Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrik ederim canım çok güzel eksi ❤️

Çok iyi menü canım afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun karışık bir menü olmuş ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş canım ❤️

Afiyet olsun sabah güzel sonrası yüne çok az ama senin stil böyle ❤️🥰

Afiyet olsun güzel menü ❤️

Afiyet olsun akşam çok az olmuş tavuğu salatanın içine koyup yesen güzel olarmış ❤️

Afiyet olsun genel olarak akşam az yediğin için güzel ama 1 paket form bisküvi yerine güzel güzel tam buğday ekmeği yesen 2 dilim ❤️

Afiyet olsun bulgur için servis kaşığı fazla değil mi 🤔 yk ile en fazla 4 diyolla ❤️

Canım afiyet olsun akşamı güzel ve hafif kapatmışsın ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun gayet güzel ❤️

Canım lig tablosunu yapabilirsen çok sevinirim 🙏

Canım geçmiş olsun 🙏
Sağol kaptaniçem 🙏

Kaç yaşındaydı benim kızım da böyleydi okulunu değiştirdik şimdi severek gidiyor
Muhtemelen oradaki öğretmenleri sevemedi
bilmiyorum canım ama daha zorlamyacağım artık seneye gider inşallah
Günaydın kızlar 😍
Gece tam içim geçiyordu bizde depreme uykumuzdan uyandik sonra da baya zor daldim uykuya Rabbim esirgesin
Dün annemde idim gündüz ona sarma sardım buzluğa biraz akşam geç döndük yorulmuşum bakamadım buralara @Deltavealfa hoşgeldin canım kırmızı takıma😍
çok geçmiş olsun canım
İyi geceler kızlar yine şuurum gitti tüylerim diken diken ve titredim tam mutfakta sandalye tepesindeydim en üst dolaba bişeyler kaldırıyordum ve tam 1 dakika bile inanın geçmemiştir içimden deprem geçti içimden dedimki anlık bişey ben böyle bu saatte mıy mıy yerleştiriyorum onca güzel eşyalar 6 Şubat ta yerin altında kaldı diye içimden geçerken eşim çıktı geldi napıyon sen bide sandalye tepesindesin hissetmedin mi diye ama dolabın kapakları açık sandalyedeyim kapak sallandı bende heralde kolum çarptı dedim tamam gitti uyku falan Allah'ım esirgesin
7.katta oturuyoruz ve çok sallıyo yüksek olunca 🥺
allahım yaşatmasın bidaha geçmiş olsun canım :KK43:

Dünkü menüm
Sabah 11:30
2 kaşık menemen
1 çatal çırpılmış yumurta
9 zeytin
2 kibrit kutusu peynir
1 çay kaşığı bal
1 kaşık kuymak :KK43:
9 çiğ fındık
Domates salatalık
1 mandalina

Ara 17:30
10 tane çıtır nohut
1 elma

Akşam 20:30
Yarım kase kırmızı mercimek çorbası
1 dilim ekmek :KK43:
1 mandalina

1.5 lt su
9100 adım

Lavinia_98 Lavinia_98
LenaG LenaG
Menün güzel canım 🙏

Günaydın ve afiyet olsun ama burası kötü yazmayayım demek yok neyse o yaz yani ❤️
Not: bu manzara şaka mı 🤩🤩🤩

Günaydın canım çok sevindim ödemlerin gütmesine ❤️

Günaydın geçmiş olsun canım 🙏❤️
Bir an feminist duygum kabardı eşim yattı uyudu deyince ama sizin aranızdaki dinamiği bilemiyorum o yüzden bişi demeyeyim ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın ❤️

Günaydın Nergis cim alırım kahvenden bir kupa şöyle bir keyif yapayım ❤️

Günaydın canım hoşgeldin ❤️

Afiyet olsun akşamki ekmeğin 1 dilimi fazla sanki ❤️

Afiyet olsun 1 kaşık kuymakdan bişicik olmaz ama akşam mercimek çorba yanına peynirli salata bile daha uygun olurdu. ❤️

Afiyet olsun akşam sanki miden üşütmüş de wc sorunu olmuş ondan yemişsin gibi ❤️

Oyy kıyamam için için ağlamasına ben onun ❤️ bak bu babalara bir ayar oluyorum ama neyyyse bişi demeyeyim

Günaydın canım ❤️

Günaydın çok geçmiş olsun 🙏

Günaydın canım uykusuzluk çok ödem yapıyor artını takma kafana çocuklar bir düzelsin uykun da düzene gürünce gider ❤️

Yapılmadııı birazdan yoğurtlu muzlu yulaflı favori kahvaltımı yaparım ben de ❤️
Valla gözünden kaçmıyor kaptanım bı dilimi fazladan gommustum 🙈 azcik yemegin suyuna bandım da 🙂

Ben artık üç öğün bealenmeye geçtim ama zor oluypr ya... çünkü bildiğin hazırlık yaparak okula geliyorum baya iş. bu yaştan sonra kendime beslenme hazırlıyorum :KK35:
Ogleni de meyveli yoğurt veya Wasa arasina sandviç felan yaparsan daha kolay olabilir canm ya da salata tarzı en azından tek parçada tasimis olursun. Birde akşamdan hazirlamak iyi oluyor sabah cocuklarin kosturmasi da oluyor yorucu oluyor ama akşamdan halledince kafan da rahat eder

X