Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gün içindeki tek karbonhidrat makarna ,o yüzden kötü görünmedi afiyet olsun 😘

Yaa terletiyorsa şahane 😍 yarındna itibaren tempo başlıyor canım , köye gidip geleceğim orda yapamıyorum off kendi düzenime gecemedigim için spor yapamiyorum hergun bahane buluyormusum gibi oluyor

Geçmiş olsun canım

Çok güzel canım afiyet olsun 😘

Haklısın canim bana kalsa manavdan meyve çok almam yemeyim diye ama bunları hep köyden getiriyorlar ve aşırı güzel 😭🙄 şimdi tam incir zamanı geçen ağaca çıktım 🙄 karpuzu da bahçeden getirmişler tadına bakayım dedim falan filan işte 🙈

Aynen ya şimdi karnım aç ama içim rahat ,🤣🤣

Evet canım ya spora zaman bulamıyorum, ip atlamak iyi oluyordu kısa zamanda çok kalori harcatiyor ama belimden sıkıntım var iğneler vurunuyorum şu ara yüklenmek istemiyorum, fırsat bulursam Leslie yaparim, meyveler konusunda haklısın ama köyden geliyor dayanamıyorum 😭😭🙄

Ya evet diyet modu hergun aynı olmuyor, kaç kez bırakmanın eşiğine geldim bilmiyorum ama inan şuan ki halim kadar mutlu eden yiyecek yok bence 😎😍😍😍
Ins evine donubce baskarsin canim

Günaydın kizlar 🥰
Kizlar şok diyet felan yapmayın bir heves yaptım dikkat etsem de geri geliyor bu verdiğim kilo 💥 bana bunu diyenler oldu ama ben ısrarcı oldum 😁

Ne edeyim kendim nasıl ne yiyeceğimi bilemiyorum liste olmadan, internetten örnek diyet listesi mi baksam siz nasıl biliyorsunuz ?🙈

Günaydın kizlar 🥰
Kizlar şok diyet felan yapmayın bir heves yaptım dikkat etsem de geri geliyor bu verdiğim kilo 💥 bana bunu diyenler oldu ama ben ısrarcı oldum 😁

Ne edeyim kendim nasıl ne yiyeceğimi bilemiyorum liste olmadan, internetten örnek diyet listesi mi baksam siz nasıl biliyorsunuz ?🙈
Günaydın canım. Üzülme hepimiz hayatımızda en az bir defa şok diyet uygulamışızdır. Ve sonuç aynı bırakınca dikkat etsen de geri geliyo. Detokslarda da bana öyle oluyo genelde.

Şahsen ben bi listeye de bağlı kalamıyorum. Evde ne varsa az ölçü yiyorum. Sabah öğünümü iyi akşam hafif geçirmeye çalışıyorum. Günlük ekmek miktarını tükettiğin karbolarlar birlikte ayarlamaya çalışıyorum. Bu kadar....

Günaydın kizlar 🥰

Diyetisyene gitmiştim canım diyetisyenin verdiği listeye uyuyorum.

Diyetisyene gitmiştim canım diyetisyenin verdiği listeye uyuyorum.
Günaydın canım. Üzülme hepimiz hayatımızda en az bir defa şok diyet uygulamışızdır. Ve sonuç aynı bırakınca dikkat etsen de geri geliyo. Detokslarda da bana öyle oluyo genelde.

Şahsen ben bi listeye de bağlı kalamıyorum. Evde ne varsa az ölçü yiyorum. Sabah öğünümü iyi akşam hafif geçirmeye çalışıyorum. Günlük ekmek miktarını tükettiğin karbolarlar birlikte ayarlamaya çalışıyorum. Bu kadar....
Sağolun kizlar 🥰 YouTube da bir diyetisyen normal bir liste vermiş onu uygulayayim kendi kendime kalınca afalladim şüphe oluyordu içimde az mı yedim cok mu yedim diye 😁

Günü baya hafif geçirmişsin farklı bir menü olmuş canım zaten senin menülerine hayranım
🤩
🤩
Spor az ama arttırırsın yavaş yavaş
😍
😘

Menü spor su hepsi de çok iyi canım
💕
Detoks içeceği nasıldı dayanılmayacak bir açlığa sebep oluyor mu
🤔

Meyve biraz çok olmuş canım onun dışında gayet güzel bir menü tek eksiği spor
🤣

Afiyet olsun canım Makarna salçalı olmasaymış keşke ödem yapabilir limonata ev yapımı ve şekersizse sorun değil ama öbür türlüyse çok içmemeye çalış🥰😘

