Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Herşey üstü üste gelmiss. Rabbim beterinden korusun. Hoşgeldiniz ben de 9. Takımdan transfer oldum. Beraber fazlalıklardan kurtulacağız ins🤲

Canım sen sadece yürüyüş puanlarını topluyorsun. 60 dakika yürüyüş yaptım bugün telefonu evde unutmusum adım sayamadim o yüzden. O yüzden sadece yürüyüş saatimi yazmıştım . Yarın 10.000 adımla geliyorum ins
Yok canım ben yürüyüş puanlarını toplamıyorum ilk sayfada Tablo var oradaki sporlardan yaptığınızda listeye ekliyorum puanları E Emnis kaptanımız topluyor😘

Eklentiler

• B920DE2A-E39D-4A31-8973-F648B450E7E7.jpeg
    B920DE2A-E39D-4A31-8973-F648B450E7E7.jpeg
    181,7 KB · Görüntüleme: 20
30 agustos menum

12:00- 1 kase mercimek corbasi, 3 yk haskanmis kara bugday, 6 yk kiynali sebze yenegi, yarim jase yogurt.
16:00- saat 12de yediklerimin aynisi.
18:30- detoks icecegi.

su:3lt
Spor: 30 dk cardio combos
30 dk zumba class
15000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi

30 Ağustos
Kahvaltı

1.5 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay, 1 dilim hindi füme, 1 çk mandalina reçeli
Ara
Yeşil çay, züber
Akşam
Adana kebap(100 gr), 1 parça sucuk, salata

2 LT su, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

E Emnis Tempus Tempus
Kızlar harikasınız bayıldım ikinizede
Yansın erisin yağlar💪😍💕

Afiyet olsun ortim. Makarna ne kadar yedin bir de saat kaçta,neden makarna kafamda deli sorular:confused:
Çok uzun zamandır makarna diye ölüyordum. Sonra dedim ki, yarın ölsem makarna yemeden ölmüş olacağım. Hemen yapıp yedim 😬 hedefime ulaşamasam da cuma kiloma döneceğime emin olabilirsin 💃 açlık orucumu başlattım 🤭

Kızlar harikasınız bayıldım ikinizede
Yansın erisin yağlar💪😍💕
İyiyim değil mi🤣🤣🤣 Biraz motive olayım da her gün yapayım😅
30 Ağustos menüm

Kahvaltı:10.00
1haşlanmış yumurta
Yarım kk beyaz peynir
Domates salatalık biber

Ara:yarım armut

Aksam:16.00
1lahmacun
Salata
Ayran

Su:2,5 litre
Spor:
12067 adım
40 dk zumba
25 dk walk run lift
UcanSupurge UcanSupurge E Emnis hzlsel hzlsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet Eki Görüntüle 2908576

Gayet dengeli bir menü olmuş canım akşamı da erken kapatmışsın zaten spor şahane🤩🤩

Seni çok iyi anlıyorum canım vücudun iyice alışana kadar her gün önce 15 dk Leslie yapmaya devam et sonra sana yetmemeye başlayacak zaten o zaman da 30 dk ya geçersin💕

Yarın markete gidip malzemeleri alayım o zaman ben de yapayım 3 gün en azından bakalım fark yaratacak mı🤔

Bugün yaptığım gibi devam ettireceğim inşallah sporu yarın okullar başlıyor adım sayımda artar illa ekimde kuzenimin nişanı var o zamana kadar biraz daha zayıflamam lazım🤭🤭

Mod benim de bazen düşüyor geçen akşam ağladım bıktım artık diyetten bir senedir açım diye🤣🤣 Sonra cuma günü o eksiyi görünce tekrar motive oldum😅 Hiç merak etme canım ben seni sık sık dürter motive ederim😍😍
Wuuwuu nisanda herkes saskinlikla bakacak artik sana 😉

