🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tünaydın kızlar geç uyandım yemegi falan hallettim anca girebildim.

Dün gece ben kaçamak yaptım :bicak: o yüzden bugünü bayağı hafif gecircem.

Şimdi bi geçmişi okucam. Hava bayağı yumuşak bu ara denize girilir yani o derece oldu bi iki gündür. Bi yürüyüşe çıkayım. Havanın yumuşak olması ve yazın geliyor olması bi tık panik yapmadı değil beni😬

Dışarda mı yürüyorsun bantta falan mı, benim dışarda pek imkanım yok açık hava en güzeli aslında

Geçmiş olsun yaa regl ağrısı mı temizlik yaparken bi yerini mi incittin😕
Balım regl agrisiydi dün cok kotuydum surundum resmen🤦🏼‍♀️
Çok şükür bugün iyiyim 🙏
28 Şubat Menu :
Kahvaltıya kadar filtre kahve
11:00--incirli cevizli yulaf lapası üzerine muz
14:30--3 kara bugday patlagı+3 tatlı kasıgı fıstık ezmesi

16:30--sade kahve +sade soda+3 kayısı + 10 badem

19:00--8 kasık haşlanmış mercimek eklenmiş bol salata+2 galeta

***Akşam işten çıkarken başım agrımaya başladı .İş yerinde bir arkadasımın basına kötü olaylar geldi ona üzülmüştüm biraz.Sonra midem bulanmaya başladı. Tansıyonum yükselmiş. aksam yediklerim malesef geri gitti. galiba artık dahiliyeye gidip gerekiyosa ilac baslıcam. spor da dıyette dengede tutmuyor sanırım artık tansıyonu.
Balım geçmiş olsun :KK43: iyi misin simd?
Hayali ip atlamayı hiç denemedim canım bu kiloda ama merak da ettim, bugün küçük bir deneme yapacağım.

Afiyet olsun canım, güzel bir menü olmuş. Akşam yemeği karbonhidrat ağırlıklı olmuş, onu dengelemek lazım. (Başkasına yazarken nasıl da biliyorum dimi her şeyi, sanki benimki öyle olmamış gibi :KK70: )

Afiyet olsun canım, çok güzel bir menü.

afiyet olsun canım, zor bir sistem uyguluyorsun, kolay gelsin diyorum.

Afiyet olsun canım, bana bunlar çok az görünüyor ama bir bildiğin vardır eminim.

Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel olmuş. Seninki diyetisyen menüsü müydü doğru mu hatırlıyorum.

Afiyet olsun canım, güzel bir menü ve spor.
Balım tabi ki söyle bizm sorunumuz zaten bilip uygulayamamak. Duymamız gerekiyor gerçekleri:KK70:
Bugün ilk kaçamağımı yaptım :KK43:
:sopa::sopa::sopa:
Üzülme ve kendini sessizce cezanin kucagina birak:anne:

KurkmantoluS KurkmantoluS ya ben ceza vermedim kim verecekse versin.
Ayrıca ben de kaçamak yaptım kim ceza verecekse versin yolumuza bakalım biz de ona göre:KK19:

Kendimi kurtların arasında iki kuzu kalmışız gibi hissettim böyle de:KK53:
Birazdan yürüyüşe cikcam zaten dünün bedelini ödemek icin ona gore insaf edin😁

Hayali ip atlamayı hiç denemedim canım bu kiloda ama merak da ettim, bugün küçük bir deneme yapacağım.

Afiyet olsun canım, güzel bir menü olmuş. Akşam yemeği karbonhidrat ağırlıklı olmuş, onu dengelemek lazım. (Başkasına yazarken nasıl da biliyorum dimi her şeyi, sanki benimki öyle olmamış gibi :KK70: )

Afiyet olsun canım, bana bunlar çok az görünüyor ama bir bildiğin vardır eminim.

Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel olmuş. Seninki diyetisyen menüsü müydü doğru mu hatırlıyorum.

Teşekkür ederim canım evet biraz zor ama çok şükür .

Balım geçmiş olsun :KK43: iyi misin simd?
Çok şükür iyiyim civcivim :KK200:
KurkmantoluS KurkmantoluS ya ben ceza vermedim kim verecekse versin.
Ayrıca ben de kaçamak yaptım kim ceza verecekse versin yolumuza bakalım biz de ona göre:KK19:

Kendimi kurtların arasında iki kuzu kalmışız gibi hissettim böyle de:KK53:
Birazdan yürüyüşe cikcam zaten dünün bedelini ödemek icin ona gore insaf edin😁
civcivim DR. songulcugume 10 dk ek yürü demişssin ya :KK70: o da evde yürümüş :KK70: nasıl ceza vermedin :KK70:

Çok şükür iyiyim civcivim :KK200:

civcivim DR. songulcugume 10 dk ek yürü demişssin ya :KK70: o da evde yürümüş :KK70: nasıl ceza vermedin :KK70:
Yanlış anlama oldu lisbetim galiba songulene verdim de kürkmantolus ye vermedim onu demek istedim😁
Kürkmantolus ye de siz verin diye size bıraktım yani😁
Ve bana verilecek bir de :bicak:

Ben aslında 24 saatte bir günde 1 öğün yiyerek 6 kilo verdim sonra 2 öğüne geçtim o yüzden bazen canım yemek istemiyor bende yoğurt süt falan geciştiriyorum akşamları aç olsam yerim biseyler ama açlık hissetmiyorum son 3 gündür böyle oldum

Çok tatlısınız ya cezalarda ❤️ Ben tam okuyamadım son ikiye baktım herkes süper gözüküyor.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik deniz havası yumuşaklık mı dedin 🥹 istanbul kapalı bir hava dengesizlik hasta edecek kapatmıştım kombiyi geri açtım yağmur yağsa yağışda yok insanın içini karartan bir durum.

sonngulen sonngulen canım hayali ip atalama bende denedim bacaklarına dikkat et yaparken güçlendirmeden yaptığım da birkaç hafta mahvetmişti ama nabzı uzaya çıkarıyor ne yaparsam yapayım pilates Leslie nabz öyle yükselmiyor 😊😊

Sağ ol balım sen napiyorsun nasılsın? Yoğunsun galiba bu aralar 😐
İyiyim canım. Kayinvalidemler buradaydi. Derken onlar gidince yatak odasını ve giyinme odasını temizleyim dedim sonra çalışma odası kaldi onun için havanın güzel olmasını bekliyordum. Diyete devam ediyorum . Karaciğer temizliği zordu baya benim için. Hala da etkisinden çıkamadım. Temizlik ardına da dikkat etmem gerekiyor yemememe icmememe. Kahveyi cok özledim şimdilik içemiyorum. Burnumda tuttu neredeyse. Öyle canım bu sene için sınava hazırlanmayı düşünüyorum. Çalışmayı düşünürken en iyisi sınava hazırlanmak diye düşündüm. Birde tabi bebek istiyoruz. Onun çalışmaları. Hayat çok yoğun devam ediyor yani sen nasılsın canım nasıl gidiyor

Yarım ekmeğe ceza veriyoz mu😂😂
Ahh ahh aldım ben cezamı, başımın üstüne de koydum canım :KK70: :KK70:
Bugün ilk kaçamağımı yaptım :KK43:
Aaa bu gözler neler görüyor, şimdi yukardaki soruyu sana sorayım mı :KK70:

Şaka bir yana saat daha erken canım, akşamı dengeleyerek ve mümkünse günün geri kalanını hareketli geçirerek kaçamağı tolere edebilirsin.

Ekşi mayalı ekmek de sorun yoktur canım ama mıktarı yarım deyınce onu bilemedim. kac gr oldugunu bılıyo musun ? ben 93 kıloyken kahvaltıda 100 gr ekmek hakkım vardı . yani gramajına bakmanı tavsıye ederım :KK200:
Benim yarım ekmeğe boşuna mı ceza geldi yani canım :KK70:

X