Afiyet olsun canım gözüme sadece bitter çikolata battı ama o da nazar boncuğu olsun🤭 Yürüyüşü de 10bine tamamladığında listeye ekliyorum bir dahakine imkanın olursa tamamlamaya çalış canım💕

Artı geldin ve makarna yedin oldu mu şimdi hiç canım diğer günler karbon alımını minimum düzeyde tutmaya çalış adımların yine şahane😍😍

Ekmek sayısı biraz fazla olmuş canım hem de akşam yarım yufka var bana fazla geldi ama sporun çok iyi💗

Azcık yemişsin valla helal olsun sana canım nasıl dayanıyorsun hakikaten azimlisin🤣🤣 Sporuda yapabilirsen 2 mil yap ki listeye ekleyeyim seni de kuzum😘
Aynen dun biraz karbonlu olmus cnm sonradan farkettim bende :)
28 Ağustos - 3 Eylül Spor Listesi
UYE28
Ağustos
30
Ağustos
1
Eylül
Sonuç
hzlsel hzlsel 1
@Lizozom55 1
@Sonsuz umut -----
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1&6
@eliya -----
kardelelen321 kardelelen321 -----
@kollontai -----
Azimliiii Azimliiii -----
@avutsunbahaneler-----
@Tempus -----
@Anka -----
Diyet Salata Diyet Salata 🆓
Pnrrr-12 Pnrrr-12 -----
@Breeze96 1&7
@Ucmelekannesi -----
G Goklerce -----
K Kubraaaccc 6
@Calypso95 -----

Ne kadar sportif bir takımız gerçekten kollarım ağrıdı tabloyu yaparken :olamaz: :bicak:Kızlar unuttuğum eksik olan varsa söylesin menü yazanları ekledim ama yine de gözümden kaçmış olabilir inşallah bir gün bu tablo dopdolu olacak:dua:
Bende yaptimmm cuma pazar pazartesi sporum var :rolleyes: :spor:
Menün çok güzel ortim, sporuna diyecek yok👏👏👏
Sagol ortimm simdi hemen senin menune bakicamm
Günaydın kızlar :KK36:
Dün patlattım ben diyeti:KK70: oldum olası Pazartesi tartısını sevmiyorum zaten aaaa vermişim tamam ya yine veririm bu gün bi yiyim moduna giriyorum hemen :confused:
Gunaydn cnm, onemli olan nekadar patlattın, bugun telafi gunu yapmalisinn :)
Eki Görüntüle 2908672
@Lizozom55 canım genel kurallari böyle paylaşmış
Hmm bende yapmak istiyorum nezaman basliyoruz. aburcubur cikolata vazgecilmezim, kucuk mucuk oglandna kalanalri atiyorm agzima hic yemesem daha iyi
:KK15: Günaydın canlar :KK15:
Gunaydinnn ortiii:KK200:
Günaydın kizlar 🥰

Sok diyet gercktn oyle bence o anlık kilo kaybı icin sonra illaki birazi geliyor geri

Ben liste uygulayamiyorm pek ya olcuye dikkat ederek herseyden yeme ve sporla destekleme ișe yariyor bence

30.08.2021

Kahvaltı
-1 domates
-1 salatalık
-1 haşlanmış yumurta
-1 kk peynir
-1 tutam taze nane
-1 tk fıstık ezmesi

Sade kahve

Öğle
-1 elma
-1 pk form bisküvi (bugün ıspanaklı börek vardı yiyemedim doğal olarak)

Akşam
-2 adet fırında but
-fırında pişmiş sebzeler (domates, biber, soğan)

Sade kahve
Sade soda

Su 3 lt
Spor henüz yok malesef biraz sancım var

E Emnis hzlsel hzlsel
Ispanakli borek yerine form biskuvi secenegi iyi olms bence afyt olsun cnm
30 Ağustos menüm

Kahvaltı:10.00
1haşlanmış yumurta
Yarım kk beyaz peynir
Domates salatalık biber

Ara:yarım armut

Aksam:16.00
1lahmacun
Salata
Ayran

Su:2,5 litre
Spor:
12067 adım
40 dk zumba
25 dk walk run lift
@UcanSupurge E Emnis hzlsel hzlsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet Eki Görüntüle 2908576
Menu de spor da cok iyi cnm tbrkler
30 Ağustos Pazartesi

Saat 11
  • Kahve
  • 2 dilim tam buğday ekmeği
  • Peynirli yumurta
15: 00
  • 3 ceviz
  • Dondurma
18: 00

• 1 muz
3 lt su

15 dk zumba
1000 ip atlama

E Emnis Pnrrr-12 Pnrrr-12 hzlsel hzlsel
Ortii cok guzel menu aksam tek muzla baya hafif olmus spor da var :KK49:
30 ağustos p.tesi

Sabah
2 yumurta
Yeşillik
2 dilim.peynir

Ara
3 kaşık Müsli
1 bardak süt

Akşam
1 lavaş
300 gr et döner
1 bardak limonata
2 tulumba

2 litre su
Spor yarım saat yürüyüş

E Emnis
hzlsel hzlsel
@Calypso95
1 lavas fazla geldi 4 dlm ekmek ediyor bildigm kadariyla onun disinda guzel menu afyt olsun
30 Ağustos
SABAH
1 TB ekmek
4 k.kayısı
Kk.peynir
5 zeytin
Çay
1 h.yumurta
ÖĞLE
1 k.yoğurt
1 armut
AKŞAM
1TB ekmek
Mor lahana salatası yoğurtlu
2 duble türk kahvesi+3.5 litre su+1 kiraz saplı çay
Guzel menu afyt olsun

28 Ağustos - 3 Eylül Spor Listesi
UYE28
Ağustos
30
Ağustos
1
Eylül
Sonuç
hzlsel hzlsel 1
@Lizozom55 1
@Sonsuz umut -----
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1&6
@eliya -----
kardelelen321 kardelelen321 -----
@kollontai -----
Azimliiii Azimliiii -----
@avutsunbahaneler-----
@Tempus -----
@Anka -----
Diyet Salata Diyet Salata 🆓
Pnrrr-12 Pnrrr-12 -----
@Breeze96 1&7
@Ucmelekannesi -----
G Goklerce -----
K Kubraaaccc 6
@Calypso95 -----

Ne kadar sportif bir takımız gerçekten kollarım ağrıdı tabloyu yaparken :olamaz: :bicak:Kızlar unuttuğum eksik olan varsa söylesin menü yazanları ekledim ama yine de gözümden kaçmış olabilir inşallah bir gün bu tablo dopdolu olacak:dua:
Cnm ben free miyim 😍 ne kadar süre 😋
Aynen canım şok olacaklar🤭🤭

Tamamdır canım spor hedefini merak ettim takipte olacağım😘
Cnm mesela 10 günlük adım toplam 60.000 ve 4 gün 1 saat leslie 4 gün 15 dk cardio ve 45 dk bölgesel
Ayy ben dün yapsaymışım ya :olamaz:
Kendi planımdan haberim yok :KK70:
Canım ortim senmişsin sanırım yeni olduğum için bilemiyorum bazen 😅
Aynen benim kuzum 😘 menü yazınca da beni etiketle olur mu 😍 merhaba :KK3:

Cnm ben free miyim 😍 ne kadar süre 😋

Cnm mesela 10 günlük adım toplam 60.000 ve 4 gün 1 saat leslie 4 gün 15 dk cardio ve 45 dk bölgesel
Ayy ben dün yapsaymışım ya :olamaz:
Kendi planımdan haberim yok :KK70:

Aynen benim kuzum 😘 menü yazınca da beni etiketle olur mu 😍 merhaba :KK3:
30 Ağustos
SABAH
1 TB ekmek
4 k.kayısı
Kk.peynir
5 zeytin
Çay
1 h.yumurta
ÖĞLE
1 k.yoğurt
1 armut
AKŞAM
1TB ekmek
Mor lahana salatası yoğurtlu
2 duble türk kahvesi+3.5 litre su+1 kiraz saplı çay
Sonradan gördüğüm için şimdi etiketliyorum canım😅 genelde benim menüm bu şekilde oluyor.buarada sana merhaba canım ☺️

Sonradan gördüğüm için şimdi etiketliyorum canım😅 genelde benim menüm bu şekilde oluyor.buarada sana merhaba canım ☺️
Tamam kuzu çok güzel menü 😘 benim hergün değişecek gibi 😀
Diyet Salata Diyet Salata Neler yapıyorsun, çok oldu görüşmeyeli. :KK70: Yeni mi geldin yoksa baya oldu mu bebiş
İyiliik sağlık bebişim 😍 İstanbul a gidildi 3 gün yeğenlere bakıldı 1 hafta kalındı , sonra tatile gidildi 1 hafta da orda koşturuldu yendi içildi 😂😂😂
Kürkçü tükanına geri dönüldü cnm :KK70:
Dün başladım cnm arada yazdım da tam olarak dün başlamış oldum 😀

Sen nasıl oldun aşkısım yüzyüze eğitimin olcak mı?

X