🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tünaydın balım, uyumuş dinlenmişsindir. Ohh yemekler de hazır süper. Ben de ne yapacağıma karar verdim en azından. Yapması, bulmasından kolay. Bizim burda da bugün çok sıcak, tişörtle bile gezilir.

Şimdi gelelim fasülyenin faydalarına, sen kaçamak olarak ne yedin bakalım.
Ceza veren çıkmazsa ben veririm balım sen hiç meraklanma
Çok şükür iyiyim civcivim

civcivim DR. songulcugume 10 dk ek yürü demişssin ya o da evde yürümüş nasıl ceza vermedin
Helal be lisbetim, arkamda dağ gibi durmuşsun
Yanlış anlama oldu lisbetim galiba songulene verdim de kürkmantolus ye vermedim onu demek istedim
Kürkmantolus ye de siz verin diye size bıraktım yani
Ve bana verilecek bir de
Olsun balım lisbetcim beni ne güzel savunmuş, pek hoşuma gitti
KurkmantoluS BismilALLAH deyip ilk cezanı ben vereyim diyorum 40 sn plank durusu yap öde bedelini
Süper ceza canım, cikcik de bana mı kaldı böylece Dünün intikamını mı alsam acaba (kıyamam da ben ona)
Civcivim bişey sorucam ya Dr Songul hanımcıgım yoksa Dr. Songulen Hanımcıgım mı :) ya ben ismini yanlış mı yazıp duruyorum
Gönlünden dilinden ne geçiyorsa o canım

Teşekkür ederim canım.diyetve spora her turlu devam edeceğim canım.diyet yapmasam zaten hiç düşmeyecek herhalde .

Civciv verdi 10 dk yürüyüş :)

ceza geliyor desene
Bu arada ben 2 dilim helva yedim kaçamak olarak

Yanlış anlama oldu lisbetim galiba songulene verdim de kürkmantolus ye vermedim onu demek istedim
Kürkmantolus ye de siz verin diye size bıraktım yani
Ve bana verilecek bir de
Bu arada benim adım şerife
KurkmantoluS BismilALLAH deyip ilk cezanı ben vereyim diyorum 40 sn plank durusu yap öde bedelini
Tamam hocam
Ben aldım cezamı

Balım ip konusunda tüm hücrelerimle katiliyorum çok severim kendisini. Kilo verdiği dönem arttira arttıra yüksek sayilara kadar cikmistim diye hatırlıyorum

Ben de cok şaşkınım hava konusundan alyam ya yaz gibi cidden orda da mart soğuk geçer sonra açar sanirim
Ellerine sağlık balım iyi yapmissin
Evet ya senin diyet bayağı zor ama sen basarirsin
Ne sınavına hazırlanacaksın canım?

Ben de şükür iyiyim ders spor temizlik bunalım ne ararsan var. Hepimizin tabi şu süreçte psikolojisi gelgitli de..
Balım vereceksen de insafli ol 1 saat 35 dk yürüdüm geldim ona göre

Tamam hocam

Ben aldım cezamı
Hay Allah razı olsun kullanıcı adını yazcam diye parmaklarım felç geçirdi Tamam bundan sonra serifemizsin
Benim ceza hala yok

Dukan birası yaptım yürüyüşten önce soğudu şimdi içiyorum biraz olsun ödemimi atar insallah..
Normalde 2 hafta yapılıyor ama ben hiç öyle uzun yapmadim 4 gün falan yapıp bırakırım genelde. Faydası oluyor mu bilmiyorum ama sonuçta yararli bir şey diye meyve suyu niyetine içiyorum yazın iyi gidiyor buzlu buzlu

