🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Psikolojik sınırım 65 galiba inemiyorum aylardır resmen sanki insem gerisi gelecek ama tutuyorum orda sanki kendimi. Herkes incelemişsin diyor ama tartı hiç öyle söylemiyor. Doğumdan önceki kotlarıma giremiyorum girsem de beli patlayacak gibi oluyor bana rica etsem göbek eritici cezalar verebilir miyiz diyet yapamıyorum diyetin d sini ansam elimde gofret beliriyor öyle bir yeme bozukluğu bendeki oyüzden strese sokmadan kendimi çaktırmadan dikkat ediyorum keşke liste uygulayabilsem

Canim bence motive edecek bir sebep bulman lazım senin. Bana öyle geldi.
Göbek konusu ama yine ayni yere çıkıyor o daha çok beslenmeyle eriyecek bir sey
Tabi sikilasmak için egzersiz cezası veririz orası ayri

65ten aşağı inmek için sana ceza konusunda katı mi davransak ne yapsak bi çaresi olmalı. Mutlaka inersin. Sağlık sorunun yoksa tabi.

Haşimato tiroit hastasıyım belki başkaları da vardır grupta. Gerçi sucu ona atamam çünkü yıllar önce twşhis konuldu ve o zamanlr zayıfım
İnşallah inersin canım kacamaklari olabildiğince azaltmak lazım. Tabi tiroitten dolayı belki zor olur ama imkansız değil senin de dediğin gibi
Senin menüleri biraz ince eleyelim bu hafta cumaya güzel bi eksi hedefleyelim

4 Mart menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına da tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve iki adet hurma
Akşam 18 00 balık yanında bol.yesillikli.salata
5 Mart menüsü
Sabah 10 00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına da tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12 30 türk kahvesi ve iki adet hurma
Akşam 18 00 karnıyarık pilavı ve salata
Bol bol su içtim günüm bu şekildeydi kızlar

5 mart
Sabah 1 haşlanmış yumurta 2 dilim peynir 4 siyah zeytin 1 kapya biber 1 dilim ekmek
Ara 2 gün kurusu 1 fincan yeşil çay
Ara 2 ceviz
Akşam 5 yk taze fasulye yeşil salata 3 yk yoğurt
Ara 3 bisküvi
Ara 1 muz 2 yk yoğurt

merhaba hosgeldiniz

5 Mart Pazar:
11:00-- 2 yumurta beyazi+3 ceviz+10 badem+kasar peynir+ bol yeşillik

14:00--1 elma +1bardak tarçınlı laktozsuz sut
16:00--kahve+soda+3 kuru incir+10 badem

19:00-8 kaşık nohut yemegi+5 kaşık siyez bulgurdan pilav+bol salata

***Gun boyu tarçınlı su

Afiyet olsun kızlar
Hosgeldiniz kendinizi tanıtır mısınız

5 Mart Cumartesi Menüm
07.30 2 kaşık yulaf, 1 kaşık yoğurt, 1 yumurta cirpip yagsiz tavada pişirdim krep tarzı oldu. üstüne 1 dilim kaşar ve kapya biber koydum. Bunu 4e bölüp 1 dilimini yedim. Ayyy anlatırken yoruldum

09.00 türk kahvesi, 1 avuç çiğ kuru yemiş kuru meyve karisimi

13.00 3 galeta (fazla oldu)

17.00 1 tabak portakallı kereviz yemegi ama tabak doluydu 1 dilim ekmek

18.00 1 un kurabiyesi

Spor; yok
Su; 2 lt

Dün resmen doyamadım ya

Balım spor rutinine 20 dk eklmeni rica ediciiimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…