🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

13 Mart Pazartesi menüsü
12.30 kahvaltı
2 dilim ekmekle tost, 1 dilim ekmekle sucuklu yumurta (5 halka, 1 yumurta), şekersiz çay.

17.30 akşam
Yarım lavaş, 1 kase bamya çorbası, 1 tavuk pirzola (küçük), 4 adet biber turşusu.

18.30 çay yanı bir avuç yer fıstığı.

1.5 litre su
10bin adım
Civcivimin cezası için de ekstra 25 dk yürüyüş (adım hesabına katmadım).
Afiyet olsun balım güzel menu😍
Spor daha da güzel 😍
Ellerine sağlık balım, ekürimle gerçekten eküri olduk demek, L lisbethsalander00 balım var mısın herkesi yenmeye :KK6:
Bugün benim enerjim ne kadar düşükse senin o kadar yüksek balım:KK70: ama yine de yarısı sana kaptiramam:KK12:

FitVenus FitVenus bal ekürim bundan sonra tepkilerimizi bile beraber koyuyoruz gel buraya :KK4:

Balım bn genelde ögle aralarımı değerlendiriyorum. 12:00- 13:00 arası gibi yürüyorum .Sen hangi saatlerde yürüyosun?
Bir zamanlar ben de öyle yapıyordum canım ama şimdi dersleri evden online yaptığımız için öğle aram olmuyor. Genelde akşam yemeklerinden sonra yapıyorum, hem de günü temize çekmek gibi oluyor. Aslında sabah oğlumu okula gönderince de yapabilirim, iki kez çıkmış olurum süper olur.
Tebrik ederimmm enerjiciğim süpersin :KK200:

inşALLAH Cİvcivim teşekkür ederim:KK200:

Ne demek balım :KK200:

Geçmiş olsun Cİvcivim inşALLAH hızlıca düzelir . Nasıl şimdi?

Balım hafta sonu oglum ateslendi.sınıflarında salgın varmıs herkes hasta. ondan da bana sekecek gibi ama ben yarışmada elimden geleni yaparım. zaten fix yürümeye çalışıyorum.
Çok geçmiş olsun canım, inşallah çabuk toparlanır. Sen de mümkün olduğunca dikkat etmeye çalış da bulaşmasın. bugün benimki de grip olarak geldi eve, burnu hafif tıkalı ve akıyor, sesi de değişmeye başlamış, yarın tamamen hasta olacak belli ki ve haliyle bize de bulaştıracak mecbur.
Bugün niyetliyim kızlar. Ramazan öncesi bu tansiyon durumunu deneyeyim bi kendimi göreyim diye tutayım dedim :)bakalım gün nasıl gececek :)
Allah kabul etsin canım, nasıl geçti günün.
Günaydın ballar💚
Uyku düzenimi yine bozdum da ben😬 beraberinde kaçamaklar geldi😬
2 gündür yiyorum maalesef. Bugünü çok hafif geçirmeliyim ve bu hafta pas geçmeden spor yapmalıyım..

Geçmişi okucam bi kahvaltı falan hazırlıyım da💚 siz de ceza düşünün dsnshbdb
Balım uyku bozuldu mu malesef düzen de bozuluyor ama bunun için şöyle bir şey yap istersen. Kaçamak gibi değil de öğün gibi yiyip belli bir zaman üstünden geçince uyu. Gündüz yeme saatlerini de ona göre ayarla. Ders çalışmak zorundasın ve bu şekilde bir düzen kurmak belki de iyi gelir.
sonngulen sonngulen ekurim bugün bu kadar yürüdüm:)
Balım ben de süre olarak 1 saatten fazla yürüyorum, 10bin adım oluyor. Senin bu yürüyüşün ne kadar adım yapıyor.