Afiyet olsun civcivim şifa olsun ben de bişeyleri sürdürmekte zorlanıyorum.diyete baslarken 40 gün detoks yaptıgımda hergun zorla yapıyodum

tamam canım, kendini en iyi sen tanırsın, biz hasta olmandan endişelendik sanırım.
Önceki zayıflama serüvenimde 1000 üzeri yapıyordum ama şimdi kilom çok fazla, biraz daha hafifleyince ona başlarım. Bacaklardan da olmayalım dimi
Ahahah Songülcüğüm beyaz ekmege karsıyız eksı mayalı olana izin veriyosa diyetisyenler ben bişey diyemem :)
Resmen beyaz ekmek bağımlısıyım, kölesiyim. beyaz ekmeğimiz efendimisss
KıZlar şok da mocha yeşilçay çilekli bişi var ya sağlıklı mıdır benim nescafe bağımlılığı yerine aldım ama tadlandırıcılı sanırım bilen içen var mı ?
Hiç görmedim ve kullanmadım canım. Soğuk bir içecek galiba, ben bugün ananaslı yeşil çay içtim, denemediysen onu dene, çok güzel bir tadı ve kokusu var.

Tamam hocam

Ben aldım cezamı
Kaçırdım seni yaa, neyse senin biletini kestiler, civciv bana kaldı
Balım ip konusunda tüm hücrelerimle katiliyorum çok severim kendisini. Kilo verdiği dönem arttira arttıra yüksek sayilara kadar cikmistim diye hatırlıyorum
İlerleyen zamanlarda yine çıkarız balım
Dur sen dur, ben ders yapıp geldim ondan yok. bizim meşhur köprü hareketi vardı hatırlar mısın, 15 tane ondan yap balım. Hareketi hatırlamazsan yollarım ben sana.

Balım yaa kalp kalbe karşı, ben de iki saat önce dukan birası yapayım diyordum eşime, ben de buz gibi içmeyi seviyorum. Ilık içmek bence çok zor.

Belki tekrar başlarsın ipe benim gözüm yemiyor ya ne kadar bacaklarım güçlenmiş gelsede.
Hava için doğru umarım biraz da yağar su sorunu var birçok ilde Mart yağışlı geçer inş

Bende 30 dakika yürüdüm 40 dakika reformer yaptık bacak sırt kol yaptırdı gerçekten iflahım kesildi bu kez. Sabah bende ödem yoktu regl 3. Gün listeye yazmamışım Tarçınlı kahve yanına hep soda koydum ona yordum bu ay

Memnun olduk şerife :)afiyet olsun canım hızlıca dengelersin
Ben emziriyorum ya gitmiştir şimdiye o
Bana sero derler buralarda

Yok canım maşallah turp gibiyim

Süpersin Civcivim gelsin eksiler :)
İnşallah balım ya kaçamaklar oldu Haftanın başından beri ama toparlayabildigim kadar artik
Aa evet hatırlıyorum balım tamam yapayim yemeği yeni yedim hazmediyim de
Balım yaa kalp kalbe karşı, ben de iki saat önce dukan birası yapayım diyordum eşime, ben de buz gibi içmeyi seviyorum. Ilık içmek bence çok zor.
Evet ya ben de içemiyorum ılık halini
Evet balım keşke daha çok yağsa bu sene burda da çok az yağdı

Ben emziriyorum ya gitmiştir şimdiye o

Bana sero derler buralarda
Ya ben seni hatırlıyorum sanki de nerden hatırlıyorum bilmiyorum. Demek okudum bi yerde. Hep kürk mantolu sero diye kalmissin aklımda ama belki başka biridir diye soylemedim
Tamam bundan sonra sero deriz

1 Mart Çarşamba Menüm
13.30 türk kahvesi, yarım elma
17.00 yarım kuru incir, 1 ceviz 1 badem 1 kaju
18.00 1 karnıyarık (fırında közledim kizartmadim), 1 dilim ekmek, 1 kase yoğurt

Spor; 1 sa 35 dk yürüyüş, 15 tane köprü yapcam birazdan.
Su; 2 lt (dukan birası icinde)

*Dün geceki kacamaktan dolayi hiç aç hissetmedim kahvaltıyı atladım ondan. Hala aç hissetmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…