Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Oyy neler gelmiş başınaa seniin :cry:çok geçmiş olsun kuzum ayağın nasıl şimdi? kuzenine de çok geçmiş olsun 😢 o nasıl şu an? iyi ki ısrar etmişler çünkü hayatında 1 kez olacak birşey :KK66: artık geldiin endişelenme fazlalıklarımızdan da kurtulacağız beraber :KK19:
Çok sağ ol canım😘ayağım iyi şükür bir şeyi kalmadı sayılır kuzenim de iyi çok şükür büyük korku yaşattı hem kendine hem bize. Mezuniyetim de oldu bitti şükür geçen haftaydı şimdi ablamdayım onunla beraber tekrar düzenli beslenmeye ve spora dönüyoruz😊😊

Maalesef canım çok kötü geçen 1 ay geçirdim iş aradım olmadı evime döndüm düzeni oturtayım dedim yeğenimle beraber merdivenlerden yuvarlandım şükür yeğenimde bir şey yok benim ayak parmaklarım incindi bi 10 gün de o yüzden yattım zaten ne spor ne beslenme düzeni hak getire iyileştim dedim tamam bu sefer kuzenim tüpten zehirlendi ölümden döndü ben bizzat gördüm psikolojim iyice çöktü buraya gelmek istedim ama kendimi tam anlamıyla iyi hissetmeden gelmek istemedim. Mezuniyet törenim vardı gitmek istemdim çok kilo aldığımın farkındaydım o yüzden de girmek istemedim ama bizimkiler gideceksin dediler yolladılar şimdi ablamla beraberim eskişehirdeyim daha iyiyim sayılabilir😊
Geldi mi üst üste gelir derler.Öyle olmuş sanada . cok geçmiş olsun.💕

Çok sağ ol canım benim vallahi kendimi biraz daha iyi hissettiğim için buraya geldim gelince daha da iyi hissetmek için sizin desteğiniz bana çok iyi geliyor😍😍😘ama kilo konusunda ciddi kilo aldım en az 10 kilom var kıyafetlerime olamıyorum😭ve tartılmıyorum da tekrardan başlayıp en az 5 6 gün sonra ödemlerimi atmış şekilde tartılmayı düşünüyorum çünkü kilo aldığımı farkettikçe ellerim titriyor🙁
Burası gerçekten iyi geliyor ben de senden sonra sağlıkla ilgili saçma sapan şeyler yaşadım biraz ara verdim ama geri geldim buraya gelmek sizlerin desteği gerçekten çok daha iyi hissettiriyor🥰🥰 Boşver tartılma o zaman bir hafta şöyle sağlıklı beslen ondan sonra tartılıp gerçek kilonu görmüş olursun buralardayız daha verecek çok kilolar var zaten hep beraber güzelce vereceğiz inşallah💕💕💕

Maalesef canım çok kötü geçen 1 ay geçirdim iş aradım olmadı evime döndüm düzeni oturtayım dedim yeğenimle beraber merdivenlerden yuvarlandım şükür yeğenimde bir şey yok benim ayak parmaklarım incindi bi 10 gün de o yüzden yattım zaten ne spor ne beslenme düzeni hak getire iyileştim dedim tamam bu sefer kuzenim tüpten zehirlendi ölümden döndü ben bizzat gördüm psikolojim iyice çöktü buraya gelmek istedim ama kendimi tam anlamıyla iyi hissetmeden gelmek istemedim. Mezuniyet törenim vardı gitmek istemdim çok kilo aldığımın farkındaydım o yüzden de girmek istemedim ama bizimkiler gideceksin dediler yolladılar şimdi ablamla beraberim eskişehirdeyim daha iyiyim sayılabilir😊
Geçmiş olsun canım, istikrarlı olup hep birlikte vericez inşallah ☺️ ne mühendisisin? Ben 14 mezunuyum endüstri

Geldi mi üst üste gelir derler.Öyle olmuş sanada . cok geçmiş olsun.💕
Çok teşekkür ederim😊sen de hoş geldin bu arada ben zeynep benim burada nerdeyse 9.ayım kaptan yardımcısıydım gerçi hala öyle miyim bilmiyorum😂 E Emnis
Burası gerçekten iyi geliyor ben de senden sonra sağlıkla ilgili saçma sapan şeyler yaşadım biraz ara verdim ama geri geldim buraya gelmek sizlerin desteği gerçekten çok daha iyi hissettiriyor🥰🥰 Boşver tartılma o zaman bir hafta şöyle sağlıklı beslen ondan sonra tartılıp gerçek kilonu görmüş olursun buralardayız daha verecek çok kilolar var zaten hep beraber güzelce vereceğiz inşallah💕💕💕
Aynen öyle yapacağım canım ne zaman kendimi iyi hissedersem o zaman tartılacağım dediğin gibi🤗sana da çok geçmiş olsun bebeğim😍

Çok teşekkür ederim😊sen de hoş geldin bu arada ben zeynep benim burada nerdeyse 9.ayım kaptan yardımcısıydım gerçi hala öyle miyim bilmiyorum😂 E Emnis

Aynen öyle yapacağım canım ne zaman kendimi iyi hissedersem o zaman tartılacağım dediğin gibi🤗sana da çok geçmiş olsun bebeğim😍
Sağ ol canım benim😍😍
Aynen öyle vereceğiz vereceğiz😊sen de hoş geldin bu arada canım😊😊biyomedikal mühendisiyim ben mezun oldum artık mühendisim diyebilirim bence🙂
Artık ismini de değiştirebilirsin canım🤭🤭🤭

Çok sağ ol canım😘ayağım iyi şükür bir şeyi kalmadı sayılır kuzenim de iyi çok şükür büyük korku yaşattı hem kendine hem bize. Mezuniyetim de oldu bitti şükür geçen haftaydı şimdi ablamdayım onunla beraber tekrar düzenli beslenmeye ve spora dönüyoruz😊😊
tamam canım 🤗 hadi gözün aydın 😘

Anladm cnm ya zor

Aynenn bende oyle yaptm bugunn

Yaa bende deniym bari merak ettim

Ellerine saglik

Anamm kac gun cektin bu cileyi kaptanimm :KK51:

Guzel bence afyz olsun

Afyt olsun aksam yememen baya eksi getirir sana

Guzel menu cnm afyt olsun

Kaydettim sagol cnm meram sardm buna baklm

Gecmis olsn

Guzel afyt olsun cnm

Makarna miktari nekadr afyt olsn cnm
Ben de hep goriyordum bugun ilk defa denedim ama devami gelecek orasi kesin 😉

30.08.2021

Kahvaltı
-1 domates
-1 salatalık
-1 haşlanmış yumurta
-1 kk peynir
-1 tutam taze nane
-1 tk fıstık ezmesi

Sade kahve

Öğle
-1 elma
-1 pk form bisküvi (bugün ıspanaklı börek vardı yiyemedim doğal olarak)

Akşam
-2 adet fırında but
-fırında pişmiş sebzeler (domates, biber, soğan)

Sade kahve
Sade soda

Su 3 lt
Spor henüz yok malesef biraz sancım var

E Emnis hzlsel hzlsel
Gayet güzel geçirmişsin günü ortim sadece form gibi paketli ürünlerde çok katkı maddesi oluyor daha doğal seçenekler tüketebilirsin😍😘 Ispanaklı börek de nasıl severim ağzım sulandı bak şimdi🤣🤣🤣

30 Ağustos pazartesi
12.00
4 YK menemen
Yeşil biber
1 TB ekmek

16.00
15 adet üzüm
1 galeta

19.00
5 YK kıyma kavurma
1 dlm ekmek
Salata

19 30
Sade kahve 1 kare bitter

Şu 2bucuk litre

60 dk tempolu yürüyüş
hzlsel hzlsel E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Ortim menun hem guzel hem de dengeli olmus. Afiyet olsun. Sporun da harikaaa 👍
30 Ağustos
Kahvaltı

1.5 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay, 1 dilim hindi füme, 1 çk mandalina reçeli
Ara
Yeşil çay, züber
Akşam
Adana kebap(100 gr), 1 parça sucuk, salata

2 LT su, 3 mil Leslie, 20 dk zumba

E Emnis @Tempus
Aksami khsiz gecirmissin super olmus. Benim de en az bur ogunumu protein sebze yapmam lazim. Sporun harikaaa 👏👏
30.08.2021
Kahvaltı :Yok
Öğlen : Tavuk çorbası, tavuklu salata
Akşam: Makarna, kuru kayısı

11000 adım

2 litre su
1 filtre kahve
Aksam hem makarna hem kuru kayisi biraz fazla kh olmus canim. Adjmlarin yine superr
30 agustos menum:

10:00 Kahve, 3 dilm tb ekmegi ile sucuklu kașarlı tost

12:30 meyveli yogurt (200kalori)

15:00 2siarada nescafe

17:30 7 yk et sote, yarım yufka, kase cacık, 3 yk Salata

19:30 komsumla bahcede kahve

2 mil. Leslie
700hoplama
150 mekik
6.500 Adım
2. 5.lt Su
E Emnis
hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canim. Sporun cook guzel 👏👏
30.08.2021
Kahvaltı
Menemen, 1 tt ekmek, peynir, zeytin
Öğle
Ton balıklı salata, elma
Akşam
Yok

3 lt su, 2 yeşil çay, 15 dk Leslie
Anlasilan senin de isvec macerasi kusa surdu ben de bitirememistim 😉 ama menun cook guzel. Spor da var ee daha ne olsun.

30.08.2021

Kahvaltı
-1 domates
-1 salatalık
-1 haşlanmış yumurta
-1 kk peynir
-1 tutam taze nane
-1 tk fıstık ezmesi

Sade kahve

Öğle
-1 elma
-1 pk form bisküvi (bugün ıspanaklı börek vardı yiyemedim doğal olarak)

Akşam
-2 adet fırında but
-fırında pişmiş sebzeler (domates, biber, soğan)

Sade kahve
Sade soda

Su 3 lt
Spor henüz yok malesef biraz sancım var

E Emnis hzlsel hzlsel
Menune bayildim. Hele ki kahvaltin ve aksam yemegin, cook guzel olmus. Afiyet olsun canim. Ins daha iyi hissedince eklersin sporu da 😉

X