Afiyet olsun balım güzel menu😍
Spor daha da güzel 😍

Bugün benim enerjim ne kadar düşükse senin o kadar yüksek balım:KK70: ama yine de yarısı sana kaptiramam:KK12:

FitVenus FitVenus bal ekürim bundan sonra tepkilerimizi bile beraber koyuyoruz gel buraya :KK4:
Balım bana bir enerji geldi rahatlayınca. Şimdi de zayıflamaya odaklandım haliyle o yüzden de motivasyon tavan. İnşallah hep böyle gider :KK54:

Siz tepki koyarsınız da biz koyamaz mıyız sandın :KK70:@lisbethsalander00 lisbetim gel bak hele bu civcivin dili neler söyliir, neymiş bizi yenecekmiş :KK70::KK50:

Balım uyku bozuldu mu malesef düzen de bozuluyor ama bunun için şöyle bir şey yap istersen. Kaçamak gibi değil de öğün gibi yiyip belli bir zaman üstünden geçince uyu. Gündüz yeme saatlerini de ona göre ayarla. Ders çalışmak zorundasın ve bu şekilde bir düzen kurmak belki de iyi gelir.
Songulum ben de ne yaptığımı bilmiyorum ki bi geç yatıyorum bi erken.
Aslında ramazan geliyor geç uyumaya kendimi alıştırmak mantıklı geliyor bi yandan da. Ben de hiç gece insanı degilim algilarim sabah saatlerinde açık oluyor :KK70:
Dediğin gibi yeme saatlerini ileri çekmek lazım balım.

Balım bana bir enerji geldi rahatlayınca. Şimdi de zayıflamaya odaklandım haliyle o yüzden de motivasyon tavan. İnşallah hep böyle gider :KK54:

Siz tepki koyarsınız da biz koyamaz mıyız sandın :KK70:@lisbethsalander00 lisbetim gel bak hele bu civcivin dili neler söyliir, neymiş bizi yenecekmiş :KK70::KK50:
Nerde bu eküriler ulenn:KK70:
Cuma günü bu mesajları hatırlatırım bak:KK62:
Artik dönmek yok iş iyi bir yere gitmiyor
FitVenus FitVenus Balım secret, olumlama, 777, aldım kabul ettim ne varsa bütün kozlarimizi kullanalim:KK70: ikimiz de olumlamaciyiz madem:KK70:

sonngulen sonngulen balım senin yürüyüş bandı vardı diye hatırlıyorum ceza olarak onda 30 dk yürü hızlı tempo.

FitVenus FitVenus balım sen de leslie istediğin bir videosunu 30 dk yap. (Biliyorsundur ama youtubeda son yıllarda çektiği videolar var onlar da güzel. Fast walking, boosted falan. Ama eskilerin yeri bende yine de ayri:KK70:)

Ceza verildiyse bu mesaji dikkate almayın, gormemisimdir 😂

Bana da biri ceza versin 2 günlük ama sağlam bi ceza olsun:KK70:

Bugün yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum ona ek olabilir.
Kesmişler cezanı :KK70:
Kızlar ağzınızdan çıkana dikkat edin dua yerine geçer derler ya, ya da evrene mesaj da diyebiliriz. Dün şakasına nerde benim cezam, cezaaa cezaa dedim. Sabahtan bu yana Gelen cezalarımı ufaktan büyüğe yazıyorum
*kahve makinesinin cezvesinin kulp kısmı elimde kaldı neyse dedim kırılmadı yapılır,
* kızım saksı toprağıyla oynamış yeni su vermiştim her yer çamur oldu,
*mutfak evyesinden su kaçırmış borular dolap içindeki raf şişmiş her yer suydu ben gördüğümde,
* ve asıl kabus: gider (yerden) bir miktar taşmış
Bildirim görünce hay şom ağzım dedim.
İPTAL İPTAL İPTAL
ÖDÜL İSTİYORUM, BÜTÜN ÖDÜLLERİ VE İYİLİKLERİ ÜZERİME ÇEKİYORUM 🙏🏻
:dua:o_O
Canım kıyamam sana yaa, bir sürü iş çıkmış ama Allah beterinden saklasın, çok şükür hepsini halletmişsin. Kesinlikle bundan sonra hep güzel şeyler düşünüp hayatımıza güzellikleri çekiyoruz.
Aslında midem bulanıyordu ama yine de kalk yap dedim hala bulanıyor limonlu zencefil çayı içiyorum belki iyi gelir💚
Geçmiş olsun canım, üşüttün mü acaba.

Songulum ben de ne yaptığımı bilmiyorum ki bi geç yatıyorum bi erken.
Aslında ramazan geliyor geç uyumaya kendimi alıştırmak mantıklı geliyor bi yandan da. Ben de hiç gece insanı degilim algilarim sabah saatlerinde açık oluyor :KK70:
Dediğin gibi yeme saatlerini ileri çekmek lazım balım.
Ben bu son dönemlerde gece daha iyi çalıştığımı farkettim balım, belki sana da iyi gelir. Ramazanda sahura kadar oturup çalışmak da güzel olur, gündüz aç kafayla ders zor çünkü.
Nerde bu eküriler ulenn:KK70:
Cuma günü bu mesajları hatırlatırım bak:KK62:
Artik dönmek yok iş iyi bir yere gitmiyor
FitVenus FitVenus Balım secret, olumlama, 777, aldım kabul ettim ne varsa bütün kozlarimizi kullanalim:KK70: ikimiz de olumlamaciyiz madem:KK70:
Biz de olumlarız nolacak yani :KK70: benim ekürim bir gelir pir gelir sen merak etme :KK50:

Kesmişler cezanı :KK70:

Canım kıyamam sana yaa, bir sürü iş çıkmış ama Allah beterinden saklasın, çok şükür hepsini halletmişsin. Kesinlikle bundan sonra hep güzel şeyler düşünüp hayatımıza güzellikleri çekiyoruz.

Geçmiş olsun canım, üşüttün mü acaba.
Balım ben dun bi halt yedim gittim meybuz yaptım yedim:KK70: çocukluğumda çok severdim :oops:
Belki o dokunmuş olabilir.

Ben bu son dönemlerde gece daha iyi çalıştığımı farkettim balım, belki sana da iyi gelir. Ramazanda sahura kadar oturup çalışmak da güzel olur, gündüz aç kafayla ders zor çünkü.

Biz de olumlarız nolacak yani :KK70: benim ekürim bir gelir pir gelir sen merak etme :KK50:
Evet balım değişiklik iyi geliyor 🥰

Biz daha çok olumlariz:KK12::KK12::KK12:

Ee yok mu yarın lisbete bi künefe ismarlaman:KK58:

Hosgeldiniz😁
Tabi ki katılabilirsiniz. İlk sayfayı okumanızı rica edicem önce ☺️
Kendinizi tanıtır misiniz?
İsmim yonca .2 yıllık anneyim öykü adında tontis bir kızım var.dogum kiloları sorunumdu 70 kiloydum .40 gün önce spora yazildim .hayatimda hiç diyet yapmamıştım şuan güncel kilom 66. Hedef 58. Bu arada çalışıyorum. düzenli su içiyorum

Son düzenleme:
İsmim yonca .2 yıllık anneyim öykü adında tontis bir kızım var.dogum kiloları sorunumdu 70 kiloydum .40 gün önce spora yazildim .hayatimda hiç diyet yapmamıştım şuan güncel kilom 66. Hedef 58. Bu arada çalışıyorum. düzenli su içiyorum
Günaydın hoşgeldin kızlarımızın yaşı ortalama aynı (18 ay) ve doğumdan sonraki güncel kilolarımız aynı hefeflerimize koşarak ineriz inşallah💃
İlk kahvaltı bildirimi : 2 haşlanmış yumurta, 3 zeytin ,1 adet küçük domates, 1 bardak yeşil çay ama hiç doymadım
Akşam, günün menüsünü saatleriyle beraber toplu olarak paylaşıyoruz aklında olsun karışıklık olmasın 🌸

X