Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Simdiiiiii kaptanimmm bir açıklama yapmam gerekiyor şu durumda sizewww artık ne dersiniz bana bilemiyorum ama pişmanım daha önce kendimi frenleme konusunda üstadım artık dayanamadım 3 tane dürüm yedim söyleyeceklerim bu kadar ve cevabın neyse hazirim😔😕
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
lmao-spit-take.gif

Simdiiiiii kaptanimmm bir açıklama yapmam gerekiyor şu durumda sizewww artık ne dersiniz bana bilemiyorum ama pişmanım daha önce kendimi frenleme konusunda üstadım artık dayanamadım 3 tane dürüm yedim söyleyeceklerim bu kadar ve cevabın neyse hazirim😔😕
3 tane dürüm derken🫣bildiğimiz 3 dürüm mü?
Yani 3 ekmek 3 şiş mi

Ben burda üzülüyorum neden gülüyorsun elcom yaa😔
kusura bakma canım yaa 🥲🥲

amaaann 3dürüm nedirrr açlık krizine girdin demekki 200 gram almışındırrr tavuktan etten neolur içine sebze giriyor zaten lavaşta az birşey seker çıkar oda yarına toparlarsunn bebeğimm😘😘 hiiiç pişman olmaaa daha akşama birşey yeme

kusura bakma canım yaa 🥲🥲

amaaann 3dürüm nedirrr açlık krizine girdin demekki 200 gram almışındırrr tavuktan etten neolur içine sebze giriyor zaten lavaşta az birşey seker çıkar oda yarına toparlarsunn bebeğimm😘😘 hiiiç pişman olmaaa daha akşama birşey yeme
Tamam elcom🫡

Ben uyguluyorum ara sıra. Mesela ayda 1-2 gibi.
Bende işe yaradı. Ama herkes yapamaz tabi. Sadece çok yediğin günün ertesi günü telafi gibi düşün.
evettt aynenn oda mesela akşam bol yeşillik yap ye yeterli ya bende yaparımda şimdi edemem tabi😀

Merhaba kızlar dün buraya gelemedim çok kötüydüm. Hastaneye gittim crp değerim 89 a yükselmiş normal değer 0-5 arasında olmalıymış. D vitamini eksikmiş isal sancı baş dönmesi baya kötüydüm anlayacağınız. Düşük dozda bi antibiyotik başladı doktor ama pazartesi tekrar gideceğim değerim düşmemişse yatış verecekler ve yatış olunca da bebeği emzirmemem gerekiyormuş. Bnm bebeğim mamayı yemiyor🤦🏼‍♀️ Dua edin de inşallah düşer değerim pazartesi ye
Dün yediklerim sabah 1 yumurta bir dilim tb ekmeği akşam 2 içli köfte 1.5 lt su
Bu süreçte diyetisyene yönlendirme yaptı doktor tb ekmeği ve kepekli ekmek yerine beyaz ekmek tüket dedi. Bol bol haşlanmış patates pilav yoğurt çorbası ye dedi menümü biraz ona göre yapacağim
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Canım çok geçmiş olsun 🙏
Eki Görüntüle 3486293
"İsvicre'de olsa begenirsiniz" :rolleyes: burasi da benim yürüyüş yolum😊
Senin yolun da çok güzel 🫶
İdrardada enfeksiyon varmış ilaç olarak agumentin verdi isal için diyetisyene yonlendirdi emzirdiğim için ilaç kullanımı sınırlıymış.soğan sarımsak pırasada yasak gaz yapıp daha çok sancı yaparmış🤦🏼‍♀️
Canım verdikleri ilaç baya kuvvetli bir ilaç şifa olsun inşallah 🙏
Kaptanım menümü yazmak istiyorum akşamı netleştirdim bozmam🫡 biraz tatlı ihtiyacım var şu günlerde çikolata yedim :/

LenaG LenaG

Öğlen
1 haşlanmış yumurta
Peynir, zeytin
Domates, salatalik, biber ,4 çatal közlenmiş biber
1/2muz 2 mini kurabiye

