Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

hzlsel hzlsel dünden +200 üm kuzum ama bugün kesin detoks bak şöyle yapıcam: şu anda kahveli baharatlı süt içiyorum yanında 1 elma, öğlen peynirli salata düşündüm akşam da ayran ve leblebi cnm bakalım nasıl sonuçlancak inşallah iyi gider :dua:
Bugün kaçışın yok canımcım bir gün tatlılara elveda güzel menü ama bu dediklerinin dışına çıkma sakın tut kendini🤣🤣

Bana çekirdek fazla geldi canım onun dışında gayet güzel spor da şahane😍

Güzel menü canım afiyet olsun🥰

Şahane bir menü ve spor 🤩🤩

Afiyet olsun canım güzel menü🥰

Afiyet olsun canım güzel olmuş menü🥰

Kahvaltı biraz yoğun olmuş diyecektim tam ama akşam hem erken hem de çok hafif gayet dengeli olmuş canım sporlar şahane🤩🤩

Afiyet olsun canım 😘
Aynen canim. Kahvaltuda cok yeyynce boyle dengeleyeyim dedim

Vala ilk 2 gün dedim herhlde baya hafif atlatıcam sonraki 4-5 gün baya halsizlik, ağrılar, ateş kaynaklı bulantı oldu çok şükür öyle ve ya böyle geçti Rabbim dert verip derman aratmasin çocuklara bişey olmadan bitirdik şükür

Çok güzel incelme olmuş canım spor cidden insanı sıkılaştırıyo bende bi kaç güne başlamaya çalışacam insAllah

Oy canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin insAllah

O kadar haklısın ki lavaşi çıkarıcam yine hayatımdan tam buğday alırım o daha tok tutuyor hem

Hg canım ben Hafize 27 yaşındayım 7 yaşında kızım, 1 yaşında oğlum var ideal kilona sağlıkla ulaşırsin güzel haberi alırsın insAllah Rabb'im isteyen herkese nasip etsin insAllah 🤲☺️

Ay evet vala ya cidden çok iyi geldi canım saolasin

Sağol canım benim

İlk günler olur tabiki canım adapte olunca çok daha kolay olacak insAllah yani bende öyle umuyorum hala toparlayabilmis değilim 🤭

🤗🤭

He ya niye yedim cidden Allah affetsin kalori olmasın açık havada ilk kez ekmek görmüş gibi yedik hepimiz küçük bile sadece kuru kuru ekmek yedi :KK70:

Sağol canım insAllah
Gercekten yani verdigim kilo kadar hatta daha fazla incelme oldu. Spor cok etkili. 👍

Afiyet olsun canım güzel menü

Afiyet olsun bence güzel

Afiyet olsun saçaklı ne acaba

Süper canım Afiyet olsun

Afiyet olsun gayet güzel menü

Afiyet olsun canım güzel menü

Süper canım afiyet olsun

Süper menü afiyet olsun canım

Güzel menü bence afiyet olsun canım

Beyaz ekmekten sonra okuduklarım :confused:

Bana da böyle metabolizma kurban olduğum Rabbim 🤲😳 amin :KK35:Afiyet olsun:KK51:

Süper menü canım afiyet olsun

Süper menü canım

Afiyet olsun canım güzel menü😉

Güzel menü canım afiyet olsun

Afiyet olsun canım güzel menü bence
Sagol canim 😉

Cok guzel menu afyt olsun cnm

Oda dogru ama ben yiyince sinirda birakmak zor oluyor daha fazla istiyprum hep :KK43:

Guzel bence cnm afyt olsun

Ortim menun cok guzel sporun șahanee :KK200:

Tessekurler ortimm

Afyt olsun cnm guzel menu

Haklisin cnm bu menuyle sabit gelmek de guzel :)
Sagol ortim.

Güzel menü canim afiyet olsun

Harikaaa menü afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim güzel menü olmus

Afiyet olsun canim adıma bayildim

Afiyet olsun canim güzel olmus

Akşam ekmek, sabah ekmek öğlen miktarlar az olsada 😉anladın tatlisim. Balık yakmadimi 3 tane maşallah şifa olsun . Düzelir nasılsa menuler.

Ya baklava bu kadar tok tutmaz aslında. Aç mı gezdim. Başka bişey de yememissin. Çok mu yogunsun attın ağzına bunları canim. Benim içim kıyıldı şu an. Baklava yada tatlı bir şey yiyince acı yeme isteği doğuyor bende. 😂😂
Sagol canim. Dun baya biii yurudum. 🚶‍♀️🚶‍♀️

😍 sağol cınımms darısı hepimizin başına

Bence haftaya yaşayabilirsin 🤔 bu hafta sıktın çünkü 🤗

Eninde sonunda yiceksin ve dengelemeyi öğreniceksinn 🎃

Hahaha alemsin ya 😂 aynen yeşil çay da var ooh daha nolsun 😂😂😂

Yaa yerim seni de 😘 sağol kuzum amin aminn daha iyiye gidelim hep inşallah 😍😘
Bugun omlete doldirdum zencefili pul piberi 😀😀 tam 1,4 lt yesil cay yaptim. Icip duruyorum 🍹🍹

Ayaklarım zonkluyor bugün de 7 saat dersim var. Bi de nöbetçiyim:confused:
Kolay gelsin canım ben de pazartesi öyleydim akşama
ooo :KK71: kv sana uğurlu geldiii ne dersen deee :KK74::KK200:sev anacığını böyle mıncır öp :KK200:
Aynen uğurlu geldi bak haftaya gidecek yine benim kilo diplere düşecek🤣🤣 Kv zaten sarılmayı öpmeyi çok seviyor sürekli o moddayız🙈
Bende az önce demledim yeşil çayımı.
1 buçuk litre suyumu içtim bile .
Adım atıyorum baya zaten bide Leslie yaptimmi tamamdir
Ben de bugün spor yok ama ananas kabuklarını kaynattım yeşil çayımı ekledim ödem duyumu hazırladım akşam için kabaklarımı da pişirdim yarına hazırım🤣🤣

Kolay gelsin canım ben de pazartesi öyleydim akşama

Aynen uğurlu geldi bak haftaya gidecek yine benim kilo diplere düşecek🤣🤣 Kv zaten sarılmayı öpmeyi çok seviyor sürekli o moddayız🙈

Ben de bugün spor yok ama ananas kabuklarını kaynattım yeşil çayımı ekledim ödem duyumu hazırladım akşam için kabaklarımı da pişirdim yarına hazırım🤣🤣
oyyy çok tatlııış :KK74:

Kahvaltı saatim geldi gideyim yulaf lapamı hazırlayayım Diyet Salata Diyet Salata 🤭🤭
afiyet olsuun 😍

X