Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kaptanım benimkiler espiriydi pek isim olmaya uygun değiller melek açlık oyunları yazınca meşhur filmler geldi aklımaben kilolar firarda ve senden daha inceyi beğendim
Coğu espri olsun isim öneren herkesi yazdım atladığım yoktur inşallah

Tmmdır

1-Hiç Öpmeyeyim Diyetteyim
2-Kaybetmeyi seviyoruz
3-Kilolar Firarda

Favorilerim arasında bu üçü var bi diyet grubu vardı devam ediyor mu bilmiyorum Salatadan Dönenin Kaşığı Kırılsın diye
Aynen var galiba yakın zamanda görmüştüm bende

Tmmdır kilolar firarda önde şimdilik

Kızlar takım kapanır belki aklımdayken müsadenizle yazayım bende kalmasın
Kendisinden kaptanlığı devraldığım toplight kaptanıma ve 5.takımla gönül bağımın kurulmasına sebep olan ilk kaptanım morordek kaptanıma teşekkürlerimi sunarım

Sonrasında takım içinde benden ve takımdan desteklerini esirgemeyen güzel dostlarım iyiki varsınız zaman zaman üstümden aldığınız işler ile buralara kadar geldik güzel işler başardık güzel başarılar elde ettik umarım atladığım kimse yoktur varsa affola

Mehfam
pawlover
kardelelen321
hzlsel
yarimuhendis
Diyet Salata
muhursuzpusula
Namaria
A Anka
ummhnisa
Nikinik
Calypso95

Hakkınızı helal edin inşallah

Son düzenleme:
Ama ben ağlarımmmmmmm

Sen de hakkini helal et kaptanim emegin büyük. Cok uzuldum ama ben buna yaaa

Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Ahahahaha çok iyi ya
Off iki gündür ben de kötü yedim ya biranonce toparlamam lazım, az önce çips yedim düşün

Ahahaha hiç usenmemis hepsini toplamissin
Aynen var galiba yakın zamanda görmüştüm bende

Tmmdır kilolar firarda önde şimdilik
Benim oyum da kilolar firarda ya

Hiç öpmeyeyim diyetteyim veya kilolar firarda olabilir

Oyy kaptanım sen de hakkını helal et burada kısa zamanda hem çok kilo verdim hem de zor zamanlarımı en az hasarla atlattım üzücü bir durum ama en azından devam edeceğiz yeni bir isimle

Doktorlar dışındaki sağlıkçılar hak konusunda mağdur oldu ona katılıyorum

Kahrolsun patates yaşasın pilates

Ne diyosun Kız yemin ederken değişik bir motivasyon şekli

Kuzucuuum. Ben de… Ben de hiçbirinizden kopmak istemiyorum. Mesajlarıma bir bakın. Ben sadece buraya yazı yazıyordum kk’de. Bir de kitap kulübünde ayda bir yazıyordum. Gerçekten çok üzgünüm. Bundan sonra nasıl olacak, kendi aramızda bir organizasyon yapabilecek miyiz hiç bilmiyorum. Ama öyle bir şey olursa sizden kopmam.

Canım ya Allah gönlüne göre versin inşallah her şey daha iyi olur artık
Kahrolsun patates yaşasın pilates
Ya bu da güzel

E Emnis kaptancım. Sana özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Takıma geldim geleli gördüm ki sen herkes ayrı ayrı ilgilenip elinden geleni yaptın. Yeri geldi bizi güzelce uyardın, kendimize gelmemizi sağladın. Yeri geldi en güzel şekilde motive ettin. Bu süreçte seni bilmeden kızdırdıysam, üzdüysem hakkını helal et. Elbet yine konuşuruz. Buralardaysan peşini bırakmam. Yarışma için söylüyorum. İyi ki ilk üye olduğumda 5. Takıma rastlamışım ve bu takımın bir üyesi olmuşummm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…