🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tebrik ederim balım çok iyi

Ex ekürim tebrikler aynı eksi vermisiz
Evet aynı vermişiz sende de bi düşme var mı moral olarak. Yukarda yazmışsın ya ben de desteğiniz olmasa bugün bırakırdım kendimi yemeğe falan verirdim ama haftaya iyi olacak diyorum şimdi burası sayesinde

Balım düşmedim açıkçası. Cunku ben hafta içi hep 71 70 falan gördüm çok kotuydum size fazla yansitmasam da.. artı gelcem saniyordum eksi gelince sevindim
Ama yine de haftaya biraz hedefi büyük tuttum. Hedefi büyük tutunca daha başarılı oluyoruz bence.
Var mısın diğer cuma bi çılgınlık yapip 1 kilodan fazla vermeye benim Hedef 67.9dan daha az olmak ramazana olabildigince düşük kiloyla girmek.
Ve aynen siz olmasanız ben çoktan bırakmıştım 7leri yeniden görmek beni şoka soktu hafta içi neyse ki öyle değil sonuç şükür.
A Alyasena senın yüzde :1.42 oluyo kuzum
Aynen ben de not almıştım hesaplayıp canım teşekkürler

Kızlar ben hafta sonu fazla kaçırdım dedimya. Bana ne abur cubur ne o ne bu en kötü gelen şey hamur işi. Cikolatadir abur cuburdur hepsini bir şekilde eritiyorum kacamak yapınca. Ama bi börek poğaça ne zaman yesem o bana yük oluyor çok zor atıyorum.
O yüzden bi süre komple ara vercem onlara kaçamak gününde de yemicem.
Ramazanda genelde sahurda bazlama falan çok yenir bizde ama onu da yapmicam sahurda klasik kahvaltı yaparız.

Tatlı da bu aralar pek canım çekmiyor yemedikçe insan alışıyor. Ramazan boyunca olabildiğince az yemek hedefim tatlıyı da.

Şimdilik kafamda böyle netlestirdim insallah uygulayabilirim beraber uygulayabiliriz❤

Ramazanda kopmamak çok önemli beni rahat bırakmayın gözünüzü seviyim çok çozutuyorum iftarda

Kuzum 10 bin adıma tamamlayacağım vallahi gözüm döndü o kadar 1000 altı alışmışım yemeye o kadar şiştim ki şuan
Düzen şaşınca hemen vücut tepki varıyor canım benim, diğer günlerde bayağı az yiyormuşsun şimdi farkettim.
Bolu'da bugün deprem oldu ne yedim ne içtim bilmiyorum bu gece disardayiz büyük ihtimalle.surekli artçı oluyor
Çok geçmiş olsun canım, Allah hepimizi korusun, sakinlik versin.
Afiyet olsun balım
Yedin mi hurmaları
Yemez olur muyum hiç, yürüyüş öncesi attım ağzıma. Hatta 4 tane yedim ama küçüktü zaten. Bir de bu çok yumuşak ve çok tatlı olanlardan değil, sert hurma seviyorum ben, onlardan yedim canım.

Kızlar çooookkkk uzun bir alıntıya hazır olun, çok işim var ama bakmadan duramadım buraya. Akşam daha sakin olurum inşallah.

Afiyet olsun balım, çok güzel menü, spor da çok iyi bence.
Afiyet olsun canım, sporun muhteşem yine.
Lisbetim afiyet olsun balım, menü de spor da çok güzel.
balim iyi diyeyim iyi olayım. hastanedeyim simdi . kardiyoloji icin sira bekliyorum .bakalim ne diyecek.
İnşallah iyi haberlerle gelirsin derken.......
Canım çok şükür bi sıkıntı yokmus. ekg de bıraz bozukluk var ama çok anlamlı değil dedi. Çok şükür ALLAH dermansız dert vermesin hiçbirimize
.... iyi haberlerle gelmiş bile balım
tebrık ederım canım

tebrik ederim ekurimmmm
Sağol canım benim
Balım öyleyse hamur işini gördüğümde sana ceza vereyim, böylelikle bir süre ondan uzak durmanı sağlamış oluruz ne dersin.
A Alyasena MiLissy canlar çok tebrik ediyorum birinciliğinizi, hakettiniz siz bunu.

Lisbetim eline emeğine sağlık balım, civciv ve sudansebep sizleri de kutlarım ballar. Hepimize güzel hareket oldu bence. Ama ben enerji_kusagi balıma da tebriklerimi gönderiyorum, buraya yazmasa da güzel sporlarını tahmin edebiliyorum.
Vayyyy bu da mı vardı, bak nasıl sevindim ben buna, ekürim çok tebrik ediyorum.

Canlar hepimize kocaman tebrikler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…