Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sağ ol canım Senin bu hafta kaç kilo gider tahmin edemiyorum

Selam kızlar 2 gündür hemen girip menümü yazıp çıkıyorum. Bunun bir sebebi var elbette. Şugünlerde kendi işimi kurmakta olduğumu söylemiştim geçen gün. Bu işler açılış aşamasında olduğu için biraz fazla yoruyor size ayak uyduramıyorum. Hafta içi İstanbula gidiyorum. Toptancıları vs gezicez baya yoğun olacağımdan, bu hafta hiçkimseyle ortak olmadan sizlere bildireyim dedim elbette ki geleceğim hatta en kısa sürede burdayım bunu bilin lütfen Hepinize kolaylıklar diliyorum. Seviliyorsunuz

E Emnis kaptanım bilgilerinize arz ederim

Maalesef canım daha güzel menülerim olacak insAllah

Sağol canım insAllah

Senin saatin markası modeli neydi kız duşa girerken çıkarmıyorsun
Honor band 5 canım su gecirmez diye geciyor bu modeller zaten basta korkuyodm cikariyodum hep 1 kez unuttm sonra saldım gercktn gecirmiyor
Hmm belki esine gore degl ozaman aslinda kosarken falan kullanisli olur ama sevmeme ihtimali var sonuc olark
Sorma canım zaten hakimiz trajikomik

her şey bir anda oldu zaten canım birden dün kv geldi böyle böyle dedim herkese kusura bakma başka bir şey bulamadım ne olur idare et ne yapacaksın mecbur kaldım ben de
Yaa anliyorm seni kim olsa mecbur kalirdi bu durumda :/

Sporu bir düzene sokamadim canim.
Ama pazartesiden beri en azından bir sürü yuruyecegim. Kızları şimdilik servise vermeyeceğim sabah birini götüreceğim. Öğlen birini. İkindi birini alacağım akşam birini. Yani bol bol yürüyüş olacak bana.
Bu hafta artılar yok çok mutluyum 300 gr eksiye bile geçmişim Cuma günü 69.9 gelir mi acaba inşallah gelir
Harikasın canim. Gelir tabiki fazlası bile olur

Kizlarrr ben geldim neler yapıyorsunuz.
Kızın sinavindan sonra dolandik biraz. Yemek yedik eve döndük.
Eşim güzellik uykusuna yattı . Kizlar yattılar sabah erken kalkıp bide dolaninca yorulmuslar.
Peki ben ne yapıyorum poğaça hamuru yoguracagum okullar basliyorrrrrr. Sonra utulenecekler varrr. Ama benimde uykum varr

Kizlar merhaba, bugun kizlarimi ilk kez babalarina birakip alisverise gittim. Ama denedigim hicbir sey yakismadi moralim bozuldu dondum. Artik kapatamadigim pantolonu dusunup motive olurum

Alışverişler en zoru zaten. Ama bu büyük oldu küçük bedeni varmı diye de soracağız canim. Soracaksın emin ol. Yakışacak herşey

Kolay gelsin canım inşallah işlerini bir an önce yoluna koyarsın
Ay inşallah canım 6yı ucundan görsem yeter
Kizlar merhaba, bugun kizlarimi ilk kez babalarina birakip alisverise gittim. Ama denedigim hicbir sey yakismadi moralim bozuldu dondum. Artik kapatamadigim pantolonu dusunup motive olurum
Kapanmayan pantolonu alsaydın keşke canım evde deneyip girdiğini gördükçe hatta daha sonra bol geldiğini gördükçe iyice motive olacaksın Ben de ne pantolonlar vardı öyle sürekli girebiliyor muyum diye dener dururdum
Oy canım anne olunca tabi tüm işler sende bence ütüyü hiç yapma kalkınca eşine yaptırırsın

Kız fena ama şimdiden taktik öğren ondan hatta gülerek espri yap ay bak bunlar güzel taktikmis aklımda olsun de
Aynen canim cok sıkıntı yasamam. Ya diyette olmamama ragmen is yerinde abur cubura alistirmadim kendimi gece herkes poset poset abur cubur getiriyor vakit gecsin diye. O cukura ben dusmedim neyseki
Ooo varya o gece atistirmalar fena, biz de gecelerde dürümler, tostlar, çiğ köfteler neler yerdik ama o zamanlar zayıftım
Haklisin canim. Disardaydik ve saka gibi sadece hamburger cesitleri vardi oturdugumuz yerde. Cocuk oyun alanlari cok guzel diye oraya gittik, ins eritmisimdir sporla.
Biz de disardaydik ve gittiğimz yerde sadece İskender ve pide vardı, hiç de güzel degildi çok pişman oldum
Maalesef canım daha güzel menülerim olacak insAllah

Sağol canım insAllah

Senin saatin markası modeli neydi kız duşa girerken çıkarmıyorsun
Aynen olacak canım, burda kaldıkça duzeltirsin menuleri

Yaa o kadar diyorsun Ben hep eşime yaptırıyorum ütüyü Peki başka konularda yardım ediyor mu
Yok canım ev işi olarak katkısı yok.
Sadece mutfak canım çok büyük yukarılara uzananiyorum arada sadece onu siler.
Market pazar işi genelde ondadır yada birlikte. Ben çalışmayın evde olunca pek de bişey istemiyorum açıkçası. (Aç tavuk hesabı yapmıyor ya kendimi kandiriyim)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…