🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Hosgeldiniz
Kendinizi tanıtır misiniz?
1 hafta geçici listeye ekliyoruz aktif olup düzenli menü paylaşırsanız Kalıcı listeye aliyoruz bilginiz olsun

Hosgeldiniz
1 hafta geçici listeye ekliyoruz aktif olup düzenli menü paylaşırsanız Kalıcı listeye aliyoruz bilginiz olsun
İsmim handeyaşım 35, 2 çocuk annesiyim kızım 7.5 oğlum 2 yaşında, çalışıyorum gün boyu masa başındayım. Haftada 2 gün öğle arasında pilatese gidiyorum reformer. Ev, çocuk sorumluluğu derken ancak öğle aramda yemek arasında spora vakit ayırdım.kendim için yaptığım tek şey.aralikli oruçla besleniyorum ama bu aralar çözülmüş durumdayım geçen hafta güzel ilerlemistim.

Hosgeldiniz
Aksamlari menüleri bildirebilirmiyim firsat buldukça gün içinde aktif olmaya çalışacağım.. ramazan geliyor araogun derdi olmayacak

Ben de aralıklı oruç yapiyorum geceleri aç uyumak iyi geliyor bana
Ben de 29 yaşımdayım evliyim kpssye hazırlanıyorum burdaki çoğu arkadaşımla biz de takımlarda yarisip kilo vermistik geri aldık maalesef.
İnşallah bu sefer Kalıcı olur beraber hedefimize ulasiriz

Aksamlari menüleri bildirebilirmiyim firsat buldukça gün içinde aktif olmaya çalışacağım.. ramazan geliyor araogun derdi olmayacak
Evet evet akşamları menü ve spor yazıyoruz. Aynen ramazana az kaldı gerçekten

Teşekkür ederim balım :)
Su çok büyük etken balım, yediklerimiz de şişiriyor. Haftaya güzel bir rakam bekliyorum ben de senden.
L lisbethsalander00 sonngulen sizi ekstra tebrik ederim harikasınız çok çok eksiler göresiniz
Teşekkür ederim canım, inşallah hepimiz güzel eksiler görelim.
Balım evet hamur işine ceza ver bana.
Ve teşekkür ederim ben de sizi tebrik ederim güzel oldu. Bu hafta kişisel olarak da yapalım herkes eş seçsin kendine meydan okuma challange yapalım yeni neslin tabiriyle
Bundan sonra senin cezalar benden sorulur balım.

Ben de rakip arıyorum deyip meydan okumuştum bakalım kimler gelecek.
Balım fazla bir şey değil artı bile sayılmaz hemen atarsın

Yazan oldu mu?
Ona göre şey etcem cengaver diyince üstüme alındım nedense pehlivan kollarım bunu begendi
Aşağıda lisbet yazmış galiba balım, sanırım sana da iki kişi talip olmuş, kısmetlerimiz çok maşallah :)

Tamam balım bu hafta kilolarımız yarışıyor bakalım. Ben normalde bugün kaçamak yapmamaya odaklamıştım kendimi ama karşı komşum öyle bir tabak yollamış ki (annesi memleketten gelip yapmış) yememek ayıp olurdu. Ben bugün off günümü yapmış oldum yani canım. Sen de yarın yaptın mı eşit olacağız :)))

17 Mart menü
Sabah havuçlu kek 1 dilim o

Yağ yakan kahve + süte nescafe şekersiz bunlar

Öğle tavuklu arpa şehriye çorbası

Akşam dışardaydık ipn ucunu yemekte sadece paça çorba +2 dilim tırnak pide olarak kaçırdım birde tatlı var o bende kalsın

Su 2 litre
Spor ekte ek olarak 250 ip atlandı

Eklentiler

• 2FD50C2A-E772-499A-8D80-D9A3E1062CD3.png
    98,7 KB · Görüntüleme: 23
Hoşgeldiniz bende haftada üç gün gidiyorum reformer son iki dersim kaldı ikinci kura kaslar için muhteşem esneklik sağlıyor onun üzerine yürüyüşle desteklerseniz geçen sene başarmışsınız hızlı bir şekilde hedefe ulaşırsınız tek başına benim hocam da yetersiz diyete girmezsen demişti

Songulu lisbet kaptı galiba

Benimle haftaya yüzde olarak kapışmak isteyen var mı hodri meydan
Her türlü çirkin oyuna başvurulur sonra ağlamak yok
Evet balım, ben bu hafta lisbetimle yarışıyorum, bugün yüzdelerimiz nerdeyse birebir aynıydı çok korkuyorum o yüzden
Ben varım yenilen pehlivan oluruz en kötü bence @enerji_kusagi da gelsin kilolar yakın

