Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ne diyosun Kız yemin ederken 😄 değişik bir motivasyon şekli 😄
Aynen yazdığımı diyorum "1 hafta boyunca diyete mani birşey yemeyeceğime dair yemin ederim .eğer yeminimi bozarsam 3 gün oruç tutacağım"metin bu şekilde siz kendi yorumunuzu da katabilirsiniz 😂😂

Bende de irade yok.Gittim eti karam yedim demin.

:KK36: :KK36:

Anladım kaptanım hayırlısı olsun💕

Ay ben nedendir bilmem bir gülüm diyene bir de meleğim diyene dayanamam.Çok teşekkür ederim.öyle güzel anlatmışsın ki olur gibi geldi valla💕😍😍

Valla mı diyon.Mezuniyet belgesi yaparmı sın gerçekten.Sen onu yap ben çıktısını çerçeveler yatak odama asarım.Seviyorum kız seni.:KK36::KK36::KK36::KK36:
olur gibi değil gülüm çatır çatır olacak allahın izniyle sonra diyeceksin ki ekim demişti aha da çatır çatır verdim kiloları hem de güle eğleneeee diyceennnn :halay:

Ahahahaha çok iyi ya 🤣🤣🤣

Off iki gündür ben de kötü yedim ya:KK43: biranonce toparlamam lazım, az önce çips yedim düşün 😱😱

Ahahaha hiç usenmemis hepsini toplamissin 🤣

Benim oyum da kilolar firarda ya 😍
Toparlayalım canım vicdan azabı kavurdu geçti beni hemen yarın ilk iş haşlanmış yumurta la aşk yaşayacağım 😂

insAllah cnm

Ay ablacım hg yeminle daha dün aklımdan geçirdim sen geldin 🤩 çok özlemişim kaybolma bı daha ben hala hedefe ulaşamadım malesef hamilelikte aldiklarimi anca verdim şimdilik 😄
hoş bulduum canooommm çekim yasasını kalpten çalıştırmışsın geldim bende:))))
vallaha hepinizi ben de çok özledim gitmem daha kolay kolay konyaya taşındım yerleştim sayılır yerim sabitlendi yani buradayım artık :KK8:
hamilelikte aldıklarını vermişsin ne güzel ancası gancası var ya hiç başlamayıp aynı kalsaydın yada üstüne kilo alsaydın kat ettiğin yolun farkına var gülüm ,bundan sonrası daha kolay nasıl zayıflayacağını biliyorsun artık :KK24:

Doktorlar dışındaki sağlıkçılar hak konusunda mağdur oldu ona katılıyorum
Aynen öyle canım,inanır mısın 1 aylık yaptığım asilama karşılığında yatırılan ek ödeme 100 lira,hiç yatmasin daha iyi sonra millet gelip bir sürü paraaldiniz diye boş boş konuşuyor, akşama kadar belim ayrılıyor ayakta,bir sürü insanla uğraşmak da cabası, asilamayi telefonunuzdaki sistemden yapıyoruz bazen sistem yavaşlıyor birinde densizin biri dedi ki neymiş telefonum iPhone olsa hızlı olurmuş ne hakkım varmış bekletmeye, gerçekten nefret ettim insanlardan,elimizde telefon görünce bırak da asimizi yap diye sacmalayanlari mi ararsin

Aynen öyle canım,inanır mısın 1 aylık yaptığım asilama karşılığında yatırılan ek ödeme 100 lira,hiç yatmasin daha iyi sonra millet gelip bir sürü paraaldiniz diye boş boş konuşuyor, akşama kadar belim ayrılıyor ayakta,bir sürü insanla uğraşmak da cabası, asilamayi telefonunuzdaki sistemden yapıyoruz bazen sistem yavaşlıyor birinde densizin biri dedi ki neymiş telefonum iPhone olsa hızlı olurmuş ne hakkım varmış bekletmeye, gerçekten nefret ettim insanlardan,elimizde telefon görünce bırak da asimizi yap diye sacmalayanlari mi ararsin
Hemşireler hastabakıcılar ambulans şöförleri hepsi. Sanki sağlık sektörü sadece doktorlar. Bence de ayıp oldu

Canım bizim meslekte de akşama kadat insanlara laf anlatıyorsun ve maskelisin ki akşama kadar yeyip içmeden kim çalışabilir, bizler de yemek yedik çay içtik ama odada kalabalık olmadım herkes bir köşede sinip yemegini yedi, suyunu icti,24 saat çalışılan kurumlarda yememek nasıl mümkün olsun ki ? Valla asıl hakkı yenen , yıpranan sağlıkçılar oldu, en yoğun dönemde herkes evindeyken kalkıp işe gidip bir de aşılamadan dolayı canımız çıktı ama ne bir hakkımız verildi ne bir odenegimiz ama hep dikkat ettik hala maskesiz gelenler oluyor, hala dalga geçer gibi maskeni kapat dediğimizde bizimle tartisanlar oluyor, korkuyorsanız yapmayın bu işi diyenler oluyor ama sanki biz insan değiliz oraya ölmeye gidiyoruz, çocuklara mesafeyi anlatmak zor ama herkes kendini korumalı bence, sen elinden geldiği kadar mesafeli olup dikkat et o şekilde bulaşmaz inan
ne kadar doğru demişsin gülüm kıymetiniz ,hiç olmadı hak ettiğiniz saygıyı görmeniz gerek ben 2. aşımı olmak için bir kaç kere uğraştım aşı bitti öğleden sonra gelecek yada aşı kalmadı v.s. denildi MHRS den randevulu gittim , oradaki hemşireler söylüyor bunu, vatandaştan vayy ben randevulu geldim aşı nasıl olmaz v.s. hemşirelere sert çıkışıyorlardı yaaa onların suçu ne aşıyı su niyetine kafaya dikip içmediler yaa, ben, sizin eliniz de olan bir şey değil ki tamam gülüm aşı geldiğin de bir daha gelirim size kolay gelsin iyi günler diyip döndüm hep 4. denemede aşımı oldum :))

4-10 Eylül Spor Listesi
UYE4 Eylül6 Eylül 8 Eylül
Sonuç
hzlsel hzlsel 22-----🥰😘
Lizozom55 Lizozom55 -----11🥰😘
@Sonsuz umut ----------1🥰
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1&611&6🥰😍😘
eliya eliya ---------------😤
kardelelen321 kardelelen321 ---------------😤
Azimliiii Azimliiii ---------------😤
avutsunbahaneler avutsunbahaneler ----------1🥰
yarimuhendis yarimuhendis 11&6-----🥰😘
Diyet Salata Diyet Salata 1&21&21&2🥰😍😘
Pnrrr-12 Pnrrr-12 1&2&5-----1&2🥰😘
@Breeze96 -----11🥰😘
Ucmelekannesi Ucmelekannesi -----11&2🥰😘
G Goklerce ---------------😤
K Kubraaaccc ---------------😤
Calypso95 Calypso95 ---------------😤
Fit mutlu anne Fit mutlu anne ---------------😤
nnurc nnurc 222🥰😍😘
Nikinik Nikinik ---------------😤
pacman pacman ---------------😤
eceboce eceboce ----------1🥰
@bilgem tomris 🆓🆓-----😤
B Beyaz leylak 🆓🆓-----😤
denizbenimadim denizbenimadim 🆓🆓-----😤
Jasminium84 Jasminium84 🆓🆓-----😤

5. Takım olarak son spor listeniz hazır :KK200: Bu hafta yoğunluğumdan dolayı toplu paylaştım ama ne kadar kalabalığız:olamaz: Hiç bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum:bicak:Üç gün spor yapan nnurc nnurc Diyet Salata Diyet Salata DeryaOnDiet DeryaOnDiet tebrikler kızlar:KK60::KK9:Yeni ismimizle yeni listemizde görüşmek üzere:KK24::KK36:

Evet cok mantikli super olur :KK9: :KK36:

Yaaa oyle deme cnm olrmu hic bukadar kiloyu verdn 8 ne ki verirsn canimm

Ohh masallah birsuru is yapmissiniz hayirli olsun yeni eviniz abla. Bizde seni cok ozledik daha bol gell hergun gel :KK200::KK36:
Ben hep aynı durma kilo alip veriyom oglanin pesinde kosuyorm 26 aylik oldu :)

Bende bu ekip zayıflıyor begendm
allahın izniyle gelirim gülüm en son yarışmıştık sen kazanmıştın 71 kiloya inmiştin bir ara yine yapalım :))
hay maşallah zaman ne hızlı geçiyor yaaa o kadar büyüdü mü cep boy erkek

Ben de temizlikle uğraştım ama akşam spor yapacağım zaten karnım çok şiş regl yaklaşıyor bugün artı çıktım🙈

Çok da güzel olur bir listemizin olacak olması bizi motive eder😍😍

Benim de son 7-8 kilom canım aynı durumdayız ama yine devam edeceğiz sonuçta o yüzden hiç moral bozmak yok😘
Yapabildnmi cnm insallah sisligin gider hemen regl sisligi kotu oluyor
Kızlar cuma cumartesi cozuttum baktım olmayacak yine yemin ettim 9.takımdaki arkadaşlar bilir kendimi frenleyemeyince (hele de listede değilsem)bir hafta boyunca diyete mani hiç birşey yemiyeceğime dair yemin ediyorum eğer yeminimi bozarsam 3 gün oruç tutacağım diye de adak adıyorum çift katlı kontrol böylece sıfır kaçamakla haftayı bitiriyorum ne yapayım cuma günü tost çikolata makarna cumartesi patates kızartması topkek 2 çikolata yedim (ayy yazarken ne utandım şimdi🙈)
Yaa kotu olmus gercktn bizim bu yememiz nolcak bende saldımmı gidiyor zaten kontrollu yesek arada aburcuburdanda birsey olmaz, yemin isi mantikli ama kendim hic guvenemiyorm

Yapabildnmi cnm insallah sisligin gider hemen regl sisligi kotu oluyor

Yaa kotu olmus gercktn bizim bu yememiz nolcak bende saldımmı gidiyor zaten kontrollu yesek arada aburcuburdanda birsey olmaz, yemin isi mantikli ama kendim hic guvenemiyorm
Yok ya yapamadım yapamayacağım galiba ağırlık çöktü üstüme🙈

Valla yeni takımda bol bol enerjiye motivasyona ihtiyacımız olacak yarış olayı işin içinden çıkınca dağıtma ihtimalimiz var enerjisi yüksek insanlara çok ihtiyacımız var bence sık sık gelin hatta çıkın çıkın gelin 😂
bak sonra pişman olmayasın gececiyimdir ben durup durup yazarım bir iki bulsam sabah gelirsin sana okunacak 15-20 sayfa çıkmış hay ben bu ekimin çenesiniiii nerden gel de sohbet edelim dedik biz buna dersin :KK8: :rolleyes:

4-10 Eylül Spor Listesi
UYE4 Eylül6 Eylül 8 Eylül
Sonuç
hzlsel hzlsel 22-----🥰😘
Lizozom55 Lizozom55 -----11🥰😘
@Sonsuz umut ----------1🥰
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1&611&6🥰😍😘
eliya eliya ---------------😤
kardelelen321 kardelelen321 ---------------😤
Azimliiii Azimliiii ---------------😤
avutsunbahaneler avutsunbahaneler ----------1🥰
yarimuhendis yarimuhendis 11&6-----🥰😘
Diyet Salata Diyet Salata 1&21&21&2🥰😍😘
Pnrrr-12 Pnrrr-12 1&2&5-----1&2🥰😘
@Breeze96 -----11🥰😘
Ucmelekannesi Ucmelekannesi -----11&2🥰😘
G Goklerce ---------------😤
K Kubraaaccc ---------------😤
Calypso95 Calypso95 ---------------😤
Fit mutlu anne Fit mutlu anne ---------------😤
nnurc nnurc 222🥰😍😘
Nikinik Nikinik ---------------😤
pacman pacman ---------------😤
eceboce eceboce ----------1🥰
@bilgem tomris 🆓🆓-----😤
B Beyaz leylak 🆓🆓-----😤
denizbenimadim denizbenimadim 🆓🆓-----😤
Jasminium84 Jasminium84 🆓🆓-----😤

5. Takım olarak son spor listeniz hazır :KK200: Bu hafta yoğunluğumdan dolayı toplu paylaştım ama ne kadar kalabalığız:olamaz: Hiç bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum:bicak:Üç gün spor yapan nnurc nnurc Diyet Salata Diyet Salata DeryaOnDiet DeryaOnDiet tebrikler kızlar:KK60::KK9:Yeni ismimizle yeni listemizde görüşmek üzere:KK24::KK36:
Motivasyonum uçtu bebeğim boşluktayım şu an. Gofret yedim üstüne🤫 ama bu gece başlıyorum madem

bak sonra pişman olmayasın gececiyimdir ben durup durup yazarım bir iki bulsam sabah gelirsin sana okunacak 15-20 sayfa çıkmış hay ben bu ekimin çenesiniiii nerden gel de sohbet edelim dedik biz buna dersin :KK8: :rolleyes:
Hoş geldin canım balım iyisin artık inşalalh

Son düzenleme:
Motivasyonum uçtu bebeğim boşluktayım şu an. Gofret yedim üstüne🤫 ama bu gece başlıyorum madem
Sorma canım ya aynıyım gidip bir şeyler yemek istiyorum ama tutuyorum kendimi su içip duruyorum güya spor yapacaktım o da yalan oldu şu an acaba bu kiloda kalsam yeter mi diye düşünmeye başladım🙈 Senin de bu gece son olsun yarın kaçamaksız bir gün geçir😍

Sorma canım ya aynıyım gidip bir şeyler yemek istiyorum ama tutuyorum kendimi su içip duruyorum güya spor yapacaktım o da yalan oldu şu an acaba bu kiloda kalsam yeter mi diye düşünmeye başladım🙈 Senin de bu gece son olsun yarın kaçamaksız bir gün geçir😍
Ya başlamıştım aslında sonra kapanmayı okuyunca bi dağıldı motivasyonum. Ama haklısın. Yarın tam start inşalalh söz😘 bu kilo seni mutlu ediyor ve sabit tutabilirim diyorsan neden olmasın

Ya başlamıştım aslında sonra kapanmayı okuyunca bi dağıldı motivasyonum. Ama haklısın. Yarın tam start inşalalh söz😘 bu kilo seni mutlu ediyor ve sabit tutabilirim diyorsan neden olmasın
Başlangıç kilomu düşününce beni aşırı mutlu ediyor tabi ama tam manasıyla tatmin olmuş değilim büyük ihtimal regl yaklaştı ondan böyle oldum bir iki güne toparlarım inşallah:dua:

X