🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

1 Mart Çarşamba Menüm
13.30 türk kahvesi, yarım elma
17.00 yarım kuru incir, 1 ceviz 1 badem 1 kaju
18.00 1 karnıyarık (fırında közledim kizartmadim), 1 dilim ekmek, 1 kase yoğurt

Spor; 1 sa 35 dk yürüyüş, 15 tane köprü yapcam birazdan.
Su; 2 lt (dukan birası icinde)

*Dün geceki kacamaktan dolayi hiç aç hissetmedim kahvaltıyı atladım ondan. Hala aç hissetmiyorum😁
Afiyet olsun balım menü de spor da çok güzel olmuş, bence bugün dengeyi getirmişsin. Geceye dikkat et olur mu, yine geç yatacaksin muhtemelen.

1 Mart Çarşamba menüsü
14.30 kahvaltı
4 kaşık yoğurt, 4 kaşık yulaf ve müsli karışımı (kuru meyveli), küçük boy yarım kırmızı elma, 1 küçük boy muz, 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi. Karıştırıp yedim.

15.00 ara
1 kupa ananaslı yeşil çay

18.30 akşam
1 kase haşlanmış tavuk (çorba gibi sulu tavuktu), 1 kase yoğurtlu çiğ kereviz, 1 dilim esmer ekmek.

2.5 lt su
Sporu sonra yazarım.

İnşallah balım ya kaçamaklar oldu Haftanın başından beri ama toparlayabildigim kadar artik😕

Aa evet hatırlıyorum balım tamam yapayim😍 yemeği yeni yedim hazmediyim de😁

Evet ya ben de içemiyorum ılık halini😐

Evet balım keşke daha çok yağsa bu sene burda da çok az yağdı:KK43:

Ya ben seni hatırlıyorum sanki de nerden hatırlıyorum bilmiyorum. Demek okudum bi yerde. Hep kürk mantolu sero diye kalmissin aklımda ama belki başka biridir diye soylemedim😁
Tamam bundan sonra sero deriz😁
Evet evet o benim. Bende seni hatırlıyorum ama nerden bilmiyorum 😂

Afiyet olsun balım menü de spor da çok güzel olmuş, bence bugün dengeyi getirmişsin. Geceye dikkat et olur mu, yine geç yatacaksin muhtemelen.
Balım aslında şu an açım ama şişkinlik devam ediyor regl doneminin en yoğun zamanı muhtemel onun da etkisi var ama.
Bugün geç yatmamaya caliscam songulum.
1 Mart Çarşamba menüsü
14.30 kahvaltı
4 kaşık yoğurt, 4 kaşık yulaf ve müsli karışımı (kuru meyveli), küçük boy yarım kırmızı elma, 1 küçük boy muz, 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi. Karıştırıp yedim.

15.00 ara
1 kupa ananaslı yeşil çay

18.30 akşam
1 kase haşlanmış tavuk (çorba gibi sulu tavuktu), 1 kase yoğurtlu çiğ kereviz, 1 dilim esmer ekmek.

2.5 lt su
Sporu sonra yazarım.
Afiyet olsun balim😍 bu arada sen az yemek için sakın kendini zorlama su an. Sağlıklı şeylerden çok ye. Sonra biliyorsun kilo verdikçe zaten azaltiyoruz yediklerimizi. Yavaş yavaş gidelim. Sonra hiçbir şey yemesek de kilo veremiyoruz yaşadık bunları biliyoruz 😐
Ekmek için ceza verdim dün ama senin için normal olabilir o kadar ekmek bence😁 vicdan azabı çekiyorum:KK70:
Evet evet o benim. Bende seni hatırlıyorum ama nerden bilmiyorum 😂
Denk gelmişiz demekki bi yerlerde😍
Kızlar çok üzgünüm ama diyetin 3.günü benim süt nerdeyse azcık kaldı. Oğlum dün gece uyumadı hep emmek istedi. Bugün de keza öyle ve süt yok 🥺🥺
Canim bi bilgim yok ama diyetten dolayi kesilme durumu olabiliyor mu? Doktora bi danissan mi napsan:KK43: kızlar da şimdi fikir verir ama..

Kızlar What.. spp grubu kursak olmaz mı ya, buranın takibi zor oluyor. Ben 2sene önce 10 kg verirken bi motivasyon grubundaydim, çok iyi gelmişti ama bulamıyorum onu. Biz bari kursak kimler katılır?
Canim o tarz gruplar forumda hem yasak hem de güvenlik açısından herkesin burda numara vermesi uygun olmaz.. O yüzden ben sicak değilim o fikre 🤨

Şeytan diyor git mutfaktan birkaç galeta al ye nolcak çayın yaninda🫣
Sonra melek diyor saçmalama yaptığın kacamaklara say bosan da semerini ye 🫠 böyle yapa yapa oldun 70 kilo :KK11:

Kendi kendimi vazgecirdim su an yazmama gerek kalmadı ama o kadar yazdık mecbur göndercez:KK70:

Balım aslında şu an açım ama şişkinlik devam ediyor regl doneminin en yoğun zamanı muhtemel onun da etkisi var ama.
Bugün geç yatmamaya caliscam songulum.

Afiyet olsun balim😍 bu arada sen az yemek için sakın kendini zorlama su an. Sağlıklı şeylerden çok ye. Sonra biliyorsun kilo verdikçe zaten azaltiyoruz yediklerimizi. Yavaş yavaş gidelim. Sonra hiçbir şey yemesek de kilo veremiyoruz yaşadık bunları biliyoruz 😐
Ekmek için ceza verdim dün ama senin için normal olabilir o kadar ekmek bence😁 vicdan azabı çekiyorum:KK70:

Denk gelmişiz demekki bi yerlerde😍

Canim bi bilgim yok ama diyetten dolayi kesilme durumu olabiliyor mu? Doktora bi danissan mi napsan:KK43: kızlar da şimdi fikir verir ama..
Kesilemdi kuzum azaldı. Ben diyetisyene sormuştum daha erken dedi bebek 3.5 aylık 6 ay sonra gel dedi ama brn yine de denemek istedim cidden azaldı

Balım ip konusunda tüm hücrelerimle katiliyorum çok severim kendisini. Kilo verdiği dönem arttira arttıra yüksek sayilara kadar cikmistim diye hatırlıyorum 😍

Ben de cok şaşkınım hava konusundan alyam ya yaz gibi cidden😬 orda da mart soğuk geçer sonra açar sanirim

Ellerine sağlık balım iyi yapmissin💚
Evet ya senin diyet bayağı zor🥺 ama sen basarirsin😍
Ne sınavına hazırlanacaksın canım?

Ben de şükür iyiyim ders spor temizlik bunalım ne ararsan var. Hepimizin tabi şu süreçte psikolojisi gelgitli de..

Balım vereceksen de insafli ol 1 saat 35 dk yürüdüm geldim ona göre:KK70:

Hay Allah razı olsun kullanıcı adını yazcam diye parmaklarım felç geçirdi :KK70: Tamam bundan sonra serifemizsin :KK60:
Benim ceza hala yok:KK70:
Ah canım çok teşekkür ederim inşallah 😀
Adlı Hakim/savcılık sınavına hazırlanacağım canım

1mart Çarşamba menüsü
Sabah 10 :00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı arkasına tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12: 30 sebze yemeği ve bir adet kivi
İkindin 14:30 kış çayı yanına hurma
Aksam 18 00 sebze yemeği yanına yogurt
Menüm bu şekildeydi hanımlar
Spor yok
Su 1litre
yarında su orucu yapacağım inşallah cuma günü tartıldigimizda görüşürüz,♥️

Kızlar ben diyete devam edemicem çok kısa vakit geçirdik ama hepinizi çok sevdim🌸🌸

Şuan oğluma haksızlık ediyor gibi düşünüyorum o yüzden sağlıklı beslencem ama diyet yapmıcam. Hepinizi öpüyorum bol eksi kg lı günleriniz olsun 🥳😍
Tamam canim hayırlısı olsun biz de seni sevdik teşekkürler ☺️

28 şubat
Sabah 1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
5 siyah zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
1 közlenmiş kapya biber
Ara 1 fincan yeşil çay 2 kuru hurma
Öğle 6 yk patlıcan yemeği 3 yk yoğurt
Ara 1 küçük boy americano
Akşam tavuklu salata

1 mart
Sabah 1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
1 közlenmiş kapya biber
5 yeşil zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
Ara 1 fincan yeşil çay 2 bisküvi
Ara 3 bisküvi çay
Akşam 5 yk etli sebzeli yemek salata 3 yk yoğurt
Ara 1 muz 2 yk yoğurt

01 Mart Çarşamba menu:

kahvalltıya kadar yesıl cay
11:00-tahinli kuru meyveli yulaf lapası
14:00--1 küçük ayva+12 badem
16:00--sade soda +sade kahve+3 kare bitter+10 badem
19:00--100 gr kadar tavuk(200 gr cıvarı olması gerekiyo ama ben yiyemiyorum tavuk etini )+bol salata (içine hasşlanmış barbunya)+4 mercimek köftesi(3 galeta vardı yanında onun yerine mercimek köftesini koydum )

Gelelim yediğim nanenelere :KK70:
Yine misafir vardı ve ben dayanamadım 1 bucuk tane tuzlu kurabıye yedım .tuza ıhtıyacım varmışcasına :KK43:
Cezama razıyım... ama dizimin sakatlıgını göz önünde bulundurup yürüşüyüme ekleme yaparsanız daha rahat uygularım cezamı :) malesef diger sporları yapamıyorum ..

X