🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tünaydın kızlar geç uyandım yemegi falan hallettim anca girebildim.

Dün gece ben kaçamak yaptım o yüzden bugünü bayağı hafif gecircem.

Şimdi bi geçmişi okucam. Hava bayağı yumuşak bu ara denize girilir yani o derece oldu bi iki gündür. Bi yürüyüşe çıkayım. Havanın yumuşak olması ve yazın geliyor olması bi tık panik yapmadı değil beni

Dışarda mı yürüyorsun bantta falan mı, benim dışarda pek imkanım yok açık hava en güzeli aslında

Geçmiş olsun yaa regl ağrısı mı temizlik yaparken bi yerini mi incittin
Balım regl agrisiydi dün cok kotuydum surundum resmen
Çok şükür bugün iyiyim
Balım geçmiş olsun iyi misin simd?
Balım tabi ki söyle bizm sorunumuz zaten bilip uygulayamamak. Duymamız gerekiyor gerçekleri
Bugün ilk kaçamağımı yaptım

Üzülme ve kendini sessizce cezanin kucagina birak

KurkmantoluS ya ben ceza vermedim kim verecekse versin.
Ayrıca ben de kaçamak yaptım kim ceza verecekse versin yolumuza bakalım biz de ona göre

Kendimi kurtların arasında iki kuzu kalmışız gibi hissettim böyle de
Birazdan yürüyüşe cikcam zaten dünün bedelini ödemek icin ona gore insaf edin

Teşekkür ederim canım evet biraz zor ama çok şükür .

Balım geçmiş olsun iyi misin simd?
Çok şükür iyiyim civcivim
civcivim DR. songulcugume 10 dk ek yürü demişssin ya o da evde yürümüş nasıl ceza vermedin

Çok şükür iyiyim civcivim

civcivim DR. songulcugume 10 dk ek yürü demişssin ya o da evde yürümüş nasıl ceza vermedin
Yanlış anlama oldu lisbetim galiba songulene verdim de kürkmantolus ye vermedim onu demek istedim
Kürkmantolus ye de siz verin diye size bıraktım yani
Ve bana verilecek bir de

Ben aslında 24 saatte bir günde 1 öğün yiyerek 6 kilo verdim sonra 2 öğüne geçtim o yüzden bazen canım yemek istemiyor bende yoğurt süt falan geciştiriyorum akşamları aç olsam yerim biseyler ama açlık hissetmiyorum son 3 gündür böyle oldum

Çok tatlısınız ya cezalarda Ben tam okuyamadım son ikiye baktım herkes süper gözüküyor.
Saricivcivcikcik deniz havası yumuşaklık mı dedin istanbul kapalı bir hava dengesizlik hasta edecek kapatmıştım kombiyi geri açtım yağmur yağsa yağışda yok insanın içini karartan bir durum.

sonngulen canım hayali ip atalama bende denedim bacaklarına dikkat et yaparken güçlendirmeden yaptığım da birkaç hafta mahvetmişti ama nabzı uzaya çıkarıyor ne yaparsam yapayım pilates Leslie nabz öyle yükselmiyor

Sağ ol balım sen napiyorsun nasılsın? Yoğunsun galiba bu aralar
İyiyim canım. Kayinvalidemler buradaydi. Derken onlar gidince yatak odasını ve giyinme odasını temizleyim dedim sonra çalışma odası kaldi onun için havanın güzel olmasını bekliyordum. Diyete devam ediyorum . Karaciğer temizliği zordu baya benim için. Hala da etkisinden çıkamadım. Temizlik ardına da dikkat etmem gerekiyor yemememe icmememe. Kahveyi cok özledim şimdilik içemiyorum. Burnumda tuttu neredeyse. Öyle canım bu sene için sınava hazırlanmayı düşünüyorum. Çalışmayı düşünürken en iyisi sınava hazırlanmak diye düşündüm. Birde tabi bebek istiyoruz. Onun çalışmaları. Hayat çok yoğun devam ediyor yani sen nasılsın canım nasıl gidiyor

Yarım ekmeğe ceza veriyoz mu
Ahh ahh aldım ben cezamı, başımın üstüne de koydum canım
Bugün ilk kaçamağımı yaptım
Aaa bu gözler neler görüyor, şimdi yukardaki soruyu sana sorayım mı

Şaka bir yana saat daha erken canım, akşamı dengeleyerek ve mümkünse günün geri kalanını hareketli geçirerek kaçamağı tolere edebilirsin.

Benim yarım ekmeğe boşuna mı ceza geldi yani canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…