🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ee o zaman hani benim yoldaşım nerede balım, o da mı casper oldu :KK70:

VioletCat VioletCat canım neredesin, umudumu sana bağladım :KK70:
Ya ben bu hafta çozuttum biraz casper olmadım utancımdan yazamadım:KK43: kusura bakma eşim
sonngulen sonngulen
@enerji_kusagi
VioletCat VioletCat

Kızlar sizin 14 mart menülerini ve puanları bulamadım ama yazdiniz mi? Yazmadiysaniz boşuna aramicam ondan soruyorum😂😂
Yok 14 mart yazmadım sanırım. Bide puan ne oluyor
Ben 14 Mart ta yazmadım. Daha dün öğrendim ya Civcivim yarışmaya dahil olduğumu. Ama menülerimi yazarım.

VioletCat VioletCat de yok sanırım. Hiç görmedim onu. Önceden var mıydı bu arkadaşımız?? Sen bizim ikili grubu sil olmazsa civcivim, geçen yarışta da biraz yalnız kalmıştım, yine aynısını yaşamak istemem. Gelirse sporlarımı yazar hesaplarım.
Menülerim cok kötüydü bu hafta iştahım açıldı biraz sacma beslendim. Geri toparlıyorum

17 Mart menu:

kahvaltıya kadar ıhlamur ve kayisi cayi
11:00 baklagilli salata+3 galeta

15:00-2 mandalina+10 badem
16:00 -soda+kahve+3 kayisi+10 badem

19:00 -- 8 kasik barbunya+3kasik pirinç pilavi+yarim kase yogurt+bol salata

spor:
gun içinde atılan 5000 adim ve 40 temizlik toplam:215 puan

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
sonngulen sonngulen

Ya ben bu hafta çozuttum biraz casper olmadım utancımdan yazamadım:KK43: kusura bakma eşim

Yok 14 mart yazmadım sanırım. Bide puan ne oluyor

Menülerim cok kötüydü bu hafta iştahım açıldı biraz sacma beslendim. Geri toparlıyorum
Canim hepimizin böyle zamanları oluyor. Ama önemli olan o zamanlar da menü yazmaya devam etmek ve aktif olmak. Yazmazsan daha kötüye gidersin. Yazacaksın ki biz burda destek olcaz. Bizim sayfanın bence en güzel yanı bu zaten kimse kimseyi suçlu hissettirmiyor aksine ayağa kaldırıyor. Birçok kez kendim yaşadım bunu iyi ki birakmamisim dedim.
Bu hafta spor yarışması vardı sen de enerciyle cifttin ama sen gelmeyince sizin takım otomatikmen elendi🙃 puan dediğimiz de yarışmada ilk sayfadaki spor puanlarını yazıyorduk ona göre birinci belirlenecek o oluyor.
17 mart kilo bildirimi:
gecen hafta:80.0
bu hafta:79.0
fark :-1
yuzde:1.25
Tebrikler lisbetim çok iyi😍
Nasılsın bugün?

Canim hepimizin böyle zamanları oluyor. Ama önemli olan o zamanlar da menü yazmaya devam etmek ve aktif olmak. Yazmazsan daha kötüye gidersin. Yazacaksın ki biz burda destek olcaz. Bizim sayfanın bence en güzel yanı bu zaten kimse kimseyi suçlu hissettirmiyor aksine ayağa kaldırıyor. Birçok kez kendim yaşadım bunu iyi ki birakmamisim dedim.
Bu hafta spor yarışması vardı sen de enerciyle cifttin ama sen gelmeyince sizin takım otomatikmen elendi🙃 puan dediğimiz de yarışmada ilk sayfadaki spor puanlarını yazıyorduk ona göre birinci belirlenecek o oluyor.

Nasılsın bugün?
balim iyi diyeyim iyi olayım. hastanedeyim simdi . kardiyoloji icin sira bekliyorum .bakalim ne diyecek.

Nasılsın bugün?
Tamam canım bi daha olmıcak kötü olsa bile menüm. Özür dilerim takım arkadaşımdan tekrardan

Günaydın ☀️
Bugün hava kapalı spor yorgunlukları oğlanı servise yolladıktan sonra kızla öyle uyumuşuz nasıl iyi geldi 😅 bu adım sayar saatlerde benim rem ve derin uykular 20 dakika çıkıyor mümkün mü bu ya

L lisbethsalander00 güzsl sonuçlar al Canım inş ❤️
Canım çok şükür bi sıkıntı yokmus. ekg de bıraz bozukluk var ama çok anlamlı değil dedi. Çok şükür ALLAH dermansız dert vermesin hiçbirimize :KK200:

balim iyi diyeyim iyi olayım. hastanedeyim simdi . kardiyoloji icin sira bekliyorum .bakalim ne diyecek.

Canım çok şükür bi sıkıntı yokmus. ekg de bıraz bozukluk var ama çok anlamlı değil dedi. Çok şükür ALLAH dermansız dert vermesin hiçbirimize :KK200:
Çok sevindim balım geçmiş olsun tekrardan💚
Günaydın ☀️
Bugün hava kapalı spor yorgunlukları oğlanı servise yolladıktan sonra kızla öyle uyumuşuz nasıl iyi geldi 😅 bu adım sayar saatlerde benim rem ve derin uykular 20 dakika çıkıyor mümkün mü bu ya

L lisbethsalander00 güzsl sonuçlar al Canım inş ❤️
Hiç bilgim yok canım
Ama hakkaten az gibi geldi🤔

17 Mart menu:

kahvaltıya kadar ıhlamur ve kayisi cayi
11:00 baklagilli salata+3 galeta

15:00-2 mandalina+10 badem
16:00 -soda+kahve+3 kayisi+10 badem

19:00 -- 8 kasik barbunya+3kasik pirinç pilavi+yarim kase yogurt+bol salata

spor:
gun içinde atılan 5000 adim ve 40 temizlik toplam:215 puan

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik