Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

canım hem doyurucu hem diyete uygun olmuş menün çok beğendim afiyet olsun :) hurma ne zamandır yemiyodum ben de alıyım :) sporun da çok iyi bravo darısı bana
menün çok güzel canım afiyet olsun
karbonhidratı dengelemişsin canım afiyet olsun :)
canım afiyet olsun bana azcık karbonhidrat fazla gibi göründü ama bugün toparlarız inşallah

İlk haftanın yoğunluğu geçsin canım yavaş yavaş kendine gelirsin ama yarın tartı resmini paylaşmayı unutma

İyi düşün derim evlenmeyi şaka bir yana karşına öyle biri çıkacak ve evleneceksin

Donut detoksunun listesini bekliyorum

Bitter çikolata ne ya hiç sevmem ama yıllarca günde 3 öğün çizkek ve waffle yiyebilirim

08.09.2021
Sabah klasik kahvaltı 1 dilim ekmek
Öğle yok
Akşam 18.30
1 tabak kuru fasulye +5 kaşık bulgur pilavı 1 lokma ekmek
21.00
Az şekerli bir Türk kahvesi
10 bin adım+2 litre su
avutsunbahaneler
2 Ogün yemişsin fasulye ve bulgur pilavı batması gözüme. Ama yarın tartı günü bugün şişlik falan yaptıysa detoks suyu falan ayarla canim
Nohut şişlik yapmiyorsa güzel menü canim.
Adımın şahane ama suyun az sanki
Süper menü afiyet olsun canim
08.9.2021
kahvaltı:klasik kahvaltı
Öğle:4 kaşık sade makarna yoğurt
akşam:et sote ve çeyrek yufka ekmeği salata
2 lt su 9000 adım
hzlsel @kübraaccc
Afiyet olsun canim.

Evlen evlen sanki evlenmeyince bu iş güç yokmu eğer otelde yaşamiyorsan
Ama savaş alanına dönmüyor makul miktarlarda

Ben niye yoğum

Ay hadi bakalımm
Sabah donut kahve öğlen bişeyli salata akşam smoothie
Di mi yaa hergün çeşit çeşit yenir bazen de evde yapılır

Günaydın Kızlar. Bu grubun en önemli etkisi dün akşam vakti 8den sonra düşman saldırısına uğrayıp mutfağa gitmemi bu güzel grup engellemiştir. Çok mutluyum bu iradeyi gösterebildiğim için çok güzel gidiyor. Hepinizin menüleri harika hız kesmeden devam bugün daha fazla spor eklersem çok daha süper olacak

kardelelen321 canım birinciler sırlarını paylaşıyorda yazman gerekiyor hatırlatmayı unuttum gün içinde mutlaka yaz ceza alırız yoksa

Selam canım bende öyleyim maalesef anlayabiliyorum
Yarın tartı fotoğraflı bildirim yapmayı ihmal etme gerisi yoğunluk azaldıkça halledilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…