Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10-15 dakikadan sonra vücut ısınıyor aslında :)

Bir orta boy soğanı kaynatıp suyunu içsene ertesi gün regl oluyormuşsun diğer topiiktenn kankamın tavsiyesi🌸

Şeyyyy ben kaptan değilim de yanlış oldu ellammm🫣☺️
Ama menün harika 🥰
Menülerimi takip et dedim diye seni etiketledim 😂😂
Bak kaçamak var mı ? Doyana kadar, uzun aralarla kaçamaksız yiyorum
En azından haftanın Bikaç günü şeker ve ekmeği bırakabilirsin
Şeker dediysem her türlü tatlı, meyve, bal, pekmez dahil

Sabah 84,1 ile başladım
Saat:KK6:50 kıymalı 1 yumurta 5 zeytin
13:0 10 tane fln badem
13:30 tavada 1 kabak soteledim
18:0 kıymalı yumurta salata
Sabahtan öğlene kadar 1 lt detoks suyu elma tarçın karanfil kiraz sapı limon kaynatmıştım
Hoşgeldin canım

Canım ben günde 4/5 defa okul yolunda gidip geliyorum. Çocukları bırakınca 30 dakika yürüş yapıyorum.

Bu gün mesela öğlene kadar 8 bin üzerinde adım yaptım
Seni sorarlarsa ömrü yollarda geçen kadın diyeceğim 😂😂

Seni sorarlarsa ömrü yollarda geçen kadın diyeceğim 😂😂
Aynen canım ya😂benim koca sağolsun spor yapıyorum diye bana bırakmış yolda gidip gelmeyi. Gidip gelme sorun değilde o tesettürü tak çıkar tak çıkar derken kafam laçkalaşıyor gün içinde😂

Ay bizim burasıda çok soğuk ya. Dün ince ceket ile çıkmıştım dondum resmen. Bugün kışlık mont giyip çıktım

Bizim sabah güneş vardı . Bugün resmen 4 mevsim gibi oldu. Tam hastalık havalari

İyi akşamlar kızlar :KK36:
İki gündür muz patates yemekten karnım taş gibi oldu içim de sürekli bir gaz hissiyatı 🫣
Ama wc çıkarsam ishal devam öyle yani. Halim daha iyi enerji olarak. Ama yarınki tartı beni çok korkutuyor 🙄 reglimin ikinci günü zati :KK14:

Afiyet şifa olsun
Birgün elime geçerse tadına bakarım
Gaziantep’in nohut dürümü
Kahramanmaraş ın bici bici si
Karadeniz’in Laz böreğini merak ediyorum
hele Laz böreğine dibim düşüyor, tadını alsam ne yaparım bilmiyorum 😅
Doğu lezzetlerini bende çok merak ediyorum 2 sene once deneme fırsatım oldu kaç böreğini çok sevememistik biz hamsiköy sütlacının tadı hala damağımızda ama 😁

İyi akşamlar kızlar :KK36:
İki gündür muz patates yemekten karnım taş gibi oldu içim de sürekli bir gaz hissiyatı 🫣
Ama wc çıkarsam ishal devam öyle yani. Halim daha iyi enerji olarak. Ama yarınki tartı beni çok korkutuyor 🙄 reglimin ikinci günü zati :KK14:
Geçmiş olsun canım ishalde zor ama kabızlık daha zor bence tartin güzel sonuç verecek bence

Afiyet şifa olsun
Birgün elime geçerse tadına bakarım
Gaziantep’in nohut dürümü
Kahramanmaraş ın bici bici si
Karadeniz’in Laz böreğini merak ediyorum
hele Laz böreğine dibim düşüyor, tadını alsam ne yaparım bilmiyorum 😅
Teşekkür ederim canm inşallah canm tadlarina ulaşmış olursun fırsatın olur ,yalnız bici bici Adana yumurtalık ta yedik, tekrar yermiyom bilmiyorum ama kaktüs incirini ve şirdanini tercih ederdim 😍

Ay bizim burasıda çok soğuk ya. Dün ince ceket ile çıkmıştım dondum resmen. Bugün kışlık mont giyip çıktım
Kışlık mont mu 😳nerdesin bacim Karsta misin desem orda bile henuz kislik m9nt havasi gelmemustir olsan olsan isvec norvec kanadanin kuzey kesimlerinde falan olmalisin😊

Bugün ku yürüyüş
3 bin adım okula gelgit ve evdeki adımlar yürüyüş adımı olarak saymıyorum,
11 bin adımdan geriye 8 bin adımdr@LenaG , Lotus1234 Lotus1234 Lavinia_98 Lavinia_98 1000041978.png
1000041978.png

Kışlık mont mu 😳nerdesin bacim Karsta misin desem orda bile henuz kislik m9nt havasi gelmemustir olsan olsan isvec norvec kanadanin kuzey kesimlerinde falan olmalisin😊
İsviçre😂 şimdi bu mesajı yazarken yorganın altında yazıyorum. Ben çok üşüyorum eşim benim kadar değil😂e aç karnına üşümek normal

X