🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Selam kızlar nasıl gidiyor herşey
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik geçmiş olsun ya kıyamam 🥺minnacıklar hemen hasta olabiliyorlar bende de var bi tane cereyanda kalmaması için neler yapıyorum evde bi görsen 🤭
Ben daha iyiyim ağrım da yok kızımı kucağıma alamıyorum sadece o da inat gibi daha çok istiyor 😬 beslenmem çok düzensiz saçma. Kahvaltı yok akşam tırtıklıyorum ama yemiyorum saat belli değil çok kahve içiyorum sıkıntıdan.
68.5tum bu sabah. Son tartımdaki hale geldim çok şiş hissetmiyorum indim bakalım cumaya ne olacak

10 Mart menüsü
Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına da tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12:30 türk kahvesi ve 5 adet hurma
Akşam 18 00 balik yanına da roka salatası.
Litrelerce su içtim.
11 Mart menüsü
Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim sonrada peynirli omlet tahin pekmez zeytin yedim.
Öğlen 12 30 türk kahvesi iki adet hurma
Akşam 18 00 nohut yemeği pilav ve salata
Bol bol yürüdüm eşim ile

kittenlove kittenlove balım naptin nerelerdesin😊
Herkese merhabaaa 🌸

Umreden döndüm bugün 😍 Allah isteyen herkese nasip etsin oranın duygusu ,maneviyatı anlatılamıyor .bol bol dua da ettik .

İnşallah orda kazandıklarımızı kaybetmeden hayatımıza devam etmek nasip olur ❤️

Önce menülerimi paylaşayım da civcivim bana cezamı kessin, ben de ona tabi :21:
11 Mart Cumartesi menüsü
13.00 kahvaltı
Patatesli yumurta (3 kaşık), biraz peynir, 3 yeşil zeytin, domates salatalık roka, 1 dilim esmer ekmek, şekersiz çay.

19.30 akşam
4-5 kaşık babagannuş, 2 kaşık süzme yoğurt, 7 adet çiğköfte (ev yapımı), biraz lavaş ekmek ve malesef 1 bardak kola.

20.30 ara
Çay yanı yaş pasta (6 kişilik pastanın 8de biri), birkaç adet cips.

Su 2 litre
Spor yok

12 Mart Pazar menüsü
12.30 kahvaltı
2 kaşık yoğurtlu domates soslu biber, 4 kaşık yumurta salatası, 2 dilim ekmek, 5 yeşil zeytin, 1 dilim beyaz peynir, şekersiz çay.

18.00 akşam
Yarım piliç çevirme (küçük piliçlerden), 2 kaşık pirinç pilavı, süzme yoğurt (1 kaşık falan), domates, 2 avuç kadar lavaş.

19.30 çay yanı avuç içi kadar kabak çekirdeği

Su 2 litre
Spor 14.000 adım

Balım 69.1 olan doğru fakat geçen haftaki kilomu aceleden sanırım yanlış yazmışım 😅
Beni 6larda çok yalnız bırakma, bekliyorum :))
Balım ahh keşke sihirli değnek olsa da hemen gelsem yanına her anlamda. Benim 6lar için daha çok yolum var ama elimden geleni yapacağım kuzum.

Ayağın bereketli demek ki:KK70:
Şimdi test edelim bakalım balım, ben yine toplu mesajlarımla geldim çünkü :KK70:
Doğru soyluyosun songulum. Öyle bir şeyler yapabiliriz.
Ya spor yarismasi dedim ama bi yandan da yapasım yok ne zaman spor yarismasi yapsak az kilo veriyorum nedenini cozemedim😁
Ama menü şeysi de güzel olur. Spor derseniz o da olur. Bi kızlar yazsin bakalım.
Etiket yaparız olmazsa.

ikili rakip evet aslinda cok iyi olur herkes rakibesini bilir ona gore davranir:KK70: bunu kesin yapalim.
Sanırım sen stres yapıyorsun balım, vücut da su topluyor olabilir. Yarışmalara bana genelde iyi geliyor, hırslı tarafım ortaya çıkıyor demek ki. Ben kısacası her şeye varım balım.
Seni çok iyi anlıyorum balım kamp yaptığım zamanlar ben de öyle oluyorum kendimden geçiyorum 🤦🏼‍♀️

Off hiç sorma canım ya yaş ilerledikçe hassaslasiyorlarmis daha çok dikkat etmek gerekiyormuş. Ben bilmiyordum:KK43: işin kötüsü bunları soğuk algınlığı bizdeki zatürre gibi ağır bir hastalık yani:KK43: inşallah kurtulur ölürse naparim bilmiyorum 3.5 yıldır beraberiz çok alismistim:KK42:
Aklına hiç kötüyü getirme balım, inşallah en kısa sürede iyileşecek cikcik balımız.
Ballar yarışma yapalım mı yapalım diyenler yazsin da ona göre kişi sayısını belirleyelim..
Benim kararım belli canım.
Sorduğun için sağ ol balım akşama kadar dinlendi uyudu suyuna ilaç kattım.
Eşimi çok sever onu görünce gider hep öper yanından ayrılmaz şimdi onu görünce biraz canlandı öpüyor yanına uçuyor 💚
Ama hala nefes almakta zorlaniyo :KK43: ilacını kullanmaya devam edicez bakalım inşallah iyileşir 🤲

Tamam balım 😘
Ah bebeğim ya kıyamam ben ona. Eminim kendine gelecektir en kısa zamanda.

Aynen balım 😐 o da seni öpüyor teyzesi😂 Bugün birazcık canlandı gibi ama bakalim💚

Off dün ben de kötü şeyler yaptim:bicak:
Birbirimize verelim o zaman:KK70:
Bugün dikkat etmemiz lazim yoksa önünü alamayiz😐 çok şiş hissediyorum.
Detayları öğrenmek lazım balım, bakalım neler yendi :KK70: İçimden bir ses ikimizi:KK6: de ancak leslie paklar diyor
Günaydın dün kaçamak günümdü 2 tost yedim👀detaylara girmiyorum sevgiler 😂
Kaçamak gününse sorun yok da canım,bugün de yediysen yandın sen :KK70:
Afiyet olsun canim😂
Benim kacamak günüm değildi neler neler yedim detaylara girmiyorum sevgiler😁
Ben tüm açık yüreklilikle detaylara girdim, sevgiler :KK70:
Selam kızlar nasıl gidiyor herşey
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik geçmiş olsun ya kıyamam 🥺minnacıklar hemen hasta olabiliyorlar bende de var bi tane cereyanda kalmaması için neler yapıyorum evde bi görsen 🤭
Ben daha iyiyim ağrım da yok kızımı kucağıma alamıyorum sadece o da inat gibi daha çok istiyor 😬 beslenmem çok düzensiz saçma. Kahvaltı yok akşam tırtıklıyorum ama yemiyorum saat belli değil çok kahve içiyorum sıkıntıdan.
68.5tum bu sabah. Son tartımdaki hale geldim çok şiş hissetmiyorum indim bakalım cumaya ne olacak
Canım sen kendini şu an çok zorlama bence diyet için. Şu an önemli olan fiziksel ve ruhsal sağlığın, toparlanmak için kendine biraz zaman ver. Suyu bol içmeye çalış, özellikle bağırsak tembelliğin olmasın, ameliyatın için sıkıntı çıkarır çünkü.
Herkese merhabaaa 🌸

Umreden döndüm bugün 😍 Allah isteyen herkese nasip etsin oranın duygusu ,maneviyatı anlatılamıyor .bol bol dua da ettik .

İnşallah orda kazandıklarımızı kaybetmeden hayatımıza devam etmek nasip olur ❤️
Allah kabul etsin canım.

Günaydın Ballar :)

11 Mart Cumartesi Menu :
11:00--2 yurmuta beyazı+3 ceviz+ bol yeşili'+ kaşar peyniri+2 dilim tambugday ekmeği+ekmeğimin yarım dilmiyle tahin pekmez
15:00--1 elma
17:00--kahve+soda+3 kare bitter+10 fındık
19:00--8 kaşık kuru fasulye+5 kaşık siyez bulgurundan pilav+ salata +3 kaşık yogurt
Akşam : az kuru yemiş

**kızlar canım çok i,stediği için tahin pekmez yedim :KK43: bir de akşamları boş geçemiyorum ne oalcak bu halim bilmiyorum.
12 Mart Pazar Menu:
11:00--2 yurmuta beyazı+3 ceviz+ bol yeşili'+ kaşar peyniri+2 dilim tam bugday ekmeği
15:00--2 dilim ananas+1 mandalina
19:00--6 kaşık kısır + marul+1 tabak toga corba

**2. arayı yapacak zaman bulamadım . araların saatine uymayınca d aakşamlarım zor geçiyor düzene girmek şart ama bi türlü yapamıyorum.

**hafta sonları spor yapamıyorum . bugun yürüyeğim inşALLAH.

Sağol canım benim :KK68: Bayağı zordu şükürler olsun bitti, hiç bitmeyecek gibiydi.

Ben de şimdilik sadece yürüyorum, o zaman ikimiz de her gün yürüdüğümüz zaman birbirimizi etiketleyerek yazalım kuzum. Ben de süre olarak o civarlarda yürüyorum, yaklaşık 10bin adım falan atıyorum. Hangi saatlerde yürüyorsun canım peki.
Balım bn genelde ögle aralarımı değerlendiriyorum. 12:00- 13:00 arası gibi yürüyorum .Sen hangi saatlerde yürüyosun?

Hala kk izni çıkmadı bana :KK42:

Balım kilomu da yazayım girmişken, sanırım diğer sayfaya yazmak gerekiyor öyle bir şey okudum sanki ama buraya yazacağım şimdi aceleden 😳

Geçen Cuma 71.0
Bu Cuma 69.1

Fark - 900 gr
Tebrik ederimmm enerjiciğim süpersin :KK200:
Çok iyi yapmışsın canım şifa olsun inşallah.
Tansiyonun da inşallah düzene girer bi sıkıntı çıkmaz🙏
inşALLAH Cİvcivim teşekkür ederim:KK200:
Lisbetim ellerine saglik😍😍😍
Ne demek balım :KK200:
Kızlar kuşum soğuk almis galiba hasta oldu :KK43: öyle inliyor arada bi uyurken bir de sessiz sessiz duruyor çok üzüldüm dün gece farkettim:KK43:
Hemen ilaç aldım takviye yaptım odayı isittim.
İnşallah bir şey olmaz 🥺
Minik burunları tıkalı 🥺
Geçmiş olsun Cİvcivim inşALLAH hızlıca düzelir . Nasıl şimdi?
Ballar yarışma yapalım mı yapalım diyenler yazsin da ona göre kişi sayısını belirleyelim..
Balım hafta sonu oglum ateslendi.sınıflarında salgın varmıs herkes hasta. ondan da bana sekecek gibi ama ben yarışmada elimden geleni yaparım. zaten fix yürümeye çalışıyorum.

X