Çok uzun zamandır makarna diye ölüyordum. Sonra dedim ki, yarın ölsem makarna yemeden ölmüş olacağım. Hemen yapıp yedim 😬 hedefime ulaşamasam da cuma kiloma döneceğime emin olabilirsin 💃 açlık orucumu başlattım 🤭
Takıma ilk geldiğimde demiştim ne zeki hatun.Benim aklima neden bu isim gelmedi.orjinal bir isim bayıldım.iyi yapmışsın afiyet olsun canım.Yarın itibariyle bunu telafi edip eksi geleceğinden eminim💕

Evet evet öyle kendimi sıkmak falan yok sonrası daha kötü oluyor çünkü. Keto da yapmayacağım detoksta bu aralar sadece düzenli beslenip sporuma odaklanacağım söz😊😊

Hoş buldum canım sen de hoş geldin tekrardan😍
Harika 😍

Günü baya hafif geçirmişsin farklı bir menü olmuş canım zaten senin menülerine hayranım
🤩
🤩
Spor az ama arttırırsın yavaş yavaş
😍
😘
Cnm 10 günlük spor hedefi belirledim bakalım 😍 inş spor günlerine denk getirebilirim cnm 😘 bugün az kalori aldığım için az oldu 🤗

30 Ağustos
Kahvaltı

1.5 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay, 1 dilim hindi füme, 1 çk mandalina reçeli
Ara
Yeşil çay, züber
Akşam
Adana kebap(100 gr), 1 parça sucuk, salata

2 LT su, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

E Emnis Tempus Tempus
Kebab ekmeksizse gayet güzel menü canim. Menüde saatler yok akşam geç saatte değildir heralde canim. Sporun şahane😍 afiyet olsun
30.08.2021
Kahvaltı :Yok
Öğlen : Tavuk çorbası, tavuklu salata
Akşam: Makarna, kuru kayısı

11000 adım

2 litre su
1 filtre kahve
Sade az menü olmuş. Makarna çok değilse ve geç saatte değilse güzel canim.afiyet olsun
30 agustos menum:

10:00 Kahve, 3 dilm tb ekmegi ile sucuklu kașarlı tost

12:30 meyveli yogurt (200kalori)

15:00 2siarada nescafe

17:30 7 yk et sote, yarım yufka, kase cacık, 3 yk Salata

19:30 komsumla bahcede kahve

2 mil. Leslie
700hoplama
150 mekik
6.500 Adım
2. 5.lt Su
E Emnis
hzlsel hzlsel
Sabah 3 ekmek varken akşam yufka olmasa iyiymiş canim . Afiyet olsun canim
30.08.2021
Kahvaltı
Menemen, 1 tt ekmek, peynir, zeytin
Öğle
Ton balıklı salata, elma
Akşam
Yok

3 lt su, 2 yeşil çay, 15 dk Leslie
Az öz sade bir menü . Akşam acikmadinmi canim afiyet olsun
30.08.2021

Kahvaltı
-1 domates
-1 salatalık
-1 haşlanmış yumurta
-1 kk peynir
-1 tutam taze nane
-1 tk fıstık ezmesi

Sade kahve

Öğle
-1 elma
-1 pk form bisküvi (bugün ıspanaklı börek vardı yiyemedim doğal olarak)

Akşam
-2 adet fırında but
-fırında pişmiş sebzeler (domates, biber, soğan)

Sade kahve
Sade soda

Su 3 lt
Spor henüz yok malesef biraz sancım var

E Emnis hzlsel hzlsel
Bisküvi zaten azmis bence güzel menü canim afiyet olsun
30 Ağustos menüm

Kahvaltı:10.00
1haşlanmış yumurta
Yarım kk beyaz peynir
Domates salatalık biber

Ara:yarım armut

Aksam:16.00
1lahmacun
Salata
Ayran

Su:2,5 litre
Spor:
12067 adım
40 dk zumba
25 dk walk run lift
UcanSupurge UcanSupurge E Emnis hzlsel hzlsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet Eki Görüntüle 2908576
Lahmacun erken saatteymis bence güzel menü canim afiyet olsun. Spor sahane
Yok canım ben yürüyüş puanlarını toplamıyorum ilk sayfada Tablo var oradaki sporlardan yaptığınızda listeye ekliyorum puanları E Emnis kaptanımız topluyor😘
Tamamdır canim. 🥰
İnşallah canım benim😊hoş geldin takımımıza😍🤗

Aaa niye kapandı ne oldu
Hoşbuldum canim. ❣️🤗

28 Ağustos - 3 Eylül Spor Listesi
UYE28
Ağustos
30
Ağustos
1
Eylül
Sonuç
hzlsel hzlsel 1
Lizozom55 Lizozom55 1
@Sonsuz umut -----
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1&6
eliya eliya -----
kardelelen321 kardelelen321 -----
kollontai kollontai -----
Azimliiii Azimliiii -----
avutsunbahaneler avutsunbahaneler -----
Tempus Tempus -----
A Anka -----
Diyet Salata Diyet Salata 🆓
Pnrrr-12 Pnrrr-12 -----
@Breeze96 1&7
Ucmelekannesi Ucmelekannesi -----
G Goklerce -----
K Kubraaaccc 6
Calypso95 Calypso95 -----

Ne kadar sportif bir takımız gerçekten kollarım ağrıdı tabloyu yaparken :olamaz: :bicak:Kızlar unuttuğum eksik olan varsa söylesin menü yazanları ekledim ama yine de gözümden kaçmış olabilir inşallah bir gün bu tablo dopdolu olacak:dua:

Wuuwuu nisanda herkes saskinlikla bakacak artik sana 😉
Aynen canım şok olacaklar🤭🤭
Harika 😍

Cnm 10 günlük spor hedefi belirledim bakalım 😍 inş spor günlerine denk getirebilirim cnm 😘 bugün az kalori aldığım için az oldu 🤗
Tamamdır canım spor hedefini merak ettim takipte olacağım😘
Kızlar yarında yarışalım 💕
Tabi canım yenilen pehlivan güreşe doymaz🤣🤣🤣
Kebab ekmeksizse gayet güzel menü canim. Menüde saatler yok akşam geç saatte değildir heralde canim. Sporun şahane😍 afiyet olsun
Ekmek yok canım sadece et ben saatleri yazmayı unutuyorum hep ya bundan sonra dikkat etmeye çalışayım kahvaltı saat 13.30 akşam da 19.30 çok erken değil ama aralıklı oruca uyuyorum kahvaltıyı geç ettiğim için🥰😘

Ekmek yok canım sadece et ben saatleri yazmayı unutuyorum hep ya bundan sonra dikkat etmeye çalışayım kahvaltı saat 13.30 akşam da 19.30 çok erken değil ama aralıklı oruca uyuyorum kahvaltıyı geç ettiğim için🥰😘
Güzel canim. Geç yatıyorsun zaten eritiyorsundur. Benimde 19.30 kaldığı bazen 20.00 olduğu oluyor akşam yemeğinin eşimin işinden dolayı .

Aynen canım şok olacaklar🤭🤭

Tamamdır canım spor hedefini merak ettim takipte olacağım😘

Tabi canım yenilen pehlivan güreşe doymaz🤣🤣🤣

O pehlivan bugün benim sanırım.😀😍

Güzel canim. Geç yatıyorsun zaten eritiyorsundur. Benimde 19.30 kaldığı bazen 20.00 olduğu oluyor akşam yemeğinin eşimin işinden dolayı .
Aynen canım 2den önce pek yatamıyorum o yüzden gidiyor midede blr şey kalmıyor🤣🤣 Şimdi okulda eğer öğlenci olursam Saat 19.30 da çıkacağım eve gelip yemek yemem 9 u bulacak o zaman kötü olacak benim için😕☹️
Kizlarrrr Özge bezirci 21 gün şekersize baslayacakmis 1 Eylül'de. Geçenlerde denemeye çalıştım 2. Gunfl falandı bozdum. Varmı yapmak isteyen birlikte yapalım belki surdurebilirim öyle olunca
Ben yaparım canım zaten şekersize genel olarak uygun besleniyorum ama tabi tam uyamıyorum beraber olunca sürdürülebilir belki🧐

X