Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canım işlerin rast gitsin Allah gönlüne göre versin inşallah
Bende tam bu hafta seni listeye alabiliyoruz diyecektim geldiğinde direk girersin artık bekletme o halde bizi

Bende bugün bi milyon tane ıvır zıvır kalem boyaya isim etiketi yapıştırdım çok zevkliydi

E Emnis
Diyet Salata
İyi akşamlar güzel kaptanlarım Diyarbakırda 3 hafta oldu yaşamaya başlayalı az kaldı aranıza geliyorum bende inşallah ama kiloları aldımda geldim
Selam canım
Umarım çok almamışsındır ama olsun sen gel veririz yine el birliğiyle
Nasıl yerleştiniz mi iyice

Bazı öğrenciler de gelmeyebilir zaten cnm Az önce kahveyle 1 parça çoklıt yedim

Nereye gitsem bir okul telaşesi var sahiden.. Hepinize kolaylıklar dilerim
Sağol canım benim
Aynen şu korona olmasaydı korkuyorum valla.Büyük oğlum 15 yarın 16 oluyor ablası aşısının ilkini oldu.
45 kisilik sınıfta okullarda temizlik bile yapılmadı onlem alındı diyorlar.önlem olarak ne yaptılar merak ediyorum.
Küçük oğlum 6. Sınıf oldu bu yıl.Dersleri çok severdi pandemi zoom soğudu çocuk.stresten saç kıran bile oldu garibim.
Okul müdürün iyiymiş canım.Allah sonumuzu hayretsin sınıflar kalabalık.Çok açık tutabileceklerini sanmıyorum okulları.
Bende bugün bi milyon tane ıvır zıvır kalem boyaya isim etiketi yapıştırdım çok zevkliydi
Kolay gelsin canım

Canım benim kıyamam çok haklı çocuklar bizler bile okuldan o kadar uzaklaştık ki onları düşünemiyorum çok yorucu ve zorlayıcı bir seneydi inşallah bu sene daha iyi olur her şey

Pnrrr-12 ortiim kaç gündür seni yalnız bıraktım kusura bakma ne olur. Eşim rahatsızlandı. Covid sandık test negatif çıktı ama çok kötü üşütmüş. Uğrayamadım hiç. Şimdi biraz daha toparladı. 2 gündür uğraşıyorum kendisiyle....
Yarın da okullar başlıyo onun hazırlıkları filan. Sabah erken kızımı okula bırakıp kvye geçicem. Akşama kadar oradayız. Yarın da pek uğrayamayacağım. Ne olur kusura bakmayın kaptanım E Emnis .
Yarından sonra herşey düzene girecek

Şekersizdi tabi o çaklıt değil mi ya da bitter olsun bari
Yoo ikea çikolatası sütlü ay bayıldım yaa favorim şu an ama eksi geliyor yarına korkma nasıl korkutmuşlarsa çikolata makarna görünce direkt ödem olacak düşüncesi var
Şifa olsun cnm önlem iyidir
Temizlik yapılmıştır ya cnm neden öyle dedin

Çok geçmiş olsun cnm

Eşim söyledi canım.Kurslara giriyor temizlik görevlisi bile yoktu diyor

Kizlar merhaba, bugun kizlarimi ilk kez babalarina birakip alisverise gittim. Ama denedigim hicbir sey yakismadi moralim bozuldu dondum. Artik kapatamadigim pantolonu dusunup motive olurum
Yaa insallah bol da gelicekler seni uzmesin daha cok hirslandirsin bu durum dedign gibii
Yaa hep annelerde butun isler malesef kolay gelsn cnm, bende oglan nezaman uyusa is mi yemek mi dinlenme mi spor mu yapsm diyorm e tabi bazen uyku agir basiyor :)
Benimkinde de var su geçirmez özellik ama cesaret edemiyorum çıkarıyorum banyoda merak ettim bak bı denesem mi
Yaa dene bence enazindan azcik su da bi muhtemelen sorun olmaz gecirmez
Kolay gelsn cnm insallah hersey guzel olur onlar icin ama 45 kisi gercktn cokmus enazindan covid var diye dha az olmaliydi sanki
5 Eylül 2021

Sabah:15 tane filan badem
Öğlen:1 sokak simidi
Akşam: süt yulaf ve muzlu değişik birşey.

Tuhaf beslendim çünkü tüm gün dışarıdayım.

8000 adım.
2 litre su
2 filtre kahve
Afyt olsn protein aradi gozlerm ama yinede fena degl
Hadi insallah artik bomba gbi gel cnm, kizinada simdiden iyi dersler
5 Eylül Pazar
Kahvaltı 11
1 minti ekmekle kaşarlı sucuklu tost
Yoğurt
2 pankek

Ara
1 pankek

Akşam 19
4 kaşık pirinç pilavı
Haşlanmış tavuk
1 üçgen dilim karpuz
1 bardak ayran

Su 2 lt geçer
Karbon bi tik dha az olsa iyiymis ama fena degl cnm afyt olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…