🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

17 mart cuma menu:
12:00 3 dilim tam buğday ekmekten kaşarlı kapyali sandvic
14:00 1 muz 10 badem
16:30 kahve soda 3 kare bitter 15 badem
19:00 100 gr kadar tavuk bol salata 1 kase sehriye corba

** tavuk 150-180 gr olması gerekiyordu ama etle aram yok yiyemedim. 5 kasik bulgur pilavm olması gerekiyordu yetişmediği icin onun yerine 1 kase sehriye corbasi ictim.

Songulu lisbet kaptı galiba

Benimle haftaya yüzde olarak kapışmak isteyen var mı hodri meydan
Her türlü çirkin oyuna başvurulur sonra ağlamak yok
Yaa çok gaza geldim zor duruyorum songüle ve sana meydan okumamak için ama şimdi tartıldım şimdi 66.00 - 500 nereye gitti arkadaşlar gören var mı benden pas bu hafta kimseyle yarışmayıp sinsice sizi izleyip detox sularla falan bişiler yaparım işe yararsa haftaya çıkarım karşınıza yarışmaya. Ben anlamadım bugün ödem de olabilir uyandığımda ayaklarımız üzerinde adım atarken bi zorlandım

Ramazan da reformer a ara vereceğim, aksamlari haftada 3 gün bebeler uyuduğunda leslie yapsam süper olacak. Insallah yaparim.
Leslie de spordan sayılır değil mi

Çok ortak yanımız var, ben öğle arasindan fedakarlık yaptim ama deli gb yedim dikkat etseydim sıkılasirdim

Hosbuldum birlikte başaracağız gerçekten diyet tek başına gitmiyor benim için sorumluluk almam şart
Sizin çocuk büyük ne güzel daha bireyseldir kendinize vakit ayirabilirsiniz

Yerim seni kuzum adresini Verde çiçek sepetinden şöyle kekli bir Buket yollamak istiyorum sana
Sağ ol balım yemiş kadar oldum sen adresini ver de ben sana buzluktaki içli köfteleri kızartıp göndereyim simdi senin zamanın yoktur cocuk hasta falan
Ne kahvaltılar düşünüyorsun
gunaydin ballar❤❤
bugun off günümü tutmayın küçük enisteyi
Ne yaptın
Tamam balım bu hafta biz hepimiz sen tek
Balım bu sabah ben de arti çıktım ama biliyordum çünkü dün kaçamak yaptım.
1 günlük bir şey o arti. Bak hemen düşüyorsun dusme
Menulerini didik didik edicem nasılsa artiyim diye hadi bi kaçamak yap
Ramazan da reformer a ara vereceğim, aksamlari haftada 3 gün bebeler uyuduğunda leslie yapsam süper olacak. Insallah yaparim.
Leslie de spordan sayılır değil mi
Leslie spordan sayılmaz olur mu sporun dibi bence kendisi
Bu arada ilk sayfada spor çeşitleri var esinlenmek istersen

Ne güzel yarışmalar başlamış ben de katılmak isterdim ama spor sıkıntı bu ay, bantta adım sayacağım ona karar verdim çünkü dr yürüme demedi
Gaza getiriyorsunuz sizi izliyorum
Canim bu yarışma spor değil zaten yüzde olarak kilo verme yarışması yani bu hafta eksi hedefliyorsan katilabilirsin
Ama şu an tempoya girmek istemiyorum diyorsan şimdilik katilma tabi

Wuuu o zaman herkese benden çikulut bi gaza gelir gibi oldum umarım akşamki doğumgünü etkinliğinde sönmez bu gazım

Sağol kuzum bende yemiş kadar oldum ne olacak bir eksik bir fazla keyfine bak haftasonu kız iyileşti benim şükür sağlıklı menü pişiririm 450 ip atlamışım biraz takatim kesilmiş olabilir ama ne olacak toparlarım hemen şaka bi yana bende 100 gr fazla çıktım dün geceki tatlıdan sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…