Ara
4 kare çikolata

15-16 gibi
1 mandalina 1 kahve

Akşam
2
kabak sote üstüne yoğurt ile 2 ceviz
Canım afiyet olsun hem sabah hem arada tatlı yemişsin sonra da meyve yemişsin biraz şeker oranı yüksel bir menü olmuş ❤️
Menümü de yazayım belli olmuyor bana giremiyorum bazen.
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği, bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 5 yeşil zeytin, 1 kk peynir
Ara Öğün 16.00
1 Yer fıstıklı granola bar + 1 bardak soğuk kahve
Akşam yemeği 19.00-19.30 (değişkenlik gösterebilir)
Ton balıklı yeşil salata, 3-4 yk bulgur pilavı, yersem az patlıcan yemeği 3-4 çatal kadar(sevmem pek ama bazen canım çekiyor)
2-2.5 lt suyu tamamlarım + 1 lt dukan kiraz saplı
LenaG LenaG @Lavinia_98 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Canım afiyet olsun ton balıklı salata ve 1 dilim ekmek yeterli bulgura veya yemeğe gerek yok ❤️
2 ben de yesem rahat yerim ama 3 zorlar demek canın çok istedi. Afiyet olsun 🥰 Yedin bitti şimdi normal düzene aynen devam 💪
Kızlar bana fikir verin. Diyetisyen randevumu p.tesiye aldim.

Aylık Tek Görüşme
Aylık 2 görüşme (2 haftada bir)
Aylık 3 görüşme (10 günde bir)
Aylık 4 görüşme (Haftada bir)

Hangi paketi alayım gittiğimde sizce.
Aylık 4 görüşme bence 👍
işe yarıyormu öyle kızz açlık yapınca asıl kilo verilmiyo yediklerinle kilo yakman gerekir
Yok yok gözünüzü seveyim şu açlık fikrinden vazgeçin 🙏

Canım çok geçmiş olsun 🙏

Senin yolun da çok güzel 🫶

Canım verdikleri ilaç baya kuvvetli bir ilaç şifa olsun inşallah 🙏

Canım afiyet olsun hem sabah hem arada tatlı yemişsin sonra da meyve yemişsin biraz şeker oranı yüksel bir menü olmuş ❤️

Canım afiyet olsun ton balıklı salata ve 1 dilim ekmek yeterli bulgura veya yemeğe gerek yok ❤️

2 ben de yesem rahat yerim ama 3 zorlar demek canın çok istedi. Afiyet olsun 🥰 Yedin bitti şimdi normal düzene aynen devam 💪

Aylık 4 görüşme bence 👍

Yok yok gözünüzü seveyim şu açlık fikrinden vazgeçin 🙏
Olumlayici mesajin karşısın da daha fazla dayanamayıp tüm gerçekleri fotoğrafı ile kanıtlamaktan başka birsey gelmiyor elimden 🫡

Kızlar bana fikir verin. Diyetisyen randevumu p.tesiye aldim.

Aylık Tek Görüşme
Aylık 2 görüşme (2 haftada bir)
Aylık 3 görüşme (10 günde bir)
Aylık 4 görüşme (Haftada bir)

Hangi paketi alayım gittiğimde sizce.
Özel bi sebebi yoksa neden kilo vermeye devam etmek istiyorsun canım, yağ oranın normalim altında çıktı demişsin Merak ettim 🌸

3-4 görüşme iyi bence

Canım bak seni çok iyi anlıyorum. Sürekli diyet kafasında olmak belli bir zaman sonra çok sıkıyor insanı. Ama bunu artık yaşam biçimi haline getirmen lazım.

Cumartesi bir öğün dürüm yer diğer öğün hafif beslenebilirdin.
Olan oldu ama kendini salma yarın toparlamaya çalış.

Ama normalde bile 3 dürüm çok fazla. Lütfen kendine gel. Yarın dengeleme yap sebze ağırlıklı beslen.

Benim kaç gündür çocuklar hasta yürüyüş yapamıyorum.

Yediğime dikkat ettiğim halde artıya geçtim ama bu gün daha az ama sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.

evdekilere pizza yaptım 2 küçük ısırık ile nefsimi köreltim.

Kendime pizzadan kalan soğan mantar biberleri biraz zeytinyağı ve biraz tuz ile fırında pişirdim üzerini 1 yk kadar peynir ekledim.

Şimdi yesem rahat 1 büyük pizza yerim ama ya onca emeğim biranda elimden uçup gidecek biliyorum. Bir kere ipin ucu kaçarsa toparlamak zor olur

X