Sadece yüzde hesaplamalarında başarısızım sana bırakabilirim
Vayy alya da civcikle rakip olmuş, yakışır
Ringler alev alacak bu hafta, sonuçları merakla bekliyorum
Ooo, o zaman sen Saricivcivcikcik ile, ben @VioletCat ile olur bu iş :)))
körlerle topallar misali birbirimizi ağırlarız

Çaktırmadan ittifak mı kursak enerji
Savaşta her yol mübahtır dimi
Balım bu arada herkes eşleştiği kişiyle yarışıyor dimi, ben açıkçası o anlamda meydan okudum, lisbeti yeneceğim

Merhaba aramıza hoşgeldin. 39 yaşındayım, 1 oğlum var 10 yaşında. Ben de çalışıyorum. Spora gidiyor olman çok güzel, verilecek kilon da çok fazla değilmiş neyse ki hızlıca halledeceğine inanıyorum.
Afiyet olsun canım, bugünü off günün kabul edip cezaları unutuyoruz. Ben de çok fena kaçırdım sırf komşum tabak getirdi diye

Ben varım yenilen pehlivan oluruz en kötü bence @enerji_kusagi da gelsin kilolar yakın

Sadece yüzde hesaplamalarında başarısızım sana bırakabilirim
kuzum siz yeterki kapışın ben hesaplarım yuzdeni:)
hosgeldiniz. ben de 35 e gireceğim. 7 yssinda ve 1 bucuk yasinda 2 evladım var.masa basi iste calisiyorum ben de :)benziyoruz birbirimize. bol eksiler görelim birlikte

balim off gününden korkma. Bana diyetisyen off gününde mutlaka ye dedi.
ben açıkçası o anlamda meydan okudum, lisbeti yeneceğim
ahh benim kuzum ahh benim canim ekurimmm hayaller hayatlar olacak üzgünüm balim

Kızlar bugün off günüm oldu mecburen, o yüzden menü paylaşmıyorum. Aslında büyük kaçamak falan yok da çeşit çok gibi, hem hepsini yazmak hem de miktarları belirtmek çok zor olacak. Kaçamak yapmış kabul ediyorum kendimi. Yarından itibaren yaparsam cezalara hazırım.

afiyet olsun balım bol bol ye cekinme. yatmadan önce de ye bak . yarin yiyemeyeceksin aklında kalmasin

balim off gününden korkma. Bana diyetisyen off gününde mutlaka ye dedi.
Hiç korktuğum bir şey değil balım zaten, sadece bugün yapmak istememiştim. Haftasonu misafirim olacak onlarla yaparım diye düşünüyordum. Ya onlarla kaçamak yapmamam lazım ya da cezayı kabullenmem lazım
ahh benim kuzum ahh benim canim ekurimmm hayaller hayatlar olacak üzgünüm balim
Hayaller hayatlar senin için olacak dimi balım

Canımsın son Gülen iyi Güler diyeyim ay büyükte konuşmak istemiyorum ya

sonngulen canım alıntı yapamadım afiyet olsun sağolsun komşunda

benim de komşu getirmiş evdekilere de yapmıyorum ben hamur işi. 1400 kalori senin de geçmemiştir kalorilere bakınca insan rahatlıyor. Ama bitkinlik çok çöktü vücuda ne kadar zarar veriyorsa

afiyet olsun balım bol bol ye cekinme. yatmadan önce de ye bak . yarin yiyemeyeceksin aklında kalmasin
Lisbetim canım ciğerim öyle bir elmalı kurabiye yapmışım ki misler gibi off diyorum yani. Ama ben yedim mi bir sor bakalım, tabi ki hayır, çünkü benim rakibim ballı böreğim lisbetim benim yenileceğimi falan düşünüyor

yok kuzum sen misafirlerinle ye ayip olur insanlara.ben ceza vermem verdirmem sana:)
yok balim lisbeti yeneceğm diye bi hayali okudum az önce de onun için şeyettim

L lisbethsalander00 bak alyacım ne demiş, son gülen (yani ben sonngulen) iyi gülermiş

Alyacım teşekkür ederim, ne güzel komşumuz varmış çok şükür sağolsunlar.

Kalori hesabı yapmadım ama geçmemiş olabilir canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…