar hastalara acil şifalar dilerim
Ramazan orucu tutacaklara hayırlı Ramazanlar
Bende herkes gibiyim regl şişkinliği hat safhada dün tatlı kaçamadı bile yapmadım.

Gelelim bugün 22 Mart
Kahvaltı iki buğday patlağı peynir domates
2 nescafe , Türk kahvesi
Züber toplardan 3/4 tane yedim.
Akşama nohutlu salata
Reformer 40 dakika son dersi bitirdim ara bir ay.

umarım güzel geçer hepimiz için Ramazan maddi kilo olarak 🤣kayıp
manevi olarak bol bol ruhumuzu doyururuz inş 🙏🙏🙏

Geçen haftada ki kiloya çıktım ben ama inatla bozmuyorum şuan
İyi yapmışsın bırakma bence de:KK43:
Afiyet olsn balım ben de çok kötüyüm hem ruhen hem fiziken. Sürekli midem kötü kusacak gibi oluyorum ruh halim zaten Allaha emanet ağlayasım var oturup bi hasta olsam da rahatlasam ya hormonlar tavan yaptı 😭
Kızlar ben sabaha kadar yediklerimi çıkardım galiba zehirlendim tavuk dürüm yemiştim 🤒bugün sadece yaşadım ayakta durmaya halim yoktu
Ayy çok geçmiş olsun canım ya :KK43: şimdi iyi misin biraz :KK43:

ne oldu ya onlara hiç görünmüyorlar artık, ayrıldılar mı :KK70:
Takip etmiyorum balım bilmiyorum ama bi ara öyle gördüm sanki😁
niye böyle olduk balım yaa, ramazan geliyor diye vücut saldırıya mı geçti ne yaptı. Hayır yani nerden biliyor ki ramazanı falan :KK70:
Ahh bilmez mi o ne fena:KK70:
Keyfine bak kardeşim, sefan olsun :KK54:

Çok geçmiş olsun canım. Hastayken psikolojik olarak da salıveriyoruz sanırım. Kısa zamanda toparlarsın üzme kendini.

Evet ya bizim bu psikolojiye bir çare bulmamız lazım. Ne zaman evde yalnız kalacak olsam ne yesem diye planlar yapıp duruyorum. Bizim kafada bitirmemiz lazım bu işi.

Benim için de ağla civcivim, benim songülüm de veremiyor neden acep diye de sorgula lütfen :KK70:

Ben bu akşam yedim balım, nasılsa hazır dolapta vardı. Tabi kalanı 3 kişi paylaşınca 5 küçük sıkım düştü hakkıma, olsun nefsimi köreltti ya yeter bana. Sana da şimdiden afiyet olsun balım.

Hiç sevmediğim o cümleyi kullanıcam şimdi, benim bir tanıdığım yaptırdı, seanslara devam ettikçe kilo verdi ama bırakınca hepsini geri aldı canım malesef. kesin çözüm olan tek şey bizim irade sahibi olmamız.
Katiliyorum bizim kafada bitirmemiz lazim.
Agladim merak etme o is tamam:KK70:
1 hafta felan kalmıs olması lazım. Ben duygusal olarak düsük oldugumda cok etkiliyor beslenmemi malesef. Keske öyle olmasa. Hiç bişey için çaba gösteresim gelmiyor.
+1 maalesef😐

Sağ ol canım inşallah uyuyabilirsin 😔

İyi yapmışsın bırakma bence de:KK43:
Afiyet olsn balım ben de çok kötüyüm hem ruhen hem fiziken. Sürekli midem kötü kusacak gibi oluyorum ruh halim zaten Allaha emanet ağlayasım var oturup bi hasta olsam da rahatlasam ya hormonlar tavan yaptı 😭

Ayy çok geçmiş olsun canım ya :KK43: şimdi iyi misin biraz :KK43:
Civcivim bu istifra zaten salgın gibi kimle konuşsam ben de dün öykeydim gecen hafta öyleydim diyor bir de üzerine regliyim zaten. Kafam okadar gitmiş ki ciddi ciddi yarın enerjik oluyum oruç tutcam diye vitamin hapı içerken regli olduğumu hatrladım 😄
Ve daha iyiyim saol kuzum sadece çok halsizim

X