🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

yok kuzum sen misafirlerinle ye ayip olur insanlara.ben ceza vermem verdirmem sana:)
yok balim lisbeti yeneceğm diye bi hayali okudum az önce de onun için şeyettim🤪🤪🤪
Bu hafta çok fena olacak belli oldu balım, gazamız mübarek olsun :KK70:

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik balım nerdeyse özel izin isteyeceğim senden, menü yazmayıp gizli gizli birşeyler yapayım diye :KK70::KK53:

L lisbethsalander00 bak alyacım ne demiş, son gülen (yani ben sonngulen) iyi gülermiş :KK70: :KK70:

Alyacım teşekkür ederim, ne güzel komşumuz varmış çok şükür sağolsunlar.

Kalori hesabı yapmadım ama geçmemiş olabilir canım.
kuzum hep gul insALLAH onda sorun yok:) ama cana can kana kan hadi bakalım 😁😁😁

ay insALLAH songulum. ramazani da güzel geçirip hedeflerimize sağlıkla yaklasalim insALLAH ❤❤
Amin canım inşallah, Ramazan bana genelde kilo aldırıyor ama bu sene dikkat edeceğim, vermeye çalışacağım.
Bayrama hepimiz kaynana çatlatalım 🤣🤦‍♀️🤣
Bu bayram sıra eşimin memlekette en az 65 ile gitmek hedefim hatta daha da eksiler de haftaya cuma verdiğim kilo etkileyecek Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik kuzum hazırmısın en az 5 kilo vermeye 🤣🤣
Memleket sırasına güldüm canım yaa, neyse ki senin için güzel bir motivasyon olacak bu :21:

Amin canım inşallah, Ramazan bana genelde kilo aldırıyor ama bu sene dikkat edeceğim, vermeye çalışacağım.

Memleket sırasına güldüm canım yaa, neyse ki senin için güzel bir motivasyon olacak bu :21:
Birimiz Karadeniz birimiz Eskişehir evlenirken düşünecekti 🤣🤣 çok istiyorsa köyünden alsaydı her bayram kendi memleketinde olmayı

Alyamsenam 😁😁 insALLAH sen catlatirsin 🤗🤗
Genele demişti ama bana geçen yaz o kadar koydu ki eltim ile çok geçinemez yarma gibi kollarınız açıyorsunuz diye ilk kez 16 sene de öyle dengesiz laf duydum çok üzüldüm kız 🤦‍♀️🙈 sende pek zayıf sayılmazsın dedim ama bir sonraki gidişimde en az 10 kilo vermişti 😅😅 ben yerimde saydım

17 Mart menü
Sabah havuçlu kek 1 dilim o

Yağ yakan kahve + süte nescafe şekersiz bunlar

Öğle tavuklu arpa şehriye çorbası

Akşam dışardaydık ipn ucunu yemekte sadece paça çorba +2 dilim tırnak pide olarak kaçırdım birde tatlı var 🙈 o bende kalsın

Su 2 litre
Spor ekte ek olarak 250 ip atlandı
Hayır hayır asla kabul etmiyorum bugün kaçamak günü değil mi sayfa kurallarına aykırı ne sporu ne sporruuu:KK34::KK34::KK34:
Cabuk ordan agzina 250 ipi geri yerine koyacak bir seyler at sayfa kuralları napalim :KK69:
64kilohedefim 56 bugün saçma bir beslenmem du yarından itibaren menüsü yazmak istiyorum sıkıntı olmaz saniri.
Yok canım sıkıntı olmaz😊
Cuma gunleri tarti gunumuz bu arada. Kacamak yapana ceza veriyrouz bir de(cuma gunleri haric) 😁 söylüyüm de gelir gelmez kazaya kurban gitme🤣
Evet balım, ben bu hafta lisbetimle yarışıyorum, bugün yüzdelerimiz nerdeyse birebir aynıydı çok korkuyorum o yüzden :bicak:

Vayy alya da civcikle rakip olmuş, yakışır :21:

Ringler alev alacak bu hafta, sonuçları merakla bekliyorum :KK53:

:KK70::KK70:

Savaşta her yol mübahtır dimi :KK70:

Balım bu arada herkes eşleştiği kişiyle yarışıyor dimi, ben açıkçası o anlamda meydan okudum, lisbeti yeneceğim :KK54:
Evet evet balım herkes eslestigiyle yarisacak😍

Hayır hayır asla kabul etmiyorum bugün kaçamak günü değil mi sayfa kurallarına aykırı ne sporu ne sporruuu:KK34::KK34::KK34:
Cabuk ordan agzina 250 ipi geri yerine koyacak bir seyler at sayfa kuralları napalim :KK69:

Yok canım sıkıntı olmaz😊
Cuma gunleri tarti gunumuz bu arada. Kacamak yapana ceza veriyrouz bir de(cuma gunleri haric) 😁 söylüyüm de gelir gelmez kazaya kurban gitme🤣

Evet evet balım herkes eslestigiyle yarisacak😍
12 bin de adım var 🤣🤣 555 kalori yakılmış

Genele demişti ama bana geçen yaz o kadar koydu ki eltim ile çok geçinemez yarma gibi kollarınız açıyorsunuz diye ilk kez 16 sene de öyle dengesiz laf duydum çok üzüldüm kız 🤦‍♀️🙈 sende pek zayıf sayılmazsın dedim ama bir sonraki gidişimde en az 10 kilo vermişti 😅😅 ben yerimde saydım
balim ben artık onlarla gorusmeyefegimden catlatamam🤪🤪zaten onlar ben kilolu da olsam zayıf da olsam çalıyorlar ayıptır soylemesi😄😄

Bu hafta çok fena olacak belli oldu balım, gazamız mübarek olsun :KK70:

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik balım nerdeyse özel izin isteyeceğim senden, menü yazmayıp gizli gizli birşeyler yapayım diye :KK70::KK53:
Benlik sıkıntı yok da balım lisbet sene darbeyi vurursa o sıkıntı olur:KK70: :KK70:
Şaka bi yana misafir varken sıkıntı olacaksa azcık ye sonra da güzel bi spor bol su içersin olmaz mi🤔
Bayrama hepimiz kaynana çatlatalım 🤣🤦‍♀️🤣
Bu bayram sıra eşimin memlekette en az 65 ile gitmek hedefim hatta daha da eksiler de haftaya cuma verdiğim kilo etkileyecek Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik kuzum hazırmısın en az 5 kilo vermeye 🤣🤣
Oooo anlaşıldı şimdi senin motivasyon kaynağı çok sağlammış be balim🤣
12 bin de adım var 🤣🤣 555 kalori yakılmış
:mad::mad::mad::mad:

X