🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kızlar 1 saat 15 dk yürüdüm geldim :) şimdi yeşil çay içeceğim:)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-03-06 at 14.07.21.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-06 at 14.07.21.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 26
Hayırlı Kandiller herkese güzelliklere vesile olsun inş

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik kuzum bana bir hafta müsade edermisiniz bu kez de oğlum getirdi cuma influenza gerçekten bağışıklığım düşük sanırım bir ayda ikinci bu hastalık ateş kendimi toparlamaya ihtiyacım var misafir vardı dünde 😞bugün gitti baktı hastayız zorla direniyorum yatsam kalkamayacağım öyle üç gün kesintisiz uyumaya ihtiyacım var ki

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik kuzum bana bir hafta müsade edermisiniz bu kez de oğlum getirdi cuma influenza gerçekten bağışıklığım düşük sanırım bir ayda ikinci bu hastalık ateş kendimi toparlamaya ihtiyacım var misafir vardı dünde 😞bugün gitti baktı hastayız zorla direniyorum yatsam kalkamayacağım öyle üç gün kesintisiz uyumaya ihtiyacım var ki
Çok geçmiş olsun canım ya:KK43: Tamam sen bir hafta dinlen iyileşin öyle gel🩷 inşallah dinlenebilirsin😔
Sana da hayırlı kandiller🩷

Geçmiş olsun Canım. Rabbim şifalar versin.

X