🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Balım sorduk kuscuya (kuşlarla ilgilenen veteriner bulamadik) yaşlanmaya başlamış bunlar normal dedi usutmemis de olabilir yani. Yaslandigi için hastalığı artıyordur dedi
Astım oldu galiba ya nefes almakta zorlanıyor.

Son tartındaki kilona gelmen çok iyi canım
Zaten dikkat ediyormussun önemli olan da bu. Sağlıklı beslenmek yeterli bagisikligin düşmesin dikkat et kendine
Allah kabul etsin canım benim amiin
Hosgeldin
Bi tane daha ceza magduru geliyorum birazdan wbsjj
Ya şu kız ceza ceza diye bağırıyor bre vicdansızlar biriniz de vermemissiniz yazık değil mi ulen bu kıza.
Sen uzlme sene kiyamamislar ondan ben şimdi kiycam
Stres yapıyor olabilirim balım bilmiyorum ki

İnşallah balım cikcik balimiz mı doğru o da bizim balimiz
Cezamı almaya geldim kızlar hadi ama
Kıyamam sen cezasız mı kaldın
Veren olmadı galiba görmedim birazdan vereyim ben
Tebrik ederimmm enerjiciğim süpersin

inşALLAH Cİvcivim teşekkür ederim

Ne demek balım

Geçmiş olsun Cİvcivim inşALLAH hızlıca düzelir . Nasıl şimdi?
Balım biraz canlandı gibi. Hala nefeste zorlanıyor ama astım olmuş artık öyle yasicak saniyorum ilk haline göre azaldı ama tikanmalari çok şükür.
Ahh can işte bir gün gidecek biliyorsun ama insan kabullenemiyor
Balım hafta sonu oglum ateslendi.sınıflarında salgın varmıs herkes hasta. ondan da bana sekecek gibi ama ben yarışmada elimden geleni yaparım. zaten fix yürümeye çalışıyorum.
Çok geçmiş olsun balım inşallah geçmez sana.
Bugün niyetliyim kızlar. Ramazan öncesi bu tansiyon durumunu deneyeyim bi kendimi göreyim diye tutayım dedim :)bakalım gün nasıl gececek :)
Allah kabul etsin canım

sonngulen balım senin yürüyüş bandı vardı diye hatırlıyorum ceza olarak onda 30 dk yürü hızlı tempo.

FitVenus balım sen de leslie istediğin bir videosunu 30 dk yap. (Biliyorsundur ama youtubeda son yıllarda çektiği videolar var onlar da güzel. Fast walking, boosted falan. Ama eskilerin yeri bende yine de ayri)

Ceza verildiyse bu mesaji dikkate almayın, gormemisimdir

Bana da biri ceza versin 2 günlük ama sağlam bi ceza olsun

Bugün yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum ona ek olabilir.

balım planladıgın yürüyüşüne 30 ek ve gelince 40x2 plank cezası verdim gitti:)

Kızlar ağzınızdan çıkana dikkat edin dua yerine geçer derler ya, ya da evrene mesaj da diyebiliriz. Dün şakasına nerde benim cezam, cezaaa cezaa dedim. Sabahtan bu yana Gelen cezalarımı ufaktan büyüğe yazıyorum
*kahve makinesinin cezvesinin kulp kısmı elimde kaldı neyse dedim kırılmadı yapılır,
* kızım saksı toprağıyla oynamış yeni su vermiştim her yer çamur oldu,
*mutfak evyesinden su kaçırmış borular dolap içindeki raf şişmiş her yer suydu ben gördüğümde,
* ve asıl kabus: gider (yerden) bir miktar taşmış
Bildirim görünce hay şom ağzım dedim.
İPTAL İPTAL İPTAL
ÖDÜL İSTİYORUM, BÜTÜN ÖDÜLLERİ VE İYİLİKLERİ ÜZERİME ÇEKİYORUM

balım planladıgın yürüyüşüne 30 ek ve gelince 40x2 plank cezası verdim gitti:)

Yürüyüşe gidemedim lisbetim midem kotü onun yerine aynı sürede eliptik yapayım. Üstünde de plank
Her zaman uyarım balım biliyorsun. Elimden geldikçe gelmeye çalışırım. Bildirimleri yaparım. Sohbette biraz yetersiz kalırım gibi ama yarışmaya uyarım.
Tamam balim
Yaaa evet ben buna çok inanıyorum biliyor musun. Söylediklerimiz yaptıklarımız davranislarimiz hep kendimize dönüyor

O yüzden olumlamalar yapalımm şükür hiçbiri hallolmayacak dertler değil dedim ben de evi komple kaldırdım her yerdeköklü bir temizlik ve düzenleme var şuan

13 Mart Pazartesi Menüm
12.30 filtre kahve, 1 avuc çiğ kuru yemiş
14.00 3 galeta
16.00 türk kahvesi, 5 kuru üzüm burda bir şey daha vardı sanki ama hatirlayamadim
18.30 5 kaşık nohut yemeği, 1 kase salata, 2 kask yoğurt, 1 dilim ekmek

Spor; L lisbethsalander00
Leslie 1 saat (30 dksi senin içindi balım)
40+40 2 set plank

Su; 2 lt

enerji_kusagi

sonngulen

asliogretmen

L lisbethsalander00

FitVenus

L LADY VEGA

A Alyasena

kittenlove

MiLissy

Humakaser

Arc-en-ciel

Nyx1

Politikkk

VioletCat

M mihriri

Kızlar spor yarismasi yapalım demiştik. Perşembeye kadar kapışalım diyorum. Bu sefer 2'şerli grup yapalım herkes takım arkadaşından sorumlu olsun. Yani 2 kişilik gruplar olacak, gruplar birbiriyle yarışacak.

Kimler katılacak bilmediğim icin rastgele 2serli grup yapıyorum (aktif kisilerle)
Eğer sonradan katılmak isteyen olursa söylesin bir şey düşünürüz.

Yarın başlayacak yarışma ona göre. Spor puanları ilk sayfada. Cuma günü de kilo yüzdelerini yaristircaz yine. Herkeste bi enerji düşüklüğü var toparlanalim.

13 Mart Pazartesi menüsü
12.30 kahvaltı
2 dilim ekmekle tost, 1 dilim ekmekle sucuklu yumurta (5 halka, 1 yumurta), şekersiz çay.

17.30 akşam
Yarım lavaş, 1 kase bamya çorbası, 1 tavuk pirzola (küçük), 4 adet biber turşusu.

18.30 çay yanı bir avuç yer fıstığı.

1.5 litre su
10bin adım
Civcivimin cezası için de ekstra 25 dk yürüyüş (adım hesabına katmadım).

Ellerine sağlık balım, ekürimle gerçekten eküri olduk demek, L lisbethsalander00 balım var mısın herkesi yenmeye

Afiyet olsun canım iki menü de çok güzel.
Kahve limonlu su
Elma muz süt chia tohumu
Köri soslu tavuk salata
3 lt su
2 fincan yeşil çay karışık bitki çayları
Afiyet olsun canım, menün çok güzel olmuş, su harika.
Aç kalmamak lazım canım, ben de aç kalınca özellikle ekmeğe saldırasım geliyor, ekmek yiyince de tatlı yiyesim geliyor, resmen kısır döngü. Cezanı vermişler diye gördüm.
Canım inanır mısın ben de aynı dertten muzdaribim. Mutlaka ara yapmak lazım yoksa akşam çıldırıyoruz, kendimi çok zor tutuyorum akşamları ama eziyet oluyor resmen.
Afiyet olsun balım, menü de spor da şahane olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…