🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

geldim balim hastanedeyim . 4 gun istirahat verdi. serum taktilar içine Allah ne verdiyse koymuşlar esim oyle diyo 😄insALLAH bir an önce toparlarim.
Off balım kıyamam ya noldu sana böyle başını alamadın hastaliktan:KK43: 4 gün dinlenecek olmana sevindim lisbetim dikkat et yorma kendini:KK43:
Enişte esprili bir insan galiba:KK70: :KK70:

Evet çalışıyorum ben de doktorum 😊 pilatesi çok severek ve keyif alarak yapıyorum ben .hatta reformer pilatese başladım lakin sol ayağımı kırdığım için bi kaç haftadır gidemiyorum 😅

Şuan ki planım da önce kardiyoya ağırlık vermek var 3-4 kilo daha verdikten sonra ben de sıkılaştırıcı egzersizlere başlıcam , chloe thigh vs de çok duydum
Yaa evet chloe thinge bi ara başladım ben ama kilom fazlaydı belki ideal kilomda olsam devam ettirebilirdim.. ama sürdüremedim cok ağır geldi spordan soğudum:KK43: memnun kalan çok ama. Sen de denersin🥰

Ayağın için geçmiş olsun canim💐

5 şubat pazar 2023

Sabah 10.30
1 haşlanmış yumurta
2 yl lor peynir
5 siyah zeytin
1 közlenmiş kapya biber
1 dilim beyaz ekmek

Ara 13.30 1 fincan yeşil çay 2 gün kurusu

Ara 15.30 10 fındık

Akşam 16.30
Yeşil salata 1 haşlanmış yumurta 3 yk bulgur pilavı 3 yk yoğurt

Gece 21.00 1 elma 1 fincan yeşil çay

Spor yok bugün
Su 2. 5 lt

geldim balim hastanedeyim . 4 gun istirahat verdi. serum taktilar içine Allah ne verdiyse koymuşlar esim oyle diyo 😄insALLAH bir an önce toparlarim.
Geçmiş olsun Bitanem benim 💐 İnşallah zıpkın gibi ol bir an önce toparlan kıyamam yaa ❤ Rapora ise çok sevindim, tam ihtiyacın olan şey istirahatti :)

Peki ne dediler sana acilde balım, üst solunum yolu enfeksiyonu mu olmuş, neymiş sıkıntın 😔

Evet çalışıyorum ben de doktorum 😊 pilatesi çok severek ve keyif alarak yapıyorum ben .hatta reformer pilatese başladım lakin sol ayağımı kırdığım için bi kaç haftadır gidemiyorum 😅
Canım o ayağını nasıl kırdın acaba 🙈 Çok geçmiş olsun, alçıyla mı geziyorsun şimdi 😔 Demek doktorsun, tıp doktoru di mi? Branş var mı canım?
İyileşince gidersin artık, peki şimdi hangi sporları yapabiliyorsun ?

Bu akşam gereksiz pasta filan yedim tadı da çok kötüydü:-/

Umarım 73 ü kaybetmem 🥲😭
Tühh be, kalori aldığına değmedi yani :110: Spor yapabiliyor musun peki yoğunluktan?

73ü kaybetsen iyi olur, şöyle 70lere doğru gel artık, yine abur cubura dadanıyorsun sanki :KK12:

Deltacım bugün ben yazmayan herkesin mesleğini soruyorum, insan kaynaklarında çalışınca, meslek hastalığı diyelim benimkine :KK70:
Senin yaş kaçtı, iş yoğunluğu derken ne iş yapıyorsun?

1. Grup

Civciv

A Alyasena

@asliogretmen

@Deltavealfa

FitVenus FitVenus

2.Grup

@enerji kuşağı

melisa- melisa-

L lisbethsalander00

@Humakaser

@_BuRc_

:sampiyon: YÜZDE YARIŞMASI SONUCLARI:sampiyon:

Grup olarak birinci olan % 1.09 farkla;

:KK73::KK73::sampiyon:2. GRUP:sampiyon::KK73::KK73:

Hepimizi tebrik ediyorum bu hafta çok güzel mücadele verdik hedeflediğimiz gibi kacamaklari sınırladık, sporumuzu yaptık. Önümüzdeki hafta daha iyi olma dileğiyle :KK68:
2. Grubu tebrik ederim arkadaşlar, 1. Grubun da emeğine sağlık. İnşallah bı dahaki yarışmaya ben de aranizdayim 🤩

Dr. Songul Hanim hosgeldiniz:) cok tebrik ederim ❤❤❤
Çok teşekkür ederim 😍💕
Günaydın herkese 💕 sonngulen sonngulen tebrik ederim DR. hanımcım :KK9: 🎉 🎉 🎉
Çok teşekkür ederim 😍💞
Hoş geldiniz 🌼

tebrikler Songülüm :KK9:

geçmiş olsun Civcivim

tebrik ederim. Süpersiniz :KK9:
Aslım çok teşekkür ederim 😍
Ayy ananaslı yesilcayi bayağıdır içmiyorum iyi hatırlattın alayim da tatlı krizi tutunca içerim 🤣
Tadı en güzel bitki çayı 😋
1-1 berabere kaldık balım :KK70:

Bu yarışın kazananı hala belli değil :)))

Valla sporda sende bizi çok zorladın son günlerde 😍 Son gün yatsan biz alacaktık 🙈 Tekrar tebrik ederim sizi 😘
Bı dahakine beni hangi gruba vereceksiniz bakalım
Bence de güzel bi hafta oldu balim🤩

Simdi söyle bakalim fazla spor yapan grup kiloda yenildiğine göre sporla tartı arasında ters orantı mi var yoksa bunlar arasındaki ilişki nedir:KK70:

Songul balim sonngulen sonngulen gibi ben de baslicam şimdi ben spor yapınca tartıda eksi gelemiyorum diye🤣

Adil bir yarış oldu dostum:KK19:

Bence de grup da kaynaştı hedeflediğimiz gibi🤩 maşallah 💚

Hasta olduğum için zayıfladım sanıyorlar kısmına koptum yalniz:KK70: :KK70: Bence de söyleme balim doğru yapıyorsun insanlar çok moral bozuyor. Ben de fazla kimseye söylememeye çalışıyorum. Motivasyon önemli.

Daha önce kilo verdiğim dönem anneme bile asla kaç kilo olduğumu kaç kilo verdiğimi söylemedim. En son hedefime ulaşınca söyledim herkes şok oldu sen o kadar kilolu muydun diye (69la başlamıştım :oops:) Su an o kiloyu bile zor buluyoruz orası ayrı mesele:işsiz:
Hakkaten balım ya spor yapınca artı görüyordum. Neyse ki yürüyüş iyi geliyordu 😂

sonngulen sonngulen
Songül Hocam 💜 saygılar hürmetler efenim, hoşgeldiniz sayın ballı doktorum :))) Nice yeni ünvanlarını da görmek dileğimle, başarıların daim olsun
Hoşbulduk balım, amin inşallah 😘
💐

Kızlar, size çok kısa bahsedeyim, Songül doktoraya başlayalı yıllar oldu, (balım 6 sene olmuş mudur? ), eşi dahil hepimiz gözünün içine baktık ki hayırlısıyla bitsin diye :KK70: Balımız 'yumurta kapıya dayanmadan benden bir şey olmaz, bana heyecan şart, adrenalin lazım' dedi, ve yarın diye diye salladı durdu, bol bol yuvarlandı bu süreçte :))) Artık bu sene bitmesi gerekiyordu yoksa hakkı yanacaktı. Songülüm ise maşallah kaç senede yazılabilecek tezi oturdu 1 sene içinde yazdı verdi ve de geçti 😍 Akıl küpüm benim 😘 Onun için 3 şubat mübarek gündü, atılmış son dakka golüydü :KK70:
Aşkolsun balım yaa beni kızlara tembel gostermissin böyle ☹️

Tez için 4 yıl oldu canım, şükürler olsun bitti ya ona bakıyorum ben. Gelip geçenler ve delip geçenler geride kaldı artık 😊

ve felaket tellaliniz lisbeth:KK70: yine hasta. aksam acile gidip antibiyotik verecekler sanirim. sinüzit oldum yine sabahtan beri başımın ağrısından duramıyorum. ust solunum yolları da bitik . istirahat verir İNŞALLAH zira cok ihtiyacım var. bugun yeni listeye basladim. cok mutluyum cikileta yedim çünkü 😄😄bu motivasyonla hasta olmayip bu haftayı dolu dolu geçirmek istiyodum ama insALLAH bi kac gune toparlayıp sporumu yetistiricem. hafta da en az 3 4 gun yuru dedi bakalim insALLAH başaracağım.
bu arada Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik wc olayını söyleyince kayisi cayi ic dedi. bi taneyi ac karnına ic bardakta dursun arada ve yatmadan önce 3 kere içmiş ol . surekli yenileme ki seker alma sufekli dedi. belki fikir olur diye yazayim dedim. ben de ise yaradı sanki:)
Çok geçmiş olsun canım 🙏
Kızlar bu hafta biz tatile bi yerlere kaçacak gibiyiz cok kötü oldu bu diyet açısından..
Ne yapıyım şimdi ben tatilde saliyim mi yoksa kontrollü mu gideyim:KK70:
Salsam gönül razı değil salmasam olmuyor:KK70: :KK70:

Verdiklerimi geri almak istemiyorum ya salmiyim ben en iyisi. Yemek olarak zaten muhtemelen mecbur karbonhidrat yicez. En azından abur cubur almayalım yanımıza. Abur cubur yemezsem zaten sabit kalirim💪
Karbonhidrat dışında seçenekler ne canım. Yemeği kendiniz mi yapacaksınız.
Rapor iyi olmuş canım, bol bol dinlen.
Sana da çok geçmiş olsun canım. Kötü bir kırık mı, iyileşme süreci uzun mu olacak.

Kızlar depremi hisseden var mı? Nerde oldu tam olarak anlamadım Hatay balikesir Malatya hepsinde olmuş galiba

İyi misiniz?
Ayy twitterda fotoğrafları gördüm apar topar girdim çok kötü oldum ya

kizlar dua istemeye geldim. hatayda depremde kiz kardesim gibi olan halamın binası çökmüş. evde 9 kisi vardı dun gece .ne olur dua edin. duruma göre biz de yola çıkacağız . bi sure buraya ugrayamam. dualarınıza bizi de katın. Allah razi olsun.
Ahh çok çok geçmiş olsun canım Rabbim korusun inşallah sağ salim çıkarlar 🤲
İletişim kurabildiniz mi?

Tabi ki dua ederiz lisbetim sen de sakin ol inşallah güzel haberlerini alicaz🤲🤲🤲

kizlar dua istemeye geldim. hatayda depremde kiz kardesim gibi olan halamın binası çökmüş. evde 9 kisi vardı dun gece .ne olur dua edin. duruma göre biz de yola çıkacağız . bi sure buraya ugrayamam. dualarınıza bizi de katın. Allah razi olsun.
Dualarımız sizinle Lisbetim, Allahım tez vakitte güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallahh 🙏

Kızlar depremi hisseden var mı? Nerde oldu tam olarak anlamadım Hatay balikesir Malatya hepsinde olmuş galiba

İyi misiniz?
Ayy twitterda fotoğrafları gördüm apar topar girdim çok kötü oldum ya
G.Antep, 7.4 Civcivim 😔

Burada da hissedilmiş epey de ben uyuyordum, ağır uyudum galiba, fark etmedim. Burası Mersin-Anamur sınırına yakın.

Songüle ulaştım bende, ailesi iyiymiş, şükürler olsun 🙏

G.Antep, 7.4 Civcivim 😔

Burada da hissedilmiş epey de ben uyuyordum, ağır uyudum galiba, fark etmedim. Burası Mersin-Anamur sınırına yakın.

Songüle ulaştım bende, ailesi iyiymiş, şükürler olsun 🙏
Off orda da mı hissedildi :KK43:
Songulun ailesi orda miydi ayy benim aklımdan tamamen cikmis:KK43:
Çok şükür iyiymiş 🙏
Sabah gördüm şok oldum çok kötü oldum Allah yardımcımız olsun karda kışta ne yapacak bu insanlar:KK43:

Off orda da mı hissedildi :KK43:
Songulun ailesi orda miydi ayy benim aklımdan tamamen cikmis:KK43:
Çok şükür iyiymiş 🙏
Sabah gördüm şok oldum çok kötü oldum Allah yardımcımız olsun karda kışta ne yapacak bu insanlar:KK43:
Evet balım, Kıbrıstan Trabzona kadar her yer hissetmiş. Songülün ablası Mersine atanmıştı, annesigil de o taraftaydı. İyi haberlerini aldık şükür balım 🙏

Büyük depremlerde hep mi kışa denk geliyor anlamadım nedir hikmeti😑 Bugün bol bol dua edelim balım

1 şubatetli 1.000min etli 1.000bitki ağrl 1.000etli 700min etli 700bitki ağrl 1.000besin grupları
77 kg23ekmek
1 su bardağı1 su bardağı1 su bardağı1/2 su bardağı1/2 su bardağı1/2 su bardağısüt/yoğurt
74 kg100-150 gr30 gr-100-150 gr30 gr-et
111111 veyayumurta
70 kg111111dilim peynir
20 gr20 gr20 gr10 gr10 gr10 grkuruyemiş
66 kg2 porsiyon3 porsiyon3 porsiyon1 porsiyon2 porsiyon2 porsiyonmeyve
3 porsiyon3 porsiyon3 porsiyon3 porsiyon3 porsiyon3 porsiyonsebze
62 kg2 çorba kaşığı2 çorba kaşığı2 çorba kaşığı2 çorba kaşığı2 çorba kaşığı2 çorba kaşığıyağ
3-4 y. kaşık7-8 y. kaşık7-8 y. kaşık3-4 y. kaşık3-4 y. kaşık3-4 y. kaşıkbaklagil pşmş
58 kg
54 kg

Genel kurallarım: aç karna 500 ml ılık, 1 er tatlı kaşığı limon sulu ve sirkeli su
1.000 kalori günde 400, 700 kalori günde 300 kalori harcamak
haftada 4 gün bu kalori yürüyüş + 20 dk orta-hafif egzersiz
listeyi hazırladım kızlar :)
aa ekmekler kalmış düzenleyim

X