Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

G Goklerce sende vardın hatırlamadın mı nicki falan hatırlamıyorum ama hepimize trip atmıştı fotoğraf atamıyorum kimse yardımcı olmuyor vb 😂😂
Ay hayirliyorum onu ya,sinir olmuştum ama nicki tam hatırlamıyorum,başka sevmediğim biri daha vardı grupta o da bazen ona benzer tepkiler veriyordu 🤣🙈
haydi yeni grup ismi için öneriler aklıma gelenler herkes yazsın oylama yapalım 🤭🤭🤭 saçma olsa bile yazın ordan başka şeyler türetiriz falan...

Karar verdik zayıflamaya!
Cuma zayıflama takımı
Hep birlikte zayıflıyoruz!
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Var mısın fit olmaya güzelmiş canım, şey de olabilir " fit hatunlar bir arada " falan güzel isimler 😍
Açlık oyunları 😆😆😆😆😆
Açlık deme kız daha çok acıkır gruptan kaçarım 🤣🤣🤣
Bence "pilavdan dönenin kaşığı kırılsın" olsun🤣🤣🤣
Ya canımız tereyağlı pilav çekerse 🤣🤣 geçen arkadaşlar burda limonlu hanimellerden bahsetti hiç tadına bile bakmamıştım vallahi aklıma düştü tadına baktım 🤣🤣🤣

Ay ne komikmiş isim düşünmek :KK70:

Mesela

Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
İsmail hakkı😀

Aaa cuma günü listemizi yaparız kilolarda artış olmasın
Listeyi de her hafta biri yapar sıra sıra çeviririz daha güzel olur bence 💕 o hafta kim müsait ise o yapar ✌️
Evet cok mantikli super olur :KK9: :KK36:
Haklısınız kaptanım ama şafak operasyonu gibi bir anda olunca sindirmesi zor oluyor haliyle.Senelerce açık olan cuma yarışları vermem gereken son 8 kilo da kapanıyor.Hay şansıma tüküreyim diyor insan.Ben tamamen kadınlar kulübü üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünmeye başladım.
Yaaa oyle deme cnm olrmu hic bukadar kiloyu verdn 8 ne ki verirsn canimm
hoş bulduuummm pınarıımmm , taşındık konyadayım artık , temmuzda taşındım 1 hafta dolmadan yerleşebildiğim kadar yerleşip memlekete gittik arada 2 günlüğüne ben annem ablam 2 yeğen kız kardeşim eşi 2 yeğen benim eve geldik burdan erkek kardeşimin düğünene karamana gittik ordan geri malatyaya gittik , eve döneli 2 hafta oldu tam yerleştim sayılır evin tadilat işleri vardı çoğunu yaptırdık şükür, dün kk ye geri döneyim artık dedim geldim 6. takımda ponimi gördüm diye oraya gittim takımlar kapanacak muhabbeti vardı, bu gün de uçansüpürgeyi burda görmüştüm dün gece gelip buraya ceee dedim sen de burdaymışsın yaaa çok sevindim gülüm hepinizi gerçekten çok özlemişim , sen ne yaptın , nasılsın gülüm
Ohh masallah birsuru is yapmissiniz hayirli olsun yeni eviniz abla. Bizde seni cok ozledik daha bol gell hergun gel :KK200::KK36:
Ben hep aynı durma kilo alip veriyom oglanin pesinde kosuyorm 26 aylik oldu :)
haydi yeni grup ismi için öneriler aklıma gelenler herkes yazsın oylama yapalım 🤭🤭🤭 saçma olsa bile yazın ordan başka şeyler türetiriz falan...

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Bende bu ekip zayıflıyor begendm

Bende bi salar gbi oldum sonra kalktım sporumu yaptimm kizlar :rolleyes::spor::halay:hadinn pes etmek yok bu kilolar gidicekk :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ben de temizlikle uğraştım ama akşam spor yapacağım zaten karnım çok şiş regl yaklaşıyor bugün artı çıktım🙈
Aaa cuma günü listemizi yaparız kilolarda artış olmasın
Listeyi de her hafta biri yapar sıra sıra çeviririz daha güzel olur bence 💕 o hafta kim müsait ise o yapar ✌️
Çok da güzel olur bir listemizin olacak olması bizi motive eder😍😍
Haklısınız kaptanım ama şafak operasyonu gibi bir anda olunca sindirmesi zor oluyor haliyle.Senelerce açık olan cuma yarışları vermem gereken son 8 kilo da kapanıyor.Hay şansıma tüküreyim diyor insan.Ben tamamen kadınlar kulübü üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünmeye başladım.
Benim de son 7-8 kilom canım aynı durumdayız ama yine devam edeceğiz sonuçta o yüzden hiç moral bozmak yok😘

Ben de temizlikle uğraştım ama akşam spor yapacağım zaten karnım çok şiş regl yaklaşıyor bugün artı çıktım🙈

Çok da güzel olur bir listemizin olacak olması bizi motive eder😍😍

Benim de son 7-8 kilom canım aynı durumdayız ama yine devam edeceğiz sonuçta o yüzden hiç moral bozmak yok😘
İnşallah canım❤

ekim2009 ekim2009 hoş geldin💕
Bence "pilavdan dönenin kaşığı kırılsın" olsun🤣🤣🤣
Hepimizin pilav yiyesi gelir ne olur sonra bilmem🤣🤣
Ay hayirliyorum onu ya,sinir olmuştum ama nicki tam hatırlamıyorum,başka sevmediğim biri daha vardı grupta o da bazen ona benzer tepkiler veriyordu 🤣🙈

Var mısın fit olmaya güzelmiş canım, şey de olabilir " fit hatunlar bir arada " falan güzel isimler 😍

Açlık deme kız daha çok acıkır gruptan kaçarım 🤣🤣🤣

Ya canımız tereyağlı pilav çekerse 🤣🤣 geçen arkadaşlar burda limonlu hanimellerden bahsetti hiç tadına bile bakmamıştım vallahi aklıma düştü tadına baktım 🤣🤣🤣
Aynı ismi düşünmüşüz🤭🤭

bende daha da çoook menun oldum :KK68: :KK15:
enerjim iyiymiş hep kızlar öyle diyor sağ olsunlar , zamanla iyice tanışır kaynaşırız sağ olsun kaptan yeni gurup açınca oraya da zırt pırt gelmeme musaade etti takımın geri kalanından da rahatsız olan olmazsa boyuna damlarım artık
E Emnis :KK68::KK68::KK68:
Valla yeni takımda bol bol enerjiye motivasyona ihtiyacımız olacak yarış olayı işin içinden çıkınca dağıtma ihtimalimiz var enerjisi yüksek insanlara çok ihtiyacımız var bence sık sık gelin hatta çıkın çıkın gelin 😂

Kızlar cuma cumartesi cozuttum baktım olmayacak yine yemin ettim 9.takımdaki arkadaşlar bilir kendimi frenleyemeyince (hele de listede değilsem)bir hafta boyunca diyete mani hiç birşey yemiyeceğime dair yemin ediyorum eğer yeminimi bozarsam 3 gün oruç tutacağım diye de adak adıyorum çift katlı kontrol böylece sıfır kaçamakla haftayı bitiriyorum ne yapayım cuma günü tost çikolata makarna cumartesi patates kızartması topkek 2 çikolata yedim (ayy yazarken ne utandım şimdi🙈)

İSİMLERDE SON DURUM
:confused:

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Çuvaldızdan iğne ipliğe
Susamlı krakerden çubuk krakere
Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Paytak koşan ıspanaklar
Açlık oyunları
Hiç opmeyim diyetteyim
Küçülen bedenler
pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
Fit hatunlar bir arada
Fit kızlar bir arada
Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler

Kızlar cuma cumartesi cozuttum baktım olmayacak yine yemin ettim 9.takımdaki arkadaşlar bilir kendimi frenleyemeyince (hele de listede değilsem)bir hafta boyunca diyete mani hiç birşey yemiyeceğime dair yemin ediyorum eğer yeminimi bozarsam 3 gün oruç tutacağım diye de adak adıyorum çift katlı kontrol böylece sıfır kaçamakla haftayı bitiriyorum ne yapayım cuma günü tost çikolata makarna cumartesi patates kızartması topkek 2 çikolata yedim (ayy yazarken ne utandım şimdi🙈)
Abooo gene coşmuşsun hacım

Kendine eziyet bu yöntem :KK43:

İSİMLERDE SON DURUM

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Çuvaldızdan iğne ipliğe
Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Paytak koşan ıspanaklar
Açlık oyunları
Hiç opmeyim diyetteyim
Küçülen bedenler
Fit hatunlar bir arada
Fit kızlar bir arada
Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
Kaptanım benimkiler espiriydi pek isim olmaya uygun değiller melek açlık oyunları yazınca meşhur filmler geldi aklıma😊ben kilolar firarda ve senden daha inceyi beğendim 👍

İSİMLERDE SON DURUM

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Çuvaldızdan iğne ipliğe
Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Paytak koşan ıspanaklar
Açlık oyunları
Hiç opmeyim diyetteyim
Küçülen bedenler
Fit hatunlar bir arada
Fit kızlar bir arada
Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
1-Hiç Öpmeyeyim Diyetteyim
2-Kaybetmeyi seviyoruz
3-Kilolar Firarda

Favorilerim arasında bu üçü var bi diyet grubu vardı devam ediyor mu bilmiyorum Salatadan Dönenin Kaşığı Kırılsın diye

X