Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kizlar 🥰
Kizlar şok diyet felan yapmayın bir heves yaptım dikkat etsem de geri geliyor bu verdiğim kilo 💥 bana bunu diyenler oldu ama ben ısrarcı oldum 😁

Ne edeyim kendim nasıl ne yiyeceğimi bilemiyorum liste olmadan, internetten örnek diyet listesi mi baksam siz nasıl biliyorsunuz ?🙈
Canim. Ben gunluk karbonhidrat alimimi kismaya calisitorum. Ornek sabah 1 dilim tt ekmek. Oglen 2 yk yulaf veya onun terine kara bugday. Gunde 1-2 meyve. Onun haricibde sebze sinirsiz yiyorum (patates haric). Her ogubde protein yemeye calisiyorum. Yumurta, et, yogurt vs. bir de gubde en az 10000 adim ve 30 dk spor. Simdilik gayet iyi veriyorum.

Screenshot_2021-08-31-11-55-37-654_com.instagram.android.jpg

Örnek kahvaltı önerileri Lizozom55 Lizozom55 🤗

27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Tablosu

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Lizozom55 Lizozom55 68,868,4
hzlsel hzlsel 71,270,5
@eliya79,878,8
@MuMu8574,273,5
@Sonsuz umut72,4572
@kardelelen32194,3593
kollontai kollontai 54,853,9
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 75,6574,9
@Anka77,376
@azimliii62,8??
@avutsunbahaneler57,7?
@Tempus81,2579,8
@Nikinik79,979
Diyet Salata Diyet Salata ????
@Pnrrr-2074,373,2
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 66,3565,5
@Emcekare68,45?
@Breeze9674,373,5
eceboce eceboce 7574,3
@Goklerce62,6
@Ezogelin5656,65
@Fit mutlu anne81,7
@Kubraaaccc

Canım çok teşekkür ederim ya

eceboce eceboce ye sanırım hoşgeldin demedimm🙈 hoşgeldiniz tekrardan kızlar

@Pnrrr-20 yi de sanırım alıntılamadım şimdi farkettim anka sen yazınca :)

@Kubraaaccc sende hoşgeldin aramıza kalabalık takım daha çok motivasyon demek bizde bunu avantajlı şekilde kullanıp umarım capcanlı bir ekip oluruz 🤸🏼‍♀️💕
hoşbuldum teşekkür ederim :KK200:

Günaydın kizlar 🥰
Kizlar şok diyet felan yapmayın bir heves yaptım dikkat etsem de geri geliyor bu verdiğim kilo 💥 bana bunu diyenler oldu ama ben ısrarcı oldum 😁

Ne edeyim kendim nasıl ne yiyeceğimi bilemiyorum liste olmadan, internetten örnek diyet listesi mi baksam siz nasıl biliyorsunuz ?🙈
Ah canım ya, üzüldüm bak söylemiştik de sana, neyse artık normal diyete devam 😂😂😂

Canim. Ben gunluk karbonhidrat alimimi kismaya calisitorum. Ornek sabah 1 dilim tt ekmek. Oglen 2 yk yulaf veya onun terine kara bugday. Gunde 1-2 meyve. Onun haricibde sebze sinirsiz yiyorum (patates haric). Her ogubde protein yemeye calisiyorum. Yumurta, et, yogurt vs. bir de gubde en az 10000 adim ve 30 dk spor. Simdilik gayet iyi veriyorum.
Teşekkürler canım 🥰 ben de böyle bisiler edeyim ☺️

Aynen dun biraz karbonlu olmus cnm sonradan farkettim bende :)

Bende yaptimmm cuma pazar pazartesi sporum var :rolleyes: :spor:

Sagol ortimm simdi hemen senin menune bakicamm

Gunaydn cnm, onemli olan nekadar patlattın, bugun telafi gunu yapmalisinn :)

Hmm bende yapmak istiyorum nezaman basliyoruz. aburcubur cikolata vazgecilmezim, kucuk mucuk oglandna kalanalri atiyorm agzima hic yemesem daha iyi

Gunaydinnn ortiii:KK200:

Sok diyet gercktn oyle bence o anlık kilo kaybı icin sonra illaki birazi geliyor geri

Ben liste uygulayamiyorm pek ya olcuye dikkat ederek herseyden yeme ve sporla destekleme ișe yariyor bence
Cumartesi pazartesi ve çarşamba günlerinin listesini yapıyorum canım diğer günleri kaptanımız puanlıyor topluyor😘
Cnm ben free miyim 😍 ne kadar süre 😋

Cnm mesela 10 günlük adım toplam 60.000 ve 4 gün 1 saat leslie 4 gün 15 dk cardio ve 45 dk bölgesel
Ayy ben dün yapsaymışım ya :olamaz:
Kendi planımdan haberim yok :KK70:

Aynen benim kuzum 😘 menü yazınca da beni etiketle olur mu 😍 merhaba :KK3:
Sadece cumartesi free canım bundan sonra spordan kaçmak yok🤣🤣

X