Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben tum dikkatimi yesilcaya verdim canim himm ben de aslinda biraz arttirsam yesil cayi iyi olur. Tmm tatli yemissin ama kalori olarak toplamda yuksek degil. Sporun da cok iyi
harikasın cnm adım 8000 oldu hatta :) arttır arttır cnm 6 ayı da doldu bebişin zaten :) aynen yine eksi gelecek inşallah vejetaryen gündü bugün, daha çok karbonhidratı kaldırıyor vücut

harikasın cnm adım 8000 oldu hatta :) arttır arttır cnm 6 ayı da doldu bebişin zaten :) aynen yine eksi gelecek inşallah vejetaryen gündü bugün, daha çok karbonhidratı kaldırıyor vücut
Kahveyi cok seviyorum ben gunde 2-3 fincan iciyorum. O yuzden yesil cayi tek fincan iciyirdum ama arttirsam daha iyi olur belki kilo vermemi hizlandirir

kafa bi milyon oldu ay bugün yanlış anlamışım.Olabilir aslında temizlikçi için

Eline emeğine sağlık kaptanım çok iyi geldi

Ya ben de saat 8den sonra ne yersen kilo yapar düşüncesi var canım ağzıma tek lokma süremiyorum ama şimdi o sütlü çikolata ne güzeldir nasıl ağızda eriyordur bir senedir ağzıma sürmedim Hadi bakalım yarın kaç eksi geleceğiz beni de etiketle
Benim hiçbir katkım olmasa da sevgili ortim Tempus tebrikler kuzum senin eserin

Diyet Salata ve K Kubraaaccc tebrikler kızlar
Biz uclu olsak iyi olur da bizi kimse susturmazsa yazar dururuz o kotu
Aynen sayfalarca sadece bizim ismimiz gözükür
Wasama laf yok canım ekmeğim o benim kahvaltının finalini onu ikiye bölüp arasına az krem peynir bir de hindi füme koyup sandviç niyetine yiyerek büyük blr mutlulukla yapıyorum

Tebrikler @Breeze96 ve DeryaOnDiet güya rakiptik esamem okunmuyor
Sağ ol canım ne bileyim normalde daha azını yiyorum o yüzden öyle hissettim herhalde çorbayı yarım kase içseydim daha iyi olurdu

kafa bi milyon oldu ay bugün yanlış anlamışım.Olabilir aslında temizlikçi için
normal canım hele bi başlasınlar bir şekilde yoluna girer canını sıkma ilerisi için düşünerek

ayynen o kadar güzel ki uzun zamandır yememiştim böyle tavsiye ederim tamam etiketleriim sen de etiketle
size de tebrikler cnmmm
yaa ciddiye aldı manyak mango turşum benim

Sırf yarın spor yapmak için erken kalkacağım ben de güzel gelişmeler var uykumdan ödün veriyorum akşam 8de eve geleceğim o saatten sonra hiç halimin kalacağını sanmıyorum o yüzden bundan sonra sabahları spor yapmam lazım

Tebrikler @Breeze96 ve DeryaOnDiet güya rakiptik esamem okunmuyor

Sağ ol canım ne bileyim normalde daha azını yiyorum o yüzden öyle hissettim herhalde çorbayı yarım kase içseydim daha iyi olurdu
Sen de çok güzel spor yaptın canımın içi
Inşallah canım

Ben 300 gr vermiş olsam da sağ ol canım Bazen 2. Wasaya elim uzanıyor sonra vicdanım elime vuruyor bırak onu diye sessize elimi geri çekiyorum

Çok geçmiş olsun canım eşine Rabbim şifa versin insAllah bı an önce
Yaa dene bence enazindan azcik su da bi muhtemelen sorun olmaz gecirmez
Bulaşık yıkarken falan bazen ıslanıyor bişey olmuyor ama direk suyun altında hiç denemedim bklm bı gün unutup banyoya giricem zaten bende bu gidişle hep son anda geri çıkarıp giriyorum
Hadi insallah artik bomba gbi gel cnm, kizinada simdiden iyi dersler
insAllah sağol canım
Karbon bi tik dha az olsa iyiymis ama fena degl cnm afyt olsun
Sağol canım yeni hafta yeni başlangıçlar insAllah
Sukur canim az kalmis. Ben de kizlarla karantinada kalmistim Turkiye donusu tam 10gun ayyhapos gibi. 2 gun de cabucak gecsin bitsin canim.
insAllah cnm Rabb'im kimseyi sağlığıyla imtihan etmesin
Emeğine sağlık canım
Tebrikler kızlar emeğine sağlık canım
Sabah hem tost hem pankek cok olmus canim.
Aynen yarın sabahtan güzel menü başlangıcı yaparım insAllah burda daha aktif olmalıyım

Afiyet olsun süper menü canım
Çorba 1 kase değil de 1 kepçe olsa daha iyi olurmuş canım afiyet olsun güzel menü yine de
5 Eylül 2021

Sabah:15 tane filan badem
Öğlen:1 sokak simidi
Akşam: süt yulaf ve muzlu değişik birşey.

Tuhaf beslendim çünkü tüm gün dışarıdayım.

8000 adım.
2 litre su
2 filtre kahve
Afiyet olsun canım güzel kurtarmışsin bence yine de
Afiyet olsun canım güzel menü bence
5 Eylül
Kahvaltı : 3 dilim ekmek , peynir, yumurta, domates, salatalık, zeytin
Öğle: 3 dilim elmalı turta, 2 tane gong
Akşam: 120 Gr firinda tavuk göğsü

2,5 lt su
Elmalı turta biraz çok gibi geldi ama tamamına bakınca güzel gibi afiyet olsun canım
5 eylul
11:00 yagsiz sutle latte
15:30 et sote , salata, 1 dilim ekmek
19:00 1 kase mercimek corbasi
Su: 3 litre
Spor: 30 dk leslie

E Emnis hzlsel
Afiyet olsun canım süper menü
Ajvar nedir canım bilmiyorum güzel menü bence afiyet olsun bı de meyve ve sebze suyunun bı özelliği var mı canın mı istedi

İyi geceler kızlar yarın yeni hafta yeni güzellikler getirsin hepimize insAllah
Benim adet yakın eğer gecikmezse ki belirtiler başladı bel karın ağrısı bklm tartıda şişkinlik olmaz umarım yediklerim hep karbonlu gerçi artık azaltma vakti insAllah avantajım varken 70leri göreyim yeniden insAllah

Rica ederim cnm

Teşekkür ederim umarım böyle gider hepimizin kiloları

Teşekkürler ben de seni çok tebrik ederim inşallah hedeflerimize kadar böyle devam eder valla
İnşallah bazen çok zorlayıcı olabiliyor ama devam edersek başarabiliriz stres üzüntü bu sene çok inişli çıkışlı oldu benim düğün derdim de var seneye kadar kilo vermek zorundayım umarım başarabilirim genelde 74 olunca bırakıyordum

Bugün baya cısslı menü olmuş sanki kızartma ve